Barbara: Moja nowenna za dzieci

Niedawno skończyłam odmawianie nowenny w intencji moich dzieci, od dawna ze sobą skłóconych. Nie mogłam się pogodzić z tym, że zioną do siebie taką nienawiścią, że tak źle są do siebie nastawieni. Wiedząc, że to w sumie dobrzy ludzie, byłam przekonana o działaniu złych sił, które mieszają w ich życiu....
Przeczytaj całość

Jerzy: Dziękuję Matko i proszę o więcej

Dziś minął 54 dzień odmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji uzdrowienia mojej żony. W ciągu pół roku miała dwa udary mózgu, obustronne zapalenie płuc z temperaturą ponad 41 st. a na koniec atak z paraliżem prawej strony ciała po którym wykryto u niej złośliwego guza mózgu. Zaliczyliśmy dwanaście pobytów na różnych...
Przeczytaj całość

Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości

O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi moja koleżanka. Miałam dużo problemów, byłam bardzo chora, ciągle zmęczona i zabiegana. Kiedy rozpoczęłam nowennę niestety nie wytrwałam na modlitwie, ciągle było coś co mi przeszkadzało w modlitwie. Pomyślałam, że to bardzo trudne tak długo odmawiać cały różaniec codziennie!Przeczytaj Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i...
Przeczytaj całość

Karolina: Powrot do Ojczyzny i znalezienie pracy

Matka Boza jest kochana, wyswiadczyla mi wielka laske i zawsze bede slawila Jej imie. Zwracajcie sie do Niej, gdyz Ona jedna ma moc, aby nam pomoc.
Przeczytaj całość

Marta: Znaleziona praca

Przebieg całego spotkania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Byłam pod miłym wrażeniem, bardzo zadowolona, ale nie chciałam się też nakręcać.
Przeczytaj całość

Grażyna: Nie mogło być inaczej. Moje prośby zostały wysłuchane!

Jakiś czas temu odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie. Modlitwa ta towarzyszy mi już od jakiegoś czasu. Wszystkie wcześniejsze prośby zostały wysłuchane przez Maryję. I tak było również w tym przypadku. Jedną Nowennę odmówiłam w intencji mojej córki, aby znalazła dobrą pracę.

Była świeżo po obronie, więc po wakacjach rozpoczęła poszukiwanie pracy. Bardzo się stresowała, przeżywała i brakowało jej wiary w siebie. Zresztą każdy z nas wie, jak ciężko jest o jej znalezienie. Podczas odmawiania Nowenny córka została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Dostała się do drugiego etapu. Kilka dni później zadzwonili z firmy i zaprosili ją do współpracy. Firma zaoferowała dobre warunki. A ostatnio nawet przedłużyli jej umowę. Wiem, że to wszystko dzięki naszej Matce Przenajświętszej.

Drugą Nowennę ofiarowałam w intencji egzaminu mojego syna, który wówczas był na pierwszym roku aplikacji. Wszyscy straszyli, że potrzebne są znajomości, aby zdać egzamin, zresztą sam syn wiedział, jak duża jest selekcja po każdym roku. Mimo braku jakichkolwiek znajomości, wytrwale uczył się do samego końca. I choć nie raz pojawiało się zwątpienie, to udało się! Pan Bóg Pobłogosławił i syn zdał egzamin. Ciężka praca została doceniona.

Dzięki Ci, Maryjo, za wszystkie wypraszane łaski, które towarzyszą podczas odmawiania Nowenny.

Zachęcam wszystkich do trwania w tej modlitwie, a Pan Bóg na pewno nas nie zostawi z tymi wszystkimi problemami. Maryja naprawdę wyprasza wiele łask. Nie poddawajcie się, choć wiem, jak nie raz jest ciężko… Bogu niech będą dzięki.
Pozdrawiam,
Grażyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grażyna: Nie mogło być inaczej. Moje prośby zostały wysłuchane!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Matka 2 synów
Gość
Matka 2 synów

Grazynko , pieknie napisałaś o swoich przezyciach z Nowenna Pompejańską..Ja modlę sie tez o prace dla syna, ale moje prosby jeszcze nie zostały wysłuchane, ale wierzę, że Maryja nie opuści mnie i wysłucha moje prosby.Musze pewnie jeszcze poczekać, taki jest plan Bozy..czekam i modle się na różancu nieustannie, bo tylko Bóg może mi pomóc….

Grażyna
Gość
Grażyna

Twoje prośby na pewno zostaną wysłuchane, tylko ufaj i się nie poddawaj. Musi tylko przyjść odpowiedni moment, ten najlepszy dla Twojego syna. I sama zobaczysz, ile łask spłynie dla Waszej Rodziny. Przynajmniej będziesz wiedziała, że ta praca jest dobra, bo pochodzi od Boga. Pomodlę się o Twoją wytrwałość, a Ty trzymaj się dzielnie i się nie poddawaj!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!