Monika: W poszukiwaniu pracy i miłości

Witam Was wszystkich i dziękuje wszystkim Tym którzy składają tu swoje świadectwa, są one dla mnie w chwili zwątpienia, bo takie chwile zdarzają się w moim życiu, budujące i pomocne. Może dzisiaj moje świadectwo pomoże komuś, jest to kolejne które składam. Bardzo długo szukałam pracy w swoim zawodzie, wielu placówkach pracowałam na zastępstwo. Poszukałam wtedy w internecie modlitwy która by mi pomogła w znalezieniu stałego miejsca pracy w moim zawodzie.
Przeczytaj całość

Justyna: Maryja uczy Wiary, Nadziei i Miłości

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Na stronę Nowenny Pompejańskiej nie wchodziłam od wielu tygodni, kiedy to nie wytrwałam w codziennym Jej odmawianiu. Gdy ponownie zaczęłam Nowennę Pompejańską, modląc się tym razem od odnowienie relacji z bardzo ważnym dla mnie mężczyzną, kilka dni temu stwierdziłam, że potrzebuję umocnienia i zapragnęłam poczytać...
Przeczytaj całość

Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej

Długo zastanawiałam się czy złożyć tu swoje świadectwo, ale ostatnio rozpoczęłam kolejną nowennę pompejańską i zdecydowałam się to zrobić.Przeczytaj Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej
Przeczytaj całość

Izabela: Prosiłam z wiarą i miłością i otrzymałam…..

Witam wszystkich serdecznie, chciałam się podzielić moim świadectwem....ale zacznijmy od tego , że jak to typowe przysłowie brzmi " jak trwoga to do Boga" i tak właśnie było w moim przypadku....Wcześniej jak najbardziej byłam osobą wierzącą, ale nie aż tak strasznie praktykującą. Matka Boża odmieniła mnie i moje życie....Poszukując pomocy...
Przeczytaj całość

Monika: Dla mnie to był wielki cud!

Witam pisałam jakiś czas temu o swoich łaskach, jakie otrzymałam od Maryi oraz wspominałam, o co prosiłam przenajświętszą Panienkę.
Przeczytaj całość

Jadwiga: to wszystko zawdzięczam Matce Bożej

Nowennę Pompejańską odmawialwm chyba 5 razy w bardzo trudnej intencji o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby mojego męża jak również mojej ukochanej jedynej córce ,która odziedziczyła po ojcu tą chorobę.Sprawa wydawała się beznadziejna i chyba nawet zwątpiłam. Czas dla mnie bardzo trudny mąż leżący w domu , który cały czas wymaga opieki, praca, po pracy do domu i jeszcze do córki mieszka oddzielnie . Tak że spałam po 3 god.
Dzięki modlitwie przyszła pomoc -mąż jest w Ośrodku  udało mi sie to załatwić w ciągu jednego dnia. Dzisiaj dostalam wiadomość na testowanie 2-ch nowych leków dla córki , oby zadziałały i okazały się skuteczne, to wszystko zawdzięczam Matce Bożej i z całego serca dziękuje. DALEJ BĘDĘ SIĘ MODLIŁA NOWENNĄ. I proszę Was o modlitwę za moją córkę Magdalenę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Jadwiga: to wszystko zawdzięczam Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Mateńko Najświętsza, pomóż, i błogosław Całej Rodzinie tej Pani, która Cię tak bardzo prosi.Zanieś te prośby do Twojego Syna!

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się za ciebie pomodlę

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Bardzo serdecznie dziękuje za modlitwę , jak ciepło na duszy, że jeszcze ktoś jest ze mną. Pozdrawiam

Krysia
Gość
Krysia

I ja się pomodle aby te leki okazały się cudownie skuteczne .

doświadczona
Gość
doświadczona

Pomodlę się w Twojej intencji a Ty nie poddawaj się …. zawierz siebie i swoją rodzinę Przenajświętszej Mateńce

Bea
Gość

Ja też się za Was pomodlę.

lucy
Gość

To rzeczywiscie wyjatkowa sutuacja wspomne w moich modlitwach twoja rodzice – odmawiam tez – Tajemnice Szczescia !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!