Ewelina: Definitywne rzucenie palenia

Trochę czasu minęło od ukończenia przeze mnie nowenny. Nie umieściłam swojego świadectwa wcześniej i w zasadzie trudno mi powiedzieć dlaczego. Intencja mojej nowenny była bardzo konkretna, dotyczyła rozwiązania pewnego bardzo poważnego problemu dotyczącego sfery rozwoju osobistego. Długo zwlekałam z rozpoczęciem Nowenny aż tu pewnego dnia coś mnie jakby obudziło nad ranem i przyszła mi myśl do głowy " to dzisiaj, zacznij dzisiaj".
Read More

Danuta: Odnalezienie córki

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Read More

Katarzyna: Każdego zachęcam odmawiajcie różaniec !!!

Szczęść Boże.Nowennę Pompejańską odmawiam od 2012 roku. z przerwami kilkudniowymi, a często były to po dwie trzy Nowenny naraz. W skrócie postaram się opowiedzieć o wszystkich łaskach. O cudzie poczęcia już tutaj pisałam,urodziłam zdrowego synka.Po tej Nowennie kolejną odmówiłam dziękując Mateczce za tak wielką i piękną łaskę jaką nam wyprosiła...
Read More

Ela: Łaski płynące z tej modlitwy i miłość Maryi

I ja złożę krótkie świadectwo otrzymanych łask. To jest moje trzecie podejście do odmawiania nowenny, jak dotąd jeszcze żadnej nie udało mi się ukończyć, zawsze jakieś przeszkody stawały na mej drodze. Jednak teraz postanowiłam, że ją odmówię. W dwóch poprzednich tych nieskończonych nowennach otrzymałam wiele mniejszych łask, które wyszczególnię:Przeczytaj Ela:...
Read More

Magdalena: Zdana matura

Witam serdecznie, pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem Nowenny Pompejańskiej. Od lipca zbierałam się do napisania świadectwa.
Read More

Janina: Nowenna – najpiękniejsza modlitwa

Odmówiłam w sumie pięć razy Nowennę w różnych intencjach i już dawno powinnam napisać świadectwo ale czekałam na spełnienie mych intencji.
Dziś mogę powiedzieć, że tylko jedna się narazie nie spełniła. Widocznie Pan Bóg i Najświętsza Panienka mają inny plan. Pozostałe już w pierwszzych dniach odmawiania przynosiły wiele łask, o które nawet nie prosiłam. Wiele spraw się wyjaśniło, mimo iż nie było nadzieji na to. Mąż bardzo chory, czuje się coraz lepiej.
Dzieci mają pracę i ich rodziny są szczęśliwe, choć bywało różnie. W moim życiu nastał spokój i zadowolenie.
Jestem bardzo szczęśliwa, że otrzymałam od życzliwej koleżanki tą nowennę. Napewno jeszcze nie raz będę ją odmawiać, bo intencji nigdy nie braknie. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Polecam też ją wszystkim. Jest cudowna i odmawia się ją z wielką radością, choć wydaje się trudna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
słonko Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
słonko
Gość
słonko

witaj, bardzo podbudowujące świadectwo, ja odmówiłam też już wiele razy nowennę dokładnie spełniła się jedna intencja, jedna na pewno się nie spełni ale najwidoczniej panienka tak chciała. Na kolejne czekam i nie rezygnuje bo już odmawiam trzecią w intencji powrotu do zdrowia dla mnie i moja mama drugą w tej samej. Też dostałam wiele łask od Panienki spokój serca i lepsze podejście do życia. pozdrawiam