Agata: Wciąż czuję opiekę Matki Boskiej nade mną i moimi bliskimi

Nadszedł czas abym i ja w końcu wypełniła obietnicę daną Matce Bożej, od ponad dwóch lat odmawiam nowennę pompejską a jeszcze nigdzie nie złożyłam swego świadectwa czas to naprawić...Na Nowennę natknęłam się "przypadkiem" w internecie o ile pamiętam to poszukiwałam jakiejś skutecznej modlitwy za moich rodziców.
Przeczytaj całość

Ania: Burzliwa miłość

Witam serdecznie. Kilka dni temu skończyłam odmawiać swoją 3 Nowennę Pompejańską, praktycznie wszystkie były tylko w intencji mojego burzliwego związku. Od samego początku miedzy mną a moim chłopakiem Wojtkiem nie układało się najlepiej. Co o dziwo zawsze kłóciliśmy się wyłącznie z tego powodu ze ja byłam zazdrosna i czasem nawet...
Przeczytaj całość

Kamil: Jestem bardzo szczęśliwy

Pracowałem przez dwa lata w Dubaju,miałem dobrą pracę i jeszcze lepszą nową propozycję.Zostałem zauważony! Niestety,przez dziwny zbieg okoliczności,dzisiaj widzę w tym Boży palec nie mogłem dłużej pracować w Dubaju.Przeczytaj Kamil: Jestem bardzo szczęśliwy
Przeczytaj całość

Joanna: Przepraszam Maryjo

Matka Boża nie zostanie obojętna nawet na nie zawsze idealną modlitwę, na pewno docenia ,widzi i cieszy się gdy zwracamy się do niej. Zsyła na nas łaski a przede wszystkim opiekuje nami, a to wielki dar
Przeczytaj całość

Grzegorz: Siła, mądrość, odwaga

Do tych którzy się jeszcze wahają: klamka jest tylko po naszej stronie drzwi : otwórzmy drzwi Chrystusowi i Najświętszej Maryi.
Przeczytaj całość

Ania: Nowenna w intencji szczęścia osobistego

Modliłam się nowenną pompejańską prawie rok temu o szczęście osobiste. Jestem osobą samotną. Wierzę, że Bóg mnie przemienia i przygotowuje do życia jakie jeszcze jest przede mną – niezależnie od tego czy spędzę je samotnie czy nie. Bóg robi wszystko w swoim czasie. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ania: Nowenna w intencji szczęścia osobistego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Tak ja też cierpiałem samotność, jednak gdy zacząłem nowennę 9 pierwszych sobót miesiąca w trakcie jej trwania realizowały się etapami obietnice dotyczące tej nowenny. A w pewnym momencie wszystkie te ziemskie, cielesne sprawy straciły na znaczeniu. Czas tej nowenny był czasem największych zmian i cudów w moim życiu. Przed nowenną bardzo trudno żyło się samotnie a po nowennie dzisiaj rzadko występuje minimalne uczucie osamotnienia. Myślę, że najważniejsze w tej nowennie jest wzbudzenie intecji zadośćuczynienia NSM.

richkaR
Gość
richkaR

Czy to znaczy, że wciąż jesteś samotny? Czy modliłeś się o drugą połówkę i Matka Cię wysłuchała?

daria.np
Gość
daria.np

no raczej nie ma drugiej polowki:) skoro czasem czuje sie samotny.

Michał
Gość

Nowennę rozpoczołem właśnie w intencji znalezienia dziewczyny ale w trakcie jej odprawiania oddałem moją wolną wole w Ręce Boga i zrezygnowałem z tej prośby. Jestem sam ale nie czuję się zbyt samotny.

E.
Gość

Michale, a może zainteresuje ciebie „Chrzescijański Bal Walentynkowy”

Restauracja Antrakt (na tyłach Teatru Komedia)
ul. Słowackiego 19a Warszawa/Żoliborz

Ania
Gość

Ja chciałam prosić Maryję o dobrego męża, ale nie chciałam narzucać swojej woli. Nie jestem szczęśliwa w samotności, ale może to jest lepsze dla mnie, tylko tego nie wiem. Dlatego intencja była ogólna o szczęście osobiste.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!