M: uzdrowienie córki

I Staz skonczyla I pracowala teraz wziela chorobowe ale wiem ze najgorsze minelo Dzieki Ci Matuchno dalej sie modle bez przery to juz ponad rok
Read More

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Read More

Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej

DAJE NA TO SWIADECTWO MODLILAM SIE DO NIEJ NOWENNA POPEJSKA DO OSTATNIH SIL JAKIE MIALAM W INTENCJI MOJEJ MIALM POSTAWIONA DIAGNOZE PRZEZ DWOH LEKARZY CZERNIAKPrzeczytaj Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej
Read More

Małgorzata: praca dla męża

Witam ,mam na imie Malgorzata,pragne podzielic sie z Wami moim swiadectwem jakie otrzymalam w trakcie odmawiania Nowenny Pompejankiej.Nowenne odmowilam w intencji mojego meza o znalezienie pracy.Maz od prawie roku nie mial stalej pracy,pracowal dorywczo na czarno nie zawsze otrzymywal zaplate za wykonana prace.Przeczytaj Małgorzata: praca dla męża
Read More

Kasia: Trzeba tylko poprosić Maryja wysłuchuje

O Nowennie powiedział mi mój kuzyn 1 listopada, ale początkowo nie byłam chętna, aczkolwiek jeszcze tego samego dnia wieczorem powiedziała mi też o jej łaskach moja koleżanka.
Read More

Emanuela: podziękowanie

Pragnę podziękować Matce Najświętszej Pompejańskiej za otrzymane łaski. Modliłam się gorąco w intencji Andrzeja o szczęśliwą operację nerki i zostałam wysłuchana. Wierzyłam mocno w to, że Maryja mnie wysłucha.i Andrzej jak na razie czuję się dobrze, chodzi do pracy. I zachęciłam Go aby modlił się do Matki Bożej z Pompejów i sam podziękował za cudowne uzdrowienie. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Emanuela: podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marzena
Gość
Marzena
Odmawiam nowennę juz 50 dni jest cudownie i potwornie, Proszę o pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej,brakuje mi na chleb.Kredyty mnie ścigają.Na początku jak odmawiałam nowennę coś nam stukało nocą w pokoju, spadały obrazki,wszystko się psuło, gdy podchodziłam do nowenny ogarniało mnie takie zmęczenie ze musiałm wołać męza i dzieci zeby mówiły ze mną bo nie miałam siły paciorka dotknąć,, po domówieniu rózańca siły wracały od razu.Trochę sie przestraszyłam czy nie porwałam sie bezmyślnie nie wiedząc na co sie porywam . Wtedy podjęłam decyzję ze sie nie poddam i będę odmawiać dalej..Finansowo Jest gorzej niz było,najemca mojego mieszkania nie… Czytaj więcej »
Aleksja
Gość
Aleksja

Nie ustawaj w modlitwie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!