Tomasz: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Kilka dni temu lekarz stwierdził że żadnej psychozy nie ma. Skończyła sie choroba psychiczna. Chwała Panu i Cześć MARYJI!!!
Read More

Natalia: Moc Modlitwy Pompejańskiej

Modlitwę Pompejańską poznałam najważniejszym momencie życia. Obiecałam Matce Bożej że złożę moje świadectwo. Byłam bardzo złym stanie psychicznym. Myślałam że już tego nie wytrzymam. Wszystko zaczęło dla mnie tracić sens. Dostałam straszną nerwicę. Nie mogłam spać. Wieczne lęki. To były najtrudniejsze momenty życia.Przeczytaj Natalia: Moc Modlitwy Pompejańskiej
Read More

Anna: Powrót do zdrowia i do pracy

Choruje na przewlekłą chorobę wątroby od kilkunastu lat. W większości sama przyczyniłam się do tej choroby (nie alkohol ). Byłam na długich zwolnieniach lekarskich, raz było lepiej raz gorzej. W połowie 2014 r choroba nasiliła się ,nie pomagało sanatorium , zwolnienia lekarskie czułam sie bardzo żle. Przeczytaj Anna: Powrót do...
Read More

Aleksandra: Zaufanie

Wiem że moja modlitwa nie była zawsze jakaś ''super'' i zdażało mi się że odklepywałam ją,ale w takich chwilach starałam się bardziej wsłuchać w tresć modlitwy i sluchać siebie i słów które wymawiam.
Read More

M: Życie Paulinki

Właśnie zakończylam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Prosiłam w niej o życie i zdrowie dla mojej córeczki urodzonej w 26 tygodniu ciąży. Jej stan był bardzo ciężki i w każdej chwili mógł nastąpić koniec Jej krótkiego życia. Odmawianie Nowenny dawało mi siłę by cieszyć się każdym dniem spędzonym z córeczką.
Read More

Agata: złośliwy nowotwór płuca, całkowite wyleczenie

W lutym 2013 u mojej mamy – Anny wykryto złośliwy guz w lewym płucu (guz miał średnicę 7 cm). Nowennę zaczęłam odmawiać w maju 2013 roku. Prosiłam Matkę Bożą o miłosierdzie i siłę dla mamy i całej rodziny. Po chemioterapii (czerwiec-październik, 2013) guz zmniejszył się, miał średnicę ok. 3 cm. Po radioterapii  (listopad, 2013 – styczeń, 2014) znikł całkowicie. Już od roku (piszę to świadectwo w grudniu, 2014) nie ma śladu po nowotworze, wyniki są zadowalające, lekarze nie kryją zdziwienia. Mama jest słaba, ale żyje i wierzy, że jej wyzdrowienie to nie jest tylko i wyłączenie zasługa medycyny. Dziękuję Matce Bożej za pomoc.

Nowenna w intencji mojej mamy była już drugą z kolei nowenną, którą odmówiłam. Pierwszą nowennę odmówiłam we wrześniu-październiku, 2012 w intencji zdrowia mojego męża, który latem 2014 odczuwał bardzo silne bóle głowy. Lekarze nie potrafili zdiagnozować przyczyny. Wtedy, po raz pierwszy trafiłam na tę stronę WWW i na informacje dot. nowenny pompejskiej. Ja jestem prawosławna. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji mojego męża, który jest katolikiem i któremu chciałam pomóc modlitwą jego Kościoła.

Matka Boża wyprosiła u Swojego Syna wiele miłosierdzia dla mnie i mojej rodziny.

Chwała Ojcu, Synowi i Świętemu Duchowi, teraz, zawsze i na wielki wieków. Amen!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Krystyna M KowalskaDanutaMarta2Ewelina TokarskaNea Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
GosiaM
Gość
GosiaM

Dziękuję Ci za to świadectwo, dodało mi sił w chwili zwątpienia 🙂

Czesia
Gość
Czesia

Jestes kobietą o pięknej duszy. Gdyby wszyscy bez względu na wyznanie tacy byli , swiat byłby rajem……Chwała Maryi i Jezusowi!

Nea
Gość
Nea

Agato, tyle nadziei wlałaś w moje serce tym świadectwem. Moja kolejna nowenna będzie w takiej właśnie intencji, żeby dobra Maryja wybłagała u swego Syna cud uzdrowienia z raka płuc dla mojej mamy. Ale tu stadium jest bardzo zaawansowane, są juz przerzuty. Z ufnością chcę dokończyć nowennę którą zaczęłam w innej intencji, i z jeszcze większą ufnością w sercu zacznę za wyzdrowienie mojej mamy. Jeśli zostanie wysłuchana, to będzie niepodważalny cud, bo lekarze nadzieji żadnej nie dają :(. Jeśli ktoś chciałby chociaż krótko pomodlić się za zdrowie mojej mamy, za to abym zdążyła nowennę odmówić i aby była wysłuchana będę wdzięczna.

Beata
Gość
Beata

Pomodlę się w intencji Twojej mamy dziś koronką o 15.Pozdrawiam!

Ania
Gość
Ania

Pomodlę się za Twoją Mamę. Pozdrawiam

Nea
Gość
Nea

Bardzo dziękuję. I Wam Bóg niech błogosławi.

Ewelina Tokarska
Gość

21 st.00.26 zaczynam dziesiatke rozanca za uzdrowienie twoiej mamy

Marta2
Gość
Marta2

Nea – chodzę czasami na msze św. z modlitwą o uzdrowienie, gorąco polecam! Ja się wybieram w przyszłym tygodniu i do moich intencji dołączę również prośbę o zdrowie dla Twojej mamy.

Do Autorki świadectwa – to wspaniałe co napisałaś 🙂 Daje nadzieję! Życzę dużo zdrowia i siły dla mamy!

Danuta
Gość
Danuta

Też pomodlę sie za Twoją mamę

Krystyna M Kowalska
Gość
Krystyna M Kowalska

Cos wspanialego…;))Zycze Pani duzo Zdrowia ,, I odpowiedzialabym slowo w slowo tak Jak napisala Pani Czesia. Cos pieknego ;))