Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Odmawiam Nowennę Pompejańską od lutego 2012 bez dnia przerwy w różnych intencjach potrzebnych w rodzinie. Niektóre z nich były wysłuchane i składałam tu świadectwa.Przeczytaj Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia
Read More

Beata: Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy

Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy o którą się starałam 3 miesiące wcześniej ale nie miałam odpowiedzi i myślałam, że nic z tego nie będzie. A jednak! Dzięki Matce Najświętszej dostałam pracę.
Read More

Ewelina: Bóg usłyszał moje wołanie

Jestem po stokroć wdzięczna i szczęśliwa, że Bóg usłyszał moje wołanie. Jak słyszałam o tym, że kluczem do poukładania naszego życia jest zawierzenie się Panu Bogu i Matce Najświętszej, to było dla mnie jakieś abstrakcyjne, myslałam, ze nie jestem do tego zdolna.
Read More

Maria: Matczyna opieka i pomoc

Czytając jedno z dzisiejszych świadectw, uświadomiłam sobie, że ja również nie dotrzymałam obietnicy, którą składałam Maryi każdego dnia modlitwy - nie dałam swojego świadectwa. W ciągu ostatnich lat oddaliłam się od Boga, rzadko się modliłam, czasami unikałam niedzielnej mszy...
Read More

Aneta: Modlitwa ta ma wielką moc!

Pragnę złożyć świadectwo po odmówieniu drugiej Nowenny Pompejańskiej. Obie odmawiałam w tej samej intencji: poczęcia drugiego dziecko. W trakcie odnawiania tej wspaniałej modlitwy czułam nad sobą opiekę Matki Boskiej.
Read More

Ania: Obiecałam Maryi świadectwo

Przedwczoraj zakończyłam swoją drugą w życiu Nowennę. Pierwszą skończyłam ponad rok temu i nie wiem czy przyniosła efekty – tamta osoba nadal się nie nawróciła, ale przecież jest wciąż czas, to nie działa jak włącznik światła…
Teraz odmawiałam Nowennę w innej niż nawrócenie intencji. Nie wiem czy zostałam wysłuchana. Ale potraktowałam to jak szkołę modlitwy, przetestowałam swoje możliwości – czy faktycznie mogę tyle dziesiątków dziennie odmawiać przy swoich obowiązkach? Z trudem. Muszę raczej Bogu ofiarować wykonywaną pracę. Ale łaski spłynęły i dlatego, oraz głównie dlatego iż ta modlitwa zobowiązuje do szerzenia czci do Matki Bożej oraz szerzeniu nabożeństwa do Różańca – dlatego to świadectwo. Zdarzyło się więc iż odzyskałam kontakt z przyjaciółmi (choć „znajomymi” jest bliższe prawdy, jeśli chodzi o częstość kontaktów, ale przyjacielskie są nasze – rzadkie – relacje); pogłębiła się więź z Bogiem, poukładałam się wewnętrznie trochę bardziej – ale to jeszcze bardzo długa droga. Moje małżeństwo ma się lepiej, dzieci też, w domu jest więcej spokoju i modlitwy, mąż jest bardziej uczynny. Trafiłam na bardzo dobrą i pomocną stronę w sensie rozwoju duchowego – pod koniec Nowenny, która mi pomogła uświadomić, że to nie jest droga dla mnie. Ale to nie znaczy, że rezygnuję z Różańca, absolutnie nie! To jest święta broń przeciw Złemu. Rozbudziła mnie ta Nowenna duchowo – tak jak rok temu pierwsza.

A chcę jeszcze napisać, że szatan się wściekał w międzyczasie. Na początku opanowywało mnie dziwne zmęczenie, często atakował sennością, choć potrafię dłużej wytrzymać w ciągu dnia, na początku, ale nie wiem dokładnie kiedy, podczas części błagalnej miałam często koszmary. Dwa z nich lepiej pamiętam, bo były antykościelne, że tak powiem. W jednym został zamordowany nasz proboszcz, a w drugim nasz wikary… Choć to sny, to może coś trochę pomyliłam – morderstwo raz było na pewno – w drugim mogło być zaledwie grożenie śmiercią – ale tych konkretnych kapłanów. Ponadto wiele innych męczących koszmarów, ale w końcu się skończyły.
Nie wiem, czy Bóg spełni moją prośbę, którą wysłałam za pośrednictwem Matki Bożej, ale warto było.
Różaniec to piękna modlitwa, zwłaszcza od strony kontemplacyjnej.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ania: Obiecałam Maryi świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
teresa chmielewska (@teresachm1)
Gość

Różaniec ma tak wielką moc że reagują na tę modlitwę dzieci jeszcze nie narodzone

Obrazki z nowenną pompejańską?