Daniel: ten zły kusił i zniechęcał, ale nie nie dałem!

Długo zwlekałem z tym żeby się podzielić z innym człowiekiem, ludźmi z tym jak Matka Boża przez nowennę codziennie zlewa na mnie swoją pomoc i łaski. A mianowicie...
Read More

Lili: Uzdrowienie Szwagra z nowotworu

To nie jedyne świadectwo, które otrzymałam dzięki nowennie Pompejańskiej. Jak już zaczęłam się modlić nowennę to jak skończyłam to zaczęło mi Jej brakować i zaczynałam nową. W modlitwie jest siła !!!!
Read More

Monika: Hojność Matki Bożej

Polecam gorąco odmawianie nowenny! W mojej trudnej sprawie, po ludzku już nie do rozwiązania, Matka Boża zdziałała cud i to jeszcze przed ukończeniem części błagalnej nowenny :) Teraz modlę się i dziękuję jej za pomoc i matczyną interwencję u Boga. Od teraz zawsze będę się uciekać do różańca, sami nic...
Read More

Katarzyna: Wiara w wielkość Nowenny Pompejańskiej

Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski i wszelką pomoc.
Read More

Gabrysia: świadectwo o działaniu nowenny

Nowenna  pompejańska stała się w moim życiu absolutnym ratunkiem na wszystko! Nie zdawałam sobie sprawy dotąd, że Bóg tak wspaniale działa w naszym życiu, gdy tylko Go do tego zaprosimy... Jakiś czas temu byłam bardzo poważnie chora wskutek czego moje życie było zagrożone. Gdy lekarzom udało się powstrzymać u mnie...
Read More

Ania: Nowenna w intencji szczęścia osobistego

Modliłam się nowenną pompejańską prawie rok temu o szczęście osobiste. Jestem osobą samotną. Wierzę, że Bóg mnie przemienia i przygotowuje do życia jakie jeszcze jest przede mną – niezależnie od tego czy spędzę je samotnie czy nie. Bóg robi wszystko w swoim czasie. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ania: Nowenna w intencji szczęścia osobistego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Tak ja też cierpiałem samotność, jednak gdy zacząłem nowennę 9 pierwszych sobót miesiąca w trakcie jej trwania realizowały się etapami obietnice dotyczące tej nowenny. A w pewnym momencie wszystkie te ziemskie, cielesne sprawy straciły na znaczeniu. Czas tej nowenny był czasem największych zmian i cudów w moim życiu. Przed nowenną bardzo trudno żyło się samotnie a po nowennie dzisiaj rzadko występuje minimalne uczucie osamotnienia. Myślę, że najważniejsze w tej nowennie jest wzbudzenie intecji zadośćuczynienia NSM.

richkaR
Gość
richkaR

Czy to znaczy, że wciąż jesteś samotny? Czy modliłeś się o drugą połówkę i Matka Cię wysłuchała?

daria.np
Gość
daria.np

no raczej nie ma drugiej polowki:) skoro czasem czuje sie samotny.

Michał
Gość

Nowennę rozpoczołem właśnie w intencji znalezienia dziewczyny ale w trakcie jej odprawiania oddałem moją wolną wole w Ręce Boga i zrezygnowałem z tej prośby. Jestem sam ale nie czuję się zbyt samotny.

E.
Gość

Michale, a może zainteresuje ciebie „Chrzescijański Bal Walentynkowy”

Restauracja Antrakt (na tyłach Teatru Komedia)
ul. Słowackiego 19a Warszawa/Żoliborz

Ania
Gość

Ja chciałam prosić Maryję o dobrego męża, ale nie chciałam narzucać swojej woli. Nie jestem szczęśliwa w samotności, ale może to jest lepsze dla mnie, tylko tego nie wiem. Dlatego intencja była ogólna o szczęście osobiste.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!