Gabriela: Uwolnienie z nałogu

Szczęść Boże wszystkim. Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem i cudem jaki Maryja uczyniła. Zięć miał problem z alkoholem, później jak się okazało moja córka poszła w jego ślady , z tym , że ona potrafiła doskonale się maskować i ukrywać przez kilka lat, ale później już było tylko coraz gorzej i gorzej, alkohol towarzyszył jej od rana do nocy piła i spała .
Read More

Magda: moje świadectwo…

Witajcie,chciałam podzielić się moją historią z Nowenną Pompejańską. Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej, wszystkie są w tej samej intencji, moja prośba nie została jeszcze spełniona, ale wciąż modlę się z nadzieją:)piszę świadectwo,bo choć nie otrzymałam łaski o którą błagam Maryję, to fakt że odmawiam Nowennę Pompejańską bardzo wpłynął...
Read More

Matka i Jola: dzieci w sidłach nałogów

Chciałam podziękować Matce Bożej – Królowej Różańca Świętego z Pompejów – za łaskę nawrócenia mojego syna Michała. Michał od siedmiu lat nie chodził do kościoła (obecnie ma 22 lata). Jest uzależniony i ma zaburzenia psychiczne wywołane narkotykami. Dźwigamy bardzo ciężki krzyż. Wiele razy rozpoczynał terapię, ale jej nie kończył. Długo...
Read More

Natalia: O gdyby cały Świat wiedział, jaka Jesteś dobra…

Szczęść Boże! Witam Wszystkich, którzy będą czytali to świadectwo. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że moje intencje nie zostały wysłuchane, ale otrzymałam wiele pięknych łaski, którymi pragnę się podzielić. Wszystko zaczęło się jakieś dwa lata temu. Kilka miesięcy przed Ślubem dowiedziałam się, że mój wtedy Narzeczony, zachorował na nowotwór jądra. Diagnoza prosta, guz zbyt duży, żeby go wycinać, usuwamy jądro. Przed operacją Lekarz zalecił, aby oddać nasienie na przechowywanie, bo różnie może się wydarzyć.
Read More

Kasia: Modlitwa o nawrócenie i… miłość

Chyba nadszedł czas abym i ja podzieliła się się z Wami swoim świadectwem. Jakiś czas temu spotkałam swojego przyjaciela, okazało się że kompletnie odwrócił się od Boga. Postanowiłam się pomodlić o jego nawrócenie i miłość dla nas dwojga Nowenną Pompejańską. Co prawda kontakt znowu nam się urwał i nie mam...
Read More

Dagmara: Gdy po ludzku nie widać ratunku…

Chciałabym złożyć moje świadectwo i tym samym przekonać innych, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Moje małżeństwo lego w gruzach a w zasadzie walilo się powoli od dłuższego czasu. Alkoholizm a później i hazard męża skutecznie rujnowalo nasze życie. Nie pomagały łzy, prośby, groźby, a nawet fizyczne ataki na męża spowodowane moja bezsilnoscia.W końcu przestraszona swoim zachowaniem wybrałam się di psychoanalityka,by usłyszeć ze musimy razem co tydzień przychodzić ale nie gwarantuje że nasze relacje się poprawia być może po prostu dojdziemy do wniosku żeby się rozstać.

Po wyjściu z gabinetu wiedziałam, że nigdy już tam nie wrócę. Potem była separacja by przede wszystkim obronić się przed dlugami męża i wielka niewiadoma o przyszłość. A przecież mamy syna który zasługuje na normalna rodzinę. I wtedy gdy już nie wiedziałam co robić, gdzie udać się po pomoc poszłam na nabożeństwo pompejanskie, i tego samego wieczoru postanowiłam zacząć modlitwę NP o nawrócenie i wyzwolenie z nałogów dla mojego męża.

Juz następnego dnia wszystko zaczęło się zmieniać, mój mąż zrobił się jakiś inny tzn taki jak dawniej. Zapytałam go wprost co się stało ze nagle tak się zmienił i nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie. Ale ja wiedziałam dlaczego tak nagle się zmienił i dalej się modli łam. Mąż nadal boryka się ze swoim uzależnieniem ale od tamtego czasu nasze małżeństwo zaczęło się odbudowywac.a to wszystko za sprawą wielu łask jakie otrzymałam. Mam w sobie spokój jakiego nigdy nie miałam, bo wiem ze Maryja jest z nami. Niedawno przyszła na świat nasza córeczka dokładnie we wspomnienie Matki Boskiej Pompejanskie co dla mnie nie jest przypadkiem.

Każdego dnia widzę jak wiele lask spływa na moja rodzinę. Na mojego męża przede wszystkim. Nigdy nie chciał się zgłosić na żadną terapię a Maryja pomaga mu bez jego zgody… teraz odmawiam juz czwarta nowenne i wiem, że po jej skończeniu rozpocznie kolejna bo osób potrzebujących wokół mnie jest wiele. dziękuję Ci Maryjo, że jesteś z nami każdego dnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziekuje Dagmaro za Twoje swiadectwo. Moje malzenstwo tez jakis czas temu leglo w gruzach. Odmawiam juz 3 NP, nie jest jeszcze tak jak bym oczekiwala, ale wiele sie zmienilo, wiele lask splynelo i splywa. Przede wszystkim zmiana zachowania meza w stosunku do mnie. Dzieki takim swiadectwom jak Twoje wierze, ze Matka nas wyslucha i w odpowiednim czasie obdarzy nas upragniona laska. Zycze Ci wytrwalosci w modlitwie, ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez Rozanca. Serdecznie pozdrawiam.