Kasia: Wysłuchana modlitwa bliskiej mi osobie

Dziękuję Ci najukochańsza Maryjo, za wielkie łaski i Twoją miłość.
Read More

Sylwia: Plan od Boga

I otrzymałam konkretny znak. W mojej parafii było nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej z Jasnej Góry i usłyszałam już na pierwszym dniu misji przed peregrynacją, że modlitwa różańcowa czyni cuda… Film o różańcu, a potem świadectwo reżysera spowodowało, że nie umiałam odmówić Maryi mojego czasu.
Read More

Monika: Łaski według woli Matki

Witajcie, już dawno powinnam napisać to świadectwo ale zły szalał w moim życiu. Od 23.04 odmawiałam nowennę w intencji poczęcia dziecka. Tak bardzo z mężem go pragniemy ale widocznie Bóg na razie ma dla nas inne plany i mam nadzieję ze przez orędownictwo Matki wysłucha nas.
Read More

Ewelina: Królowo Różańca Świętego: Módl się za nami!

Wczoraj ukończyłam Nowennę i dziś rozpoczęłam następną. Mimo tego, że moja prośba nie została spełniona to ciągle trwam na modlitwie. Nie poddam się, bo łaska, o którą proszę jest dla mnie naprawdę bardzo ważna. Wierzę w to, że ją otrzymam, tylko może jeszcze nie czas na to. Mimo, że pragnienie...
Read More

Ola: dziękować, czy się obrażać?

Dziękować, oczywiście, że dziękować!!! Ale od początku. Moją pierwszą nowennę pompejańską, zaczęłam odmawiać 30.01.2014. I nie będę pisać, że trafiłam na nią przypadkiem, bo po prostu nie wierzę w przypadki. Szukałam w internecie modlitw w sprawach beznadziejnych no i znalazłam tę nowennę.Przeczytaj Ola: dziękować, czy się obrażać?
Read More

Ewa: Modlitwa o chrzest

Bog zaplac wszystkim, którzy w tej modlitwie mnie wspierali, a przedewszystkim chwała Panu i jego i naszej Mamie! Moj maz nie jest katolikiem i katolicki chrzest naszego dziecka był przez wiele miesięcy pod wielkim znakiem zapytania.

Nowenna Pompejańską modliłam sie o chrzest i zmianę stosunku teściowej i męża do kościoła katolickiego ( są protestantami). I stało sie niemożliwe- po wielu miesiącach milczenia i kłótni, Pan przemówił do mnie Słowem, które ktoś opublikował na Facebooku, Słowem, z którym podzieliłam sie z mężem, ten natychmiast, jakby było to zupełnie naturalne przystał na chrzest ( jakby nigdy nie było tematu!). Dzis moje dziecko jest ochrzczone :)))), a z teściowa byłam na mszy w katolickim kościele i widzę w obojgu zmianę nastawienia. Dzieki Ci Pompejanska Pani. Chwała Ci Panie!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Barbaranic nie wiemEwakarolinapaulaweronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo, ale takie tajemnicze. Jakimi słowami Pan Bóg do Ciebie przemówił na facebooku?. Jeśli to tajemnica to nie odpowiadaj. Dobrze, że dziecko jest ochrzczone, niedługo teściowa będzie odmawiać Nowennę (daj Boże) Pozdrawiam

karolinapaula
Gość
karolinapaula

Chwała Panu i Najświętszej Matce!!! 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Bóg ma konto na fejsie?

Ewa
Gość
Ewa

Tak, tylko trzeba byc friends;) temat chrztu po miesiącach przepychanek stał sie tematem tabu. Bałam sie rozpocząć rozmowy, bałam sie kolejnej afery i jeszcze bardziej o to, ze maz sie nie zgodzi. Pewnego wieczoru mowie- dzis. Ale Panie, zrób cos, bo umieram ze strachu, nie umiem. Wpis na fb- centralnie na moim fb.Z jakiegoś portalu chrześcijańskiego.. Iz 40, 10 Nie boj sie, bo Ja jestem z tobą. Nie trwoz sie, bom Ja twoim Bogiem. Umacniam cie jeszcze i wspomagam… A ja? Ok. No dobra. Ale nie, Panie, wymysl cos, bo ja tej rozmowy nie zacznę. I następny wpis: „Jezus odpowiedział:… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

to Ewa przepraszam Cię. Podoba mi się Twoja opowieść.

Barbara
Gość
Barbara

Uważam że temat chrztu powinniscie przedyskutować przed ślubem, a nie żebyś Ty ,,umierała ze strachu”, na samą myśl o rozmowie z mężem o chrzcie katolickim. Ja też miałam protestanta, ale w ogóle nie miałam problemów ze chrztem katolickim i 1. komunią.