Gosia: Prośba o pracę

Mam na imię Gosia. Pisze kolejne świadectwo chcąc bardzo podziękować Maryi za wszelkie łaski. Ostatnio odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Od czerwca jestem zarejestrowana jako bezrobotna. Chciałam pracować, ale tak do końca nie wiedziałam gdzie. Myślałam, może praca sama mnie znajdzie... Przeczytaj Gosia: Prośba o pracę
Przeczytaj całość

M: Wysłuchana

O nowennie dowiedziałam się z internetu, ale w wyjątkowy dzień, uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Podczas mszy prosiłam Pana Jezusa żeby dał mi jakiś znak, czy mam mieć nadzieję, że wszystko się ułoży. Poczułam Jego bliskość i wielki przypływ nadziei. Po obiedzie zaczęłam szukać w internecie różnych porad i skutecznych modlitw o wysłuchanie intencji.
Przeczytaj całość

Ewa: łaska Miłosierdzia

Zawsze słyszałam od ludzi jaką jestem szczęściarą, że mam takie piękne i mądre córki, do tego bardzo religijne, wzory do naśladowania. Czar prysł jak dwie starsze córki poszły na studia do Warszaw - zamieszkały w akademiku.
Przeczytaj całość

Świadectwo: nowenna w życiu rodzinnym Agnieszki

25 marca 2012 zakończyłam moja pierwszą Nowennę Pompejańską. Opowiedziała mi o niej moja szwagierka, a resztę doczytałam na tej stronie internetowej. Nie znałam nikogo osobiście, kto odmawiałby tą nowennę (szwagierka jej nie odmawiała), ale świadectwa i komentarze na tej stronie bardzo zachęciły mnie do podjęcia takiego modlitewnego wyzwania. Systematyczna modlitwa...
Przeczytaj całość

Ania: Nowenna – narzedzie cudow

Dzieki Nowennie Matka Boza obdarzyla mnie lagodnoscia, miloscia milosiernia wobec bliznich, cierpliwoscia, umilowaniem modlitwy, cotygodniowej spowiedzi i przyjmowania Pana Jezusa do serca tak czesto jak tylko sie da
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa o chrzest

Bog zaplac wszystkim, którzy w tej modlitwie mnie wspierali, a przedewszystkim chwała Panu i jego i naszej Mamie! Moj maz nie jest katolikiem i katolicki chrzest naszego dziecka był przez wiele miesięcy pod wielkim znakiem zapytania.

Nowenna Pompejańską modliłam sie o chrzest i zmianę stosunku teściowej i męża do kościoła katolickiego ( są protestantami). I stało sie niemożliwe- po wielu miesiącach milczenia i kłótni, Pan przemówił do mnie Słowem, które ktoś opublikował na Facebooku, Słowem, z którym podzieliłam sie z mężem, ten natychmiast, jakby było to zupełnie naturalne przystał na chrzest ( jakby nigdy nie było tematu!). Dzis moje dziecko jest ochrzczone :)))), a z teściowa byłam na mszy w katolickim kościele i widzę w obojgu zmianę nastawienia. Dzieki Ci Pompejanska Pani. Chwała Ci Panie!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ewa: Modlitwa o chrzest"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo, ale takie tajemnicze. Jakimi słowami Pan Bóg do Ciebie przemówił na facebooku?. Jeśli to tajemnica to nie odpowiadaj. Dobrze, że dziecko jest ochrzczone, niedługo teściowa będzie odmawiać Nowennę (daj Boże) Pozdrawiam

karolinapaula
Gość
karolinapaula

Chwała Panu i Najświętszej Matce!!! 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Bóg ma konto na fejsie?

Ewa
Gość
Tak, tylko trzeba byc friends;) temat chrztu po miesiącach przepychanek stał sie tematem tabu. Bałam sie rozpocząć rozmowy, bałam sie kolejnej afery i jeszcze bardziej o to, ze maz sie nie zgodzi. Pewnego wieczoru mowie- dzis. Ale Panie, zrób cos, bo umieram ze strachu, nie umiem. Wpis na fb- centralnie na moim fb.Z jakiegoś portalu chrześcijańskiego.. Iz 40, 10 Nie boj sie, bo Ja jestem z tobą. Nie trwoz sie, bom Ja twoim Bogiem. Umacniam cie jeszcze i wspomagam… A ja? Ok. No dobra. Ale nie, Panie, wymysl cos, bo ja tej rozmowy nie zacznę. I następny wpis: „Jezus odpowiedział:… Czytaj więcej »
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

to Ewa przepraszam Cię. Podoba mi się Twoja opowieść.

Barbara
Gość
Barbara

Uważam że temat chrztu powinniscie przedyskutować przed ślubem, a nie żebyś Ty ,,umierała ze strachu”, na samą myśl o rozmowie z mężem o chrzcie katolickim. Ja też miałam protestanta, ale w ogóle nie miałam problemów ze chrztem katolickim i 1. komunią.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!