Emilia: modlitwa o uzdrowienie

Szczęść Boże, chciałam podzielić się swoim doświadczeniem. Prosiłam Matkę Bożą , by uzdrowiła mojego chłopaka z nieuleczalnej choroby - atopowego zapalenia skóry.
Read More

Magda: Upragniona praca cd.

Witajcie! Ta historia jest dopełnieniem, złożonego wcześniej przez moją mamę, świadectwa o wysłuchanej nowennie w sprawie mojej pracy. Po studiach nauczycielskich nie mogłam znaleźć pracy w szkole, a zawsze pragnęłam uczyć. Zatrudniłam się w sklepie i był to dla mnie czas bardzo trudny. Z jednej strony ciężka praca fizyczna, odbijająca...
Read More

Hanna: Uzdrowienie

Było coraz gorzej, modliłam się już nie o uzdrowienie, ale o pomoc w rozpaczliwej sytuacji. I naprawdę stał się cud - stopniowa poprawa, a później powrót do normy. Myślę, ze to zasługa Nowenny nie do odparcia i obietnicy z nią związanej.
Read More

Iwona: Najświętsza Matko dziękuję i ciągle czekam ufając…

Od kilku lat staramy się z mężem o dziecko, przeszłam już dwie operacje, podczas pierwszej operacji usunięto mi jeden jajowód, szansa na dziecko zmalała więc o 50%, modliłam się do Najświętszej Matki, by ten jajowód, który został, żeby był drożny.
Read More

Elżbieta: Maryja mi nie odmówi i wstawi się do swego Syna.

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu od mojej siostry. Od tego czasu w każdej trudnej sprawie modlę się do Matki Bożej odmawiając tę nowennę. Już wiele razy moje prośby zostały wysłuchane. Modliłam się o dobrą pracę dla najstarszej córki, o pracę dla zięcia, o przywrócenie zdrowia i pełnej sprawności mojego, wtedy 83-letniego, taty po wylewie, o zdrowie córki, która była w zagrożonej ciąży i o jej dziecko. Mój wnuk ma teraz 9 miesięcy i jest wesołym i zdrowym chłopczykiem.
Read More

Jadwiga: to wszystko zawdzięczam Matce Bożej

Nowennę Pompejańską odmawialwm chyba 5 razy w bardzo trudnej intencji o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby mojego męża jak również mojej ukochanej jedynej córce ,która odziedziczyła po ojcu tą chorobę.Sprawa wydawała się beznadziejna i chyba nawet zwątpiłam. Czas dla mnie bardzo trudny mąż leżący w domu , który cały czas wymaga opieki, praca, po pracy do domu i jeszcze do córki mieszka oddzielnie . Tak że spałam po 3 god.
Dzięki modlitwie przyszła pomoc -mąż jest w Ośrodku  udało mi sie to załatwić w ciągu jednego dnia. Dzisiaj dostalam wiadomość na testowanie 2-ch nowych leków dla córki , oby zadziałały i okazały się skuteczne, to wszystko zawdzięczam Matce Bożej i z całego serca dziękuje. DALEJ BĘDĘ SIĘ MODLIŁA NOWENNĄ. I proszę Was o modlitwę za moją córkę Magdalenę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
lucyBeadoświadczonaKrysiaJadwiga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Mateńko Najświętsza, pomóż, i błogosław Całej Rodzinie tej Pani, która Cię tak bardzo prosi.Zanieś te prośby do Twojego Syna!

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się za ciebie pomodlę

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Bardzo serdecznie dziękuje za modlitwę , jak ciepło na duszy, że jeszcze ktoś jest ze mną. Pozdrawiam

Krysia
Gość
Krysia

I ja się pomodle aby te leki okazały się cudownie skuteczne .

doświadczona
Gość
doświadczona

Pomodlę się w Twojej intencji a Ty nie poddawaj się …. zawierz siebie i swoją rodzinę Przenajświętszej Mateńce

Bea
Gość
Bea

Ja też się za Was pomodlę.

lucy
Gość
lucy

To rzeczywiscie wyjatkowa sutuacja wspomne w moich modlitwach twoja rodzice – odmawiam tez – Tajemnice Szczescia !