Maria: Dzięki Maryi spotkałam dobrych ludzi ma mojej drodze

Z jednej strony nowenna nie jest łatwa bo trzeba konsekwentnie odmawiać,dobrze zorganizować czas na modlitwę.Z drugiej daje dużą satysfakcje i jak będę na siłach myślę,że ponownie wrócę do tej cudownej modlitwy.
Read More

Dorota: Pomoc dla córki

O Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry, w trudnym dla mnie momencie, kiedy nie umiałam sobie poradzić z problemem córeczki.
Read More

Iwona: Trwałe nawrócenie się mojej mamy

Nowenna Pompejańska ma ogromną siłę, bo Maryja wstawia się osobiście za nami. Wszystko przez nią uprosicie, nawet skruszenie najbardziej zatwardziałych serc.
Read More

M : Nadal będę się modlić

Szczęść Boże. Moje świadectwo być może nie będzie pocieszające ale od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem napisania.
Read More

Basia: Zostałam wysłuchana w 100 % a nawet lepiej!

Pragnę podzielić się z Wami moją wiedzą na temat niezwykłej skuteczności Różańca oraz Koronki do Bożego Miłosierdzia. Jestem kobietą w średnim wieku i moje dzieciństwo i młodość były ciężkim okresem z uwagi na poważne problemy w domu, które zdawały się być nie do rozwiązania. Wtedy jeszcze nie wierzyłam za bardzo w Boga.
Read More

Bogdan: Dary Ducha Świętego

Witam była to moja pierwsza Nowenna w życiu i modliłem się o dary Ducha Świętego dla siebie. Może moje świadectwo nie będzie jskieś „powalające” , ale podczas odmawiania Nowenny zauważyłem , że w pracy np zaczęło mi się nagle wszystko układać

miałem wrażenie jakby sprawy zawodowe ktoś inny za mnie załatwiał i ze wszystkim wyrabiałem sie . Na pewno myślę że otrzymałem dar modlitwy . Stałem się też chyba cierpliwszym i spokojniejszym człowiekiem bardziej zawierzam swoje życie Panu Jezusowi prosząc o wstawiennictwo Maryję . Dziękuję Tobie Mateczko za wszelkie łaski . Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "Bogdan: Dary Ducha Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Krótkie, ale piękne świadectwo. Jak skończę obecną nowennę, to następna też chciałabym zacząć w intencji darów Ducha św.

Michał
Gość
Michał

Ten to wie o co prosić. Pozdrawiam.

Magdalena
Gość
Magdalena
Moją ostatnią nowennę odmawiałam też o dary Ducha Świętego i żadna nowenna nie dawała tak natychmiastowych rezultatów, bo już jakoś w połowie części błagalnej, no i oczywiście jak zawsze bardzo subtelnie i prawie niezauważalnie. Ale w końcu takich uniesień podczas modlitwy jeszcze nie miałam, leciałam jak na skrzydłach i bardzo się do Niego zbliżyłam, a nie jestem raczej sentymentalną osobą, więc tym bardziej to wszystko mnie dotknęło. Dodatkowo znalazłam świetny sposób modlenia się na Różańcu, który bardzo otwiera na Pismo. Wymaga niestety trochę więcej czasu, ale zostało mi do teraz, po nowennie, zwyczajnie do modlitwy. Do każdej Tajemnicy wyszukuje się… Czytaj więcej »
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

ja bym odmówiła w tej samej intencji nowennę, zastanowię się

gorylisko
Gość
gorylisko

moim zdaniem…tu się niema co zastanawiać… jak skończę swoja NP teraz…wczoraj rozpocząłem cz. dziękczynną… to zaczynam o Dary Ducha Św. może spróbujemy razem ?

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

to bym odmawiała 2 na raz. To nie problem, sęk w tym że nie bardzo już wierzę w wysłuchanie jakiejkolwiek mojej modlitwy.

maciejewska
Gość
maciejewska

moj komentarz chyba nie pasuje tutaj w tym momencie czytam wasze swieadectwa i napelniajamnie wiara i nadzieja ja odmowilamdruga nowenne teraz zaczne teraz zaczne trzecia ale mnie Matka Boza nie wysluchala chyba modle sie nie poboznie ale mam nadzieje ze mnie w yslucha ale zeby nie wasze swiadectwa chyba byn przestala sie modlic

Kasia
Gość

Dostajesz tyle na ile uwierzysz, nastepnym razem popros o wiare 🙂 (maciejewska ) a moze masz wieksza niz inni i zostaje ona sprawdzona do jakich granic siega 🙂 nie poddawaj sie .

Marta
Gość

Uszy do góry, będzie dobrze 🙂

ula
Gość

piękna intencja i świadectwo
sama też dużo się modlę do Ducha Św., którego kocham i uwielbiam
Duch Św. daje przede wszystkim radość, spokój, miłość
pozdrawiam Cię serdecznie

zofia
Gość

Proszę Was bardzo:) żeby mi ktoś odpisał.Chciałam się dowiedzieć,czy można się modlić o dary Ducha Sw dla innej osoby??? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Można.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

ja się modlę o Dary Ducha św. dla innej osoby 😉

TERESA
Gość
TERESA

Piękne świadectwo .

Ania
Gość

Właśnie jestem na ukończeniu NP w intencji o Dary Ducha Św. dla mojego wnuczka Kacpra. Dowiedziałam się właśnie, że wnuk mój bardzo się zmienił na lepsze, przynosi same pochwały i dobre oceny ze szkoły. Dziękuję Tobie Mateńko za wszystko!

Prosba do ducha sw
Gość
Prosba do ducha sw

Duchu sw pomoz mi prosze zdac egzamin na prawo jazdy kat b daj mi dobra pamiec Sile i odwage

Prosba do ducha sw
Gość
Prosba do ducha sw

Nowenne pompenska zaczelam mowic od 11 Maja 2016 r.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?