Aleksander: wielka jest moc modlitwy

Warto być wytrwałym w modlitwie i pokornie godzić się na wszystko co Bóg ma dla nas przecież wie lepiej co dla nas najlepsze.
Read More

Ada: Właściwa praca

Koncze odmawiać czwarta NP. Odeszlam z poprzedniej pracy w grudniu 2017r. nie mając innej oferty. Tę nowennę wyjatkowo zaczelam w konkretny dzien, 2 lutego i modlilam sie w intencji znalezienie dobrej pracy, a wlasciwie obrania właściwej sciezki zawodowej. W polowie lutego dostalam telefon, z firmy do ktorej nie składałam w ogole CV, z oferta pracy.
Read More

Grzegorz: łaski nowenny

Było początkowo <trudno>, ale nie  jest to jakaś nadzwyczajna <trudność>. Razem z Żoną , modliliśmy się o "dzieci"(dorosłe). Tylko dziękować za wysłuchanie. Oczywiście Opatrzność ma <swoje Plany">. Warto kontynuować. Grzegorz <wiek 50 +)
Read More

Anna: Pomoc w chorobie

Nowennę odmówiłam kilka razy w ciągu ostatnich dwóch lat, przywiązałam się do niej i wiele zawdzięczam wstawiennictwu Matki Bożej. Dlatego też będąc tego lata we Włoszech niezapomnianym przeżyciem była dla mnie wizyta w Sanktuarium w Pompejach i modlitwa przed obrazem. Po powrocie z wakacji od razu rozpoczęłam kolejną nowennę w...
Read More

Elżbieta: udało mi się wytrwać, bez wątpienia, za pomocą Matki Różańcowej

JESTEM W TRAKCIE DRUGIEJ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ. PODCZAS ODMAWIANIA PIERWSZEJ MIAŁAM WIELE CHWIL ZWĄTPIENIA I ZNIECHĘCENIA, WRĘCZ DZIAŁY SIĘ RZECZY JAKBY NA PRZEKÓR MOJEJ INTENCJI. Z CZASEM ZACZĘŁAM ODCZUWAĆ TAKI WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I UDAŁO MI SIĘ WYTRWAĆ / BEZ WĄTPIENIA ZA POMOCĄ MATKI RÓŻAŃCOWEJ /.Przeczytaj Elżbieta: udało mi się wytrwać, bez...
Read More

Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej

Długo zastanawiałam się czy złożyć tu swoje świadectwo, ale ostatnio rozpoczęłam kolejną nowennę pompejańską i zdecydowałam się to zrobić. Rok temu miałam ciężki egzamin na studiach, jak dla mnie nie do zaliczenia. Moja wiara we własne możliwości zdania go była na prawdę mała. O nowennie dowiedziałam się od mojej bliskiej koleżanki, która sama ją odmawia. Po wytłumaczeniu jak ją odmawiać zdecydowałam się, bo wiedziałam, że to jedyny ratunek dla mnie.

Podczas jej odmawiania czasem było na prawdę wyjątkowo ciężko, od budzenia się w środku nocy po zniechęcenie i ogromne zmęczenie. Ciągle jednak, podczas jej trwania, czułam Bożą opiekę. Pomimo tego, że brakowało mi czasu na inne modlitwy (modliłam się tylko nowenną) czułam, że wszystkie sprawy same się rozwiązywały a ja miałam wrażenie, że ktoś mnie prowadzi za rękę i ciągle pomaga.

Nowennę ukończyłam a egzamin zdałam i to najlepiej z całej mojej grupy. Do dziś się zastanawiam jak to jest możliwe i dziękuję Mojej niebieskiej Mamie, bo wiem, że to dzięki jej wstawiennictwu wszystko poszło dobrze 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Dominika: wysłuchana modlitwa za wstawiennictwem Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ala
Gość

Piękne! Piękne! Piękne! Sama jestem studentką i tego mi trzeba było! 🙂

woseba
Gość
woseba

Dzięki za piekne swiadectwo.

Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Ja odmowilam 2 NP w intencji mojego malzenstwa. Nie jest jeszcze tak jak bym chciala ale wiele innych spraw sie rozwiazuje. Wierze ze caly czas Matka Boza czuwa nademna razem z Jezusem Milosiernym. Im zaufalam i sie nie zawiodlam. Jutro zaczynam nastepna NP. Rozaniec to bardzo piekna modlitwa

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!