S.: SEN O MATCE BOSKIEJ

Polecam wszystkim tą wspaniałą Modlitwę! Zmienia wszystko i przemienia wnętrze człowieka.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Zdane prawo jazdy

Witam. Chciałabym się podzielić z wami siłą nowenny pompejańskiej. Dzięki Maryi zdałam prawo jazdy. Nowennę pompejańska rozpoczęłam od samego początku kursu. Nauka szła mi bardzo dobrze, z lekcji na lekcje jeździłam coraz lepiej.
Przeczytaj całość

Maria: Siostra wyzdrowiała

Szostego kwietnia 2017 roku dowiedzielismy sie ze moja siostra ma raka piersi. O nowennie dowiedzialam sie przez przypadek. W trakcie odmawiania nowenny, 9 wszesnia dowiedzielismy sie ze nie ma znaku raka. Ja wiem ze Matka Boza z Pompejow pomogla mojej siostrze.
Przeczytaj całość

Mela: Ocalenie od śmierci, upragniona ciaża, nadzieja

Zabierałam się do napisania świadectwa ale pomyślałam : - "kto będzie je czytał, - nie wiem czy będę umiała wyrazić to co dzięki Matce Najświętszej otrzymałam, - jest tyle innych po co moje itp" ale jednak wiem, że może ktoś przeczyta moja historie i uwierzy. Obudzi się w nim nadzieja zawierzenia swojej intencji Maryi, tak jak we mnie kiedy czytałam inne świadectwa i podjełam się odmawiania NowennyPompejańskiej.
Przeczytaj całość

An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r. Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.
Przeczytaj całość

Dariusz: zdany egzamin

Na kilka miesięcy przed ważnym dla mnie egzaminem językowym (CPE – Cambridge) odmówiłem moją pierwszą Nowennę Pompejańską prosząc Maryję o spokój przed egzaminem i w czasie jego trwania oraz o pozytywny wynik tego egzaminu. W dniu 8.01.2015 otrzymałem wynik – zdałem ten egzamin. Dziękuję serdecznie Niepokalanie Poczętej Maryi za wstawiennictwo w mojej intencji. Dziękuję też Bogu za otrzymaną łaskę. Dariusz (nauczyciel jęz. angielskiego)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!