Magdalena: Wyzwolenie męża z nałogu tytoniowego

atka Boża wyprosiła łaskę u swego Syna i mój mąż nie pali. Ostatnio powiedział, że on nawet nie czuł, że walczył z jakimś nałogiem i nie ciągnie go do papierosów.
Read More

Katarzyna: Maleństwo

Po ślubie staraliśmy się z mężem o dzieciątko, bardzo nam na tym zależało ale kolejne miesiące nie przynosiły upragnionego potomstwa. Zaczynało mnie to załamywać, miałam pretensje do Boga że chce mnie ukarać. Zaczęłam szukać w internecie nowenny o poczęcie dziecka. Wówczas natrafiłam na nowennę pompejańska.
Read More

Agnieszka: wierzę w sens tej modlitwy

Jestem mamą 10-letniej dziewczynki. Modliłam się w jej intencji nowenną z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała. Moje dziecko miało niekontrolowane wybuchy szału, agresji. Byliśmy z nią nawet na modlitwie egzorcystycznej, na którą skierował nas psycholog. Modlitwa ta pomogła i przez ok. dwa miesiące córka była spokojna. Potem wszystko wróciło. Byliśmy z nią jeszcze raz u egzorcysty, po...
Read More

Edyta: mam nadzieję, że pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie

Po tym jak dowiedziałam się , ze jestem chora na czerniaka w zaawansowanym stopniu byłam załamana, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, nie widziałam sensu życia, walki, cały czas myślałam, jak to będzie jak umrę, jak zostawię małe dzieci i męża.Przeczytaj Edyta: mam nadzieję, że pozwoli mi wyzdrowieć całkowicie
Read More

Paweł: Otrzymanie wielkich łask Bożych

Chciałbym się podzielić z Wami moim świadectwem. Kończę aktualnie moją 4 NP którą odmawiam w intencji pomyślnego zdania III roku studiów medycznych . Pierwsze trzy nowenny odmawiałem w intencji o cud uzdrowienia mojego taty z ciężkiej choroby (SLA), jest to bardzo ciężka neurodegenerująca choroba.<
Read More

Grażyna: Nie mogło być inaczej. Moje prośby zostały wysłuchane!

Jakiś czas temu odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie. Modlitwa ta towarzyszy mi już od jakiegoś czasu. Wszystkie wcześniejsze prośby zostały wysłuchane przez Maryję. I tak było również w tym przypadku. Jedną Nowennę odmówiłam w intencji mojej córki, aby znalazła dobrą pracę.

Była świeżo po obronie, więc po wakacjach rozpoczęła poszukiwanie pracy. Bardzo się stresowała, przeżywała i brakowało jej wiary w siebie. Zresztą każdy z nas wie, jak ciężko jest o jej znalezienie. Podczas odmawiania Nowenny córka została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Dostała się do drugiego etapu. Kilka dni później zadzwonili z firmy i zaprosili ją do współpracy. Firma zaoferowała dobre warunki. A ostatnio nawet przedłużyli jej umowę. Wiem, że to wszystko dzięki naszej Matce Przenajświętszej.

Drugą Nowennę ofiarowałam w intencji egzaminu mojego syna, który wówczas był na pierwszym roku aplikacji. Wszyscy straszyli, że potrzebne są znajomości, aby zdać egzamin, zresztą sam syn wiedział, jak duża jest selekcja po każdym roku. Mimo braku jakichkolwiek znajomości, wytrwale uczył się do samego końca. I choć nie raz pojawiało się zwątpienie, to udało się! Pan Bóg Pobłogosławił i syn zdał egzamin. Ciężka praca została doceniona.

Dzięki Ci, Maryjo, za wszystkie wypraszane łaski, które towarzyszą podczas odmawiania Nowenny.

Zachęcam wszystkich do trwania w tej modlitwie, a Pan Bóg na pewno nas nie zostawi z tymi wszystkimi problemami. Maryja naprawdę wyprasza wiele łask. Nie poddawajcie się, choć wiem, jak nie raz jest ciężko… Bogu niech będą dzięki.
Pozdrawiam,
Grażyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GrażynaMatka 2 synów Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Matka 2 synów
Gość
Matka 2 synów

Grazynko , pieknie napisałaś o swoich przezyciach z Nowenna Pompejańską..Ja modlę sie tez o prace dla syna, ale moje prosby jeszcze nie zostały wysłuchane, ale wierzę, że Maryja nie opuści mnie i wysłucha moje prosby.Musze pewnie jeszcze poczekać, taki jest plan Bozy..czekam i modle się na różancu nieustannie, bo tylko Bóg może mi pomóc….

Grażyna
Gość
Grażyna

Twoje prośby na pewno zostaną wysłuchane, tylko ufaj i się nie poddawaj. Musi tylko przyjść odpowiedni moment, ten najlepszy dla Twojego syna. I sama zobaczysz, ile łask spłynie dla Waszej Rodziny. Przynajmniej będziesz wiedziała, że ta praca jest dobra, bo pochodzi od Boga. Pomodlę się o Twoją wytrwałość, a Ty trzymaj się dzielnie i się nie poddawaj!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!