Iza: rodzina

Bardzo pragnęłam wyjść za mąż i zależało mi na tym, aby mój przyszły mąż był wierzący i aby poważnie traktował wartości wypływające z wiary.
Read More

Beata: Różaniec zawsze pomoże

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem. Zawsze myślałam że to nie dla mnie, że tego jest za dużo bo az 54 dni. Tak było do czasu gdy zaczęło sie źle układać miedzy mną i moim chłopakiem. Rozstaliśmy sie. Wtedy poszłam na rozmowe do osoby od której sie dowiedziałam o Nowennie Pompejańskiej aby zapytać jak to wszystko wygląda i usłyszeć jej świadectwo. Pomogła mi bardzo. Zrobiłam sobie tabelke na 54 dni z datami. Zdecydowałam ze warto walczyć. Na początku potrzebowalam miejsca, w którym bede mogla sie skupić. Chodzilam wiec do Kościola. Nagle sie zaczelo ukladac.
Read More

Maria: Wynik pozytywny!

Kolejny raz to samo. Kolejny cykl, kolejny miesiąc bezowocny. Byliśmy zrezygnowani. Staramy się przecież już tak długo...Lekarz proponuje in vitro. 8 maja, w drugim dniu kolejnego cyklu zaczynam Nowennę Pompejańską w intencji naszego potomka.
Read More

M.: Czuję się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem

Jakiś czas temu skończyłam kolejną w tym roku nowenne. Po zakończeniu pierwszej zauważyłam wiele łask, którymi zostałam obdarowana m.in. otrzymanie pracy w wymarzonym miejscu, dobry stosunek z bliskimi, umocnienie przyjaźni z mamą, zgoda z kuzynką. Po drugiej nowennie zauważyłam, że zaczynam zapominać o ukochanej osobie, bolesne wspomnienia zaczęły się zacierać,...
Read More

Świadectwo Agnieszki: łaski płynace z nowenny

Jestem w trakcie 2 NP postanowiłam również przedstawić swoje świadectwo. Odkąd modlę się nowenną Matka Boża cały czas mnie zaskakuje zauważyłam, że jest to taki proces nie daje od razu tego o co się modlę tylko tak po trochę i takie rzeczy się dzieją, że nawet o nich nigdy bym...
Read More

Elżbieta: Dziękuję za dar wyzdrowienia

Chciałabym dać świadectwo o łasce, jakiej doznałam za wstawiennictwem Matki Bożej.
Dwa lata temu zachorowałam  na podwójnego raka. Podczas radioterapii  w szpitalu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam się gorliwie modlić.
Z początku bałam się, że jej nie podołam, ale ta nowenna sama ” porwała mnie”, czułam się w jej modlitwie jak w nurcie rzeki. Dodała mi sił do walki z rakiem i wiarę, że wyzdrowieję. I tak się stało! Wygrałam walkę z podwójnym rakiem!! Później też za przyczyną Matki Boskiej Pompejańskiej doznałam wielu łask, o których  napiszę później.
Teraz powierzam Maryi kłopot i walkę o wywalczenie z ZUS renty i zasiłku pielęgnacyjnego (rozprawa za kilka dni- proszę, pomódlcie się za mnie).
Módlmy się za siebie nawzajem!
Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: Dziękuję za dar wyzdrowienia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksja
Gość
Aleksja

Dałaś mi nadzieję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!