Arleta: Uzdrowienie z nałogu palenia

Piszę po raz drugi, pomimo iż już pięć razy modliłam się nowenną pompejańską. Nie po każdej jednak napisałam świadectwo. Poprzednio napisałam, że otrzymałam łaski, o które się modliłam. Tak, wszystkich moich próśb wysłuchała Matka Najświętsza. Ostatnią odmówiłam w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił przez około 30 lat.Przeczytaj Arleta:...
Read More

Monia: Prawdziwa miłość

Nowenna była moją prośbą o to by jeśli mój obecny chłopak był tym jedynym to by Matka Boża zesłała nam PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ. Taką w której panuje szacunek,zrozumienie a przede wszystkim wybaczenie. Pierwszy efekt? Kłótnie,nieporozumienia...
Read More

Sylwia: ogrom otrzymanych darów

To już moje kolejne świadectwo dotyczące mojego życia z Maryją i Jezusem podczas modlitwy nowenną pompejańską. Podczas tych 54 dni modliłam się o wiarę, nadzieję i miłość w moim życiu. Pragnienie to pojawiło z chęci budowania jeszcze bliższej relacji z Bogiem. Bardzo trudno jest opisać ten czas, który dane było...
Read More

Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach

Pierwszy raz w życiu tyle klęczałem na modlitwie odmawiając trzy części w której nie zawsze umiałem się skupić lecz ukończyłem ją.
Read More

Bogusia: Kupno mieszkania

Cały ten czas szukaliśmy dla siebie jakiegoś kąta
Read More

Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach

„O tej” nie do odparcia nowennie pompejańskiej przeczytałem w Przymierzu z Maryją a jeszcze więcej dowiedziałem się z internetu. Tam też zamówiłem różaniec św.pompejański.
Dosyć długo zbierałem się na odmówienie tej nowenny do Mateczki Bożej Pompejańskiej w pewnej intencji syna bo nie wiedziałem czy podołam. Lecz coś mi mówiło bym zaczął ją natychmiast i tak się stało. Pierwszy raz w życiu tyle klęczałem na modlitwie odmawiając trzy części w której nie zawsze umiałem się skupić lecz ukończyłem ją.
Po czym w nieodległym czasie odmówiłem drugą nowennę ale już z czteroma częściami w tej samej intencji syna. Chcę podziękować z całego serca za miłosierdzie Maryji dla mego syna jak i również dla mnie, która wyciągneła mnie z alkoholizmu. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Gratulacje za wytrwałość.

Czesia
Gość
Czesia

Cuda się dzieja dzięki modlitwie Nowenną Pompejanską, kto ufa ten łask doznaje od najukochańszej matki swiata i jej syna Jezusa!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tym świadectwem dodałeś mi siły. I chyba dlatego przy odmawianiu NP składamy obietnicę o danie świadectw otrzymanych łask. Podziwiam Ciebie, bo sam fakt, że facet modli się za siebie i syna to już dla mnie łaska Boża.
Życzę Ci wytrwania w modlitwie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!