Ania: Odwaga i mądrość

Zawsze byłam dość zamkniętą i nieśmiałą osobą. Zmówiłam nowenny pompejańskie w intencji o dobrego męża. Ta nowenna, którą skończyłam miała być kolejną w tej samej intencji. Gdy już miałam ją zaczynać, coś we mnie podpowiadało mi: dlaczego nie modlisz się o odwagę i mądrość dla siebie?
Read More

Przemek: Nowenna o powrót do zdrowia.

W internecie przeczytałem o nowennie , więc postanowiłem sobie czemu nie. Warto spróbować. Kiedy skończyłem nowennę zdrowie może i nie powróciło jednak faktycznie jest już dużo lepiej. Astma mi nie dokucza , a dodatkowo arytmia się uspokoiła.
Read More

Tomek: Pasja czyni wolnym

Uzdrowiła nas wspólna pasja, a także wspólna (wraz z naszym synem) modlitwa na nabożeństwie majowym.
Read More

Bożena: Pan ze Swoją Mateńką zdziałał cuda

Chciałam złożyć świadectwo działania Łaski Bożej w moim życiu. W 2013 roku zachorowałam na nowotwór naczyń limfatycznych ( chłoniak). Rozpoczęłam chemioterapię. Był to bardzo trudny czas , szczególnie po trzech pierwszych chemiach. W tym czasie nastąpiło też - jako efekt uboczny leczenia - porażenie nerwów szczękowych i jak się później okazało - niedowład strun głosowych i problemy z głosem.
Read More

Dominika: Cudowne uzdrowienie

Pragnę podzielić się świadectwem uzdrowienia przez Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Zlokalizowałam górkę w piersi, byłam u lekarza, skierowała mnie na badanie USG. Rozpoczęłam Nowennę Pompejańską, kilka dni później zostałam cudownie uzdrowiona przez Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Anna: Siła Nowenny

Szczęść Boże 🙂
Nowennę Pompejańską odmawiam po raz piąty. Pierwsze dwie intencje były o związek teoretycznie nie zostałam wysłuchana. Natomiast ja wiem, że zgodnie z wolą Bożą, dla mnie jest to potwierdzenie, że to nie jest ta właściwa osoba. Kolejne intencje za rodziców o uzdrowienie i uwolnienie. Zmiany zaszły, modlitwa różańcowa jest dla mnie nieoceniona i wiem, że zawsze skuteczna, ale i nie zawsze łatwa. Jedno ze świadectw dało mi do zrozumienia, że nasza modlitwa powinna być nieustanna. Dlatego też kolejna moja intencja jest tak jakby powiązana z wcześniejszą , o uwolnienie od zła i przerwanie więzów zła w rodzinie  – modlitwa w tej intencji jest bardzo ciężka już od pierwszego dnia było widać jak zło się ujawnia i jak mi samej ciężko teraz przy tej modlitwie. Modlę się również o kolejny związek i tak jak na to patrzyłam wcześniej jeśli zostanę wysłuchana czy też nie to jest to z wolą Bożą oddaję się cała Matce Najświętszej i jej w pełni ufam. I przede wszystkim bardzo dużo zawdzięczam. Wiem że, każdy kto odmawia nowennę, wraz z nią otrzymuje wiele innych łask . Pomiędzy pierwszymi dwoma nowennami, a kolejnymi miałam przerwę i  była to dla mnie przerwa związana ze zdecydowaną słabością i większą podatnością na zło. Dlatego pamiętajcie aby nie ustawać w modlitwie w ochronie nie tylko bliskich, ale i siebie. Nie ma większej ochrony dla nas jak modlitwa…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?