Katarzyna: Nie wolno się poddawać

Dzisiaj mija miesiąc od skończenia pierwszej w moim życiu Nowenny Pompejańskiej. Prosiłam o dobrego męża, kompletnie przygnieciona samotnością i beznadzieją, bo mając 23 lata nigdy nawet nie miałam chłopaka.Przeczytaj Katarzyna: Nie wolno się poddawać
Przeczytaj całość

Joanna: Odmiana życia i inne łaski

Jestem po 4 nowennach pompejańskich, a swoje świadectwo publikuję dopiero dzisiaj, ponieważ do tej pory nie wiedziałam od czego zacząć i jak zgrabnie ubrać w słowa ten ogrom łask, które na mnie spłynęły. Dlatego piszę to co dziś serce mi nakazuje, a resztą i/lub dalszymi "cudeńkami" podzielę się w przyszłości....
Przeczytaj całość

Dorota: Wymodlona praca i inne łaski

Szczęść Boże. Chcę się podzielić swoim świadectwem wysłuchanej modlitwy w Nowennie Pompejańskiej. Tą piękną modlitwą różańcową modlę się od 2012 roku ,kiedy miałam problemy ze znalezieniem zatrudnienia.
Przeczytaj całość

Joanna: Nie wykryto nowotworu

Moje świadectwo dotyczy mojej mamy i mnie samej. To niewiarygodne, co się stało w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Zarówno u mnie, jak u mojej mamy podejrzewano nowotwór jajników i to w tym samym czasie. Od razu rozpoczęłam różaniec. W trakcie części błagalnej moja mama przeszła zabieg i otrzymała wyniki. Już sam zabieg był ryzykiem ze względu na poważne problemy z sercem.
Przeczytaj całość

Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach

„O tej” nie do odparcia nowennie pompejańskiej przeczytałem w Przymierzu z Maryją a jeszcze więcej dowiedziałem się z internetu. Tam też zamówiłem różaniec św.pompejański.
Dosyć długo zbierałem się na odmówienie tej nowenny do Mateczki Bożej Pompejańskiej w pewnej intencji syna bo nie wiedziałem czy podołam. Lecz coś mi mówiło bym zaczął ją natychmiast i tak się stało. Pierwszy raz w życiu tyle klęczałem na modlitwie odmawiając trzy części w której nie zawsze umiałem się skupić lecz ukończyłem ją.
Po czym w nieodległym czasie odmówiłem drugą nowennę ale już z czteroma częściami w tej samej intencji syna. Chcę podziękować z całego serca za miłosierdzie Maryji dla mego syna jak i również dla mnie, która wyciągneła mnie z alkoholizmu. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Gratulacje za wytrwałość.

Czesia
Gość
Czesia

Cuda się dzieja dzięki modlitwie Nowenną Pompejanską, kto ufa ten łask doznaje od najukochańszej matki swiata i jej syna Jezusa!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tym świadectwem dodałeś mi siły. I chyba dlatego przy odmawianiu NP składamy obietnicę o danie świadectw otrzymanych łask. Podziwiam Ciebie, bo sam fakt, że facet modli się za siebie i syna to już dla mnie łaska Boża.
Życzę Ci wytrwania w modlitwie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!