Karolina: Matka Najświętsza poukładała moje życie

Chciałabym podzielić się z Wami moimi świadectwami, tak, tak nie jednym, ponieważ odkąd odmawiam Nowennę Pompejańską w moim życiu dzieją się cuda...
Przeczytaj całość

Anna: Czekam na Ciebie

Witam wszystkich, to już moje 3 świadectwo na tej stronie. Przeczytaj moje poprzednie świadectwa, abyś mógł zrozumieć historię mojego życia.
Przeczytaj całość

Alicja: zmiana pracy

Treść świadectwa: Moje spotkanie z Maryją rozpoczęło się dzień przed Świętem Trzech Króli tego roku. Pewnego dnia moja mama przyniosła z Caritas modlitwę (tam jej ktoś ją dał) i powiedziała mi tylko, żebym obejrzała tą modlitwę. Ale ja jak zwykle odpowiedziałam ok i dałam sobie z tym spokój. Leżała ta...
Przeczytaj całość

Paulina: UFNOŚĆ MARYI

Szczęść Boże! Pragnę podzielić się świadectwem siły modlitwy różańcowej, którą niewątpliwie jest Nowenna Pompejańska. O tej modlitwie dowiedziałam się przez przypadek (choć przypadek to jest najlepsze imię działania Ducha Świętego :) ) więc pomyślałam, że spróbuję podjąć ją lecz początki kończyły się fiaskiem. Jednak nie poddałam się tak łatwo i...
Przeczytaj całość

Ilona: Nowe Życie

Pokój i Dobro! Nowennę Pompejańską odmawiam od 14 lutego 2014 i to jest trzecia intencja Mateczka nie wysłuchała mnie w powierzonych dwóch wcześniejszych ,ale to dla mnie jest łaską! Długo nie mogłam napisać świadectwa,nie umiem wytłumaczyć dlaczego!Zawsze mam trudności w dzieleniu się słowem .Przeczytaj Ilona: Nowe Życie
Przeczytaj całość

Beata: Uzdrowienie

Witam! Chcialam opowiedziec o łasce jaka otrzymałam modląc się Nowenna Pompejańską. Nowennę zaczęłam odmawiać w sierpniu gdy dowiedziałam się będąc w ciąży ze moje dziecko nienarodzone niema kości nosowej co daje duże szanse na zespuł downa oraz ze serduszko jest otwarte. Po zakończeniu pierwszej w moim życiu Nowenny miałam usg na którym wyszło ze serduszko się zamklo.Nierobilam badań z krwi na zespół downa bo nic by to niezmienilo.Zaczelam odmawiać druga nowennę termin porodu miałam na 8grudnia nowennę zakończyłam końcem listopada i czułam spokój tak jakby miało być wszystko wporzadku. 12grudnia urodziłam zdrowa ,piękna dziewczynkę z zadartym noskiem.Gdy odmawiałam Nowennę otrzymałam wiele innych łask o które nieprosilam.Dziekuje Mateczko!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Beata: Uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Żaneta
Gość
Żaneta

Niech Was Bóg błogosławi!

Natalia
Gość
Natalia

To dla mnie bardzo budujące świadectwo, też modlę się o mojego nienarodzonego synka, u którego lekarze zdiagnozowali bardzo rzadką wadę serca. Odmawiam 2 nowennę, są dni lepsze i gorsze, ale mocno wierzę w to, że NMP mnie wysłucha. Otrzymałam od Niej wiele znaków i wiem, że moje modlitwy nie są Jej obojętne. Nowennę odmawia też mój mąż, mama i teściowa. Mój synek ma urodzić się za ok. 3 tygodnie. Bardzo się o niego boję, ale wierzę, że Królowa Różańca Świętego ma go w swojej opiece.

Bea
Gość

Natalia wierzę, że Matka Boża Wam pomoże i urodzisz zdrowe dzieciątko.

Anna
Gość

Bardzo dziękuję za to świadectwo. U mnie też było podejrzenie wad, między innymi ZD i niby USG genetyczne wykluczyło wszystkie nieprawidłowości, ale niepokój zostaje, bo nikt nie daje mi gwarancji. Odmówiłam już jedną nowennę po pierwszej, złej diagnozie i zaraz na początku odmawiania się ona nie potwierdziła w dalszych badaniach. Do rozwiązania jednak jeszcze kilka miesięcy i mam zamiar odmówić przynajmniej jeszcze jedną nowennę o zdrowie mojego dziecka. Mam nadzieję, że Matka Boża wysłucha nas wszystkie.

Marta
Gość

Pomodlę się za Wasze dzieciątka aby narodziły się zdrowe i szczęśliwe.marta

Bozena
Gość
Bozena

Ja rowniez pomodle sie o Wasze dzieciatka, poniewaz dokladnie wiem, co znaczy dostac diagnoze, ze dziecko ma wade serca. Moj synek musial byc operowany i dzieki Bogu wszystko jest OK!!!Chwala Panu i Maryii!!! Bez modlitwy chyba bym w tym trudnym dla nas czasie zwariowala.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja też dziękuję za Twoje świadectwo. Na badaniu połówkowym okazało się, że moja córeczka urodzi się z jedną nóżką końsko – szpotawą. Załamałam się. Modlę się o to, by dziecinka urodziła się zdrowa. Pomodlę się i o Wasze! Chwała Maryi!

Natalia
Gość
Natalia
Dziękuję za słowa otuchy! Modlitwa daje mi dużo siły, nie wiem co byłoby gdybym nie znalazła nowenny i nie modliła się… Wiadomo są chwile lepsze, są gorsze, codziennie budzę się rano i mam przed oczami wynik badania i diagnozę. Przedwczoraj nie mogłam spać w nocy, dręczyłam się znowu, zamartwiałam jak to będzie, ale w pewnym momencie usłyszałam wewnętrzny głos „Zaufaj Panu”. To na nowo dało mi siłę. Teraz ciągle to sobie powtarzam. Matka Boża wszystko może wyprosić, dlatego wierzę, że moje dzieciątko będzie zdrowe, że wszystko będzie dobrze i że szybko wrócimy do domu po narodzinach w trójkę. Bóg Wam… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!