Zosia: Nowenna mnie uratowała

Odmawiam w tej chwili juz 6 tą nowennę. Wiele sie zmieniło. Przede wszystkim mam większy spokój w sercu.
Przeczytaj całość

Asia: Przemiana serca i upragniona ciąża

Po wielu latach daleko od Boga doznałam głębokiego nawrócenia praktycznie w jednej chwili, podczas rozmowy z niedawno nawróconą moją teściową. Bóg zawołał mnie po imieniu, wykorzystał moje pragnienie zajścia w ciążę. Postanowiłam kupić w internecie kilka modlitewników, bo sama nie znałam żadnych modlitw oprócz oczywiście Ojcze Nasz i Zdrowaś Mario.
Przeczytaj całość

Ania: modlitwa o miłość

Rok temu zaczęłam odmawiać pierwszą nowennę w intencji powrotu narzeczonego.byłam zrozpaczona. Po kilku dniach odmawiania ogarnął mnie taki spokój ducha ze nie sposób tego opisać. Dodatkowo jakaś wewnętrzna siła namawiala mnie do tego aby skończyć nowennę w tej intencji i rozpocząć nową zw intencji o znalezienie miłości.Przeczytaj Ania: modlitwa o...
Przeczytaj całość

Ewa: Problemy z koncentracją uwagi

Miałam duże problemy z koncentracją uwagi nie mogłam się nauczyć materiału obowiązującego na egzamin, odmawiałam Nowenne Pompejańską w tej intencji otrzymałam łaskę o Królowej Różańca Świętego. Uczę się teraz dużo szybciej moja koncentracja uwagi bardzo się poprawiła. Dziękuję Królowo Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Kamila: Królowa Różańca Świętego spełnia marzenia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem łaski otrzymanej za pośrednictwem Najświętszej Matki i Nowenny Pompejańskiej. Mam 34 lata i zawsze chciałam latać. Z różnych powodów moje życie potoczyło się inaczej. Przez cały ten czas szukałam swojego miejsca i powołania.
Przeczytaj całość

Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej

Długo zastanawiałam się czy złożyć tu swoje świadectwo, ale ostatnio rozpoczęłam kolejną nowennę pompejańską i zdecydowałam się to zrobić. Rok temu miałam ciężki egzamin na studiach, jak dla mnie nie do zaliczenia. Moja wiara we własne możliwości zdania go była na prawdę mała. O nowennie dowiedziałam się od mojej bliskiej koleżanki, która sama ją odmawia. Po wytłumaczeniu jak ją odmawiać zdecydowałam się, bo wiedziałam, że to jedyny ratunek dla mnie.

Podczas jej odmawiania czasem było na prawdę wyjątkowo ciężko, od budzenia się w środku nocy po zniechęcenie i ogromne zmęczenie. Ciągle jednak, podczas jej trwania, czułam Bożą opiekę. Pomimo tego, że brakowało mi czasu na inne modlitwy (modliłam się tylko nowenną) czułam, że wszystkie sprawy same się rozwiązywały a ja miałam wrażenie, że ktoś mnie prowadzi za rękę i ciągle pomaga.

Nowennę ukończyłam a egzamin zdałam i to najlepiej z całej mojej grupy. Do dziś się zastanawiam jak to jest możliwe i dziękuję Mojej niebieskiej Mamie, bo wiem, że to dzięki jej wstawiennictwu wszystko poszło dobrze 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ala
Gość

Piękne! Piękne! Piękne! Sama jestem studentką i tego mi trzeba było! 🙂

woseba
Gość
woseba

Dzięki za piekne swiadectwo.

Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Ja odmowilam 2 NP w intencji mojego malzenstwa. Nie jest jeszcze tak jak bym chciala ale wiele innych spraw sie rozwiazuje. Wierze ze caly czas Matka Boza czuwa nademna razem z Jezusem Milosiernym. Im zaufalam i sie nie zawiodlam. Jutro zaczynam nastepna NP. Rozaniec to bardzo piekna modlitwa

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!