Irena: Każdy dzień z różańcem, Maryją i Jezusem

O NP dowiedziałam się z internetu. Postanowiłam spróbować, chociaż wydawała mi się bardzo długą i trudną modlitwą. Zaczęłam odmawiać NP od lutego 2012r. i tak odmawiam do dnia dzisiejszego bez jednego dnia przerwy. Czasem odmawiam nawet dwie NP na raz. Otrzymałam bardzo dużo łask od Matki Bożej Pompejańskiej.Przeczytaj Irena: Każdy...
Przeczytaj całość

Jagoda: modliłam się o łaskę macierzyństwa i jestem w ciąży

Chciałabym podzielić się z Wami moją historią z Nowenną Pompejańską. W sierpniu 2013 r. przyśniło mi się że mojej mamie objawiła się św Katarzyna ze Sieny, na następny dzień poszukałam modlitwy do Św. Katarzyna ze Sieny i znalazłam Modlitwę do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich...
Przeczytaj całość

Agnieszka: kręgosłup męża

Pierwszy raz odmawiałam nowennę w intencji o zdrowie i udaną operację mojego męża na kręgosłupie. Ostatni dzień nowenny zbiegł się z datą operacji. Operacja udała się. Mąż wspaniale i szybko doszedł do siebie. Sam również odmówił 2 nowenny. Dziękuję Ci Mamo.
Przeczytaj całość

Martyna: Modlitwa za rodzinę i małżeństwo

Ufam Bogu, dziękuję Mu, często z Nim rozmawiam, składam wszystkie sprawy na ręce Jezusa, niech On się tym zajmie. Niech ten Rok Miłosierdzia i Wielki Post będą dla nas wszystkich czasem ogromu łask i przemian w naszym życiu, aby Bóg się nad nami ulitował i nas uwolnił i uzdrowił, wlał w nasze serca więcej wiary, nadziei i miłości, a Matka Boża się zawsze o nas upominała i nas nawracała, zwłaszcza tych wielkich i zatwardziałych grzeszników. Bo Bóg przychodzi mimo zamkniętych drzwi...i zawsze czeka...
Przeczytaj całość

Marcelina: Warto powierzyć siebie i bliskich Maryi!

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 17.07.14 r. w intencji całkowitego uzdrowienia ciężko chorej mamy mojego kolegi ze studiów. Pani Helena cierpi na jedno ze schorzeń tarczycy, które zaczęło się nasilać z powodu nie przyjmowania leków. Ma również problemy z układem oddechowym. Jej stan pogarsza się. Ponadto miało to wpływ na jej...
Przeczytaj całość

Agata: złośliwy nowotwór płuca, całkowite wyleczenie

W lutym 2013 u mojej mamy – Anny wykryto złośliwy guz w lewym płucu (guz miał średnicę 7 cm). Nowennę zaczęłam odmawiać w maju 2013 roku. Prosiłam Matkę Bożą o miłosierdzie i siłę dla mamy i całej rodziny. Po chemioterapii (czerwiec-październik, 2013) guz zmniejszył się, miał średnicę ok. 3 cm. Po radioterapii  (listopad, 2013 – styczeń, 2014) znikł całkowicie. Już od roku (piszę to świadectwo w grudniu, 2014) nie ma śladu po nowotworze, wyniki są zadowalające, lekarze nie kryją zdziwienia. Mama jest słaba, ale żyje i wierzy, że jej wyzdrowienie to nie jest tylko i wyłączenie zasługa medycyny. Dziękuję Matce Bożej za pomoc.

Nowenna w intencji mojej mamy była już drugą z kolei nowenną, którą odmówiłam. Pierwszą nowennę odmówiłam we wrześniu-październiku, 2012 w intencji zdrowia mojego męża, który latem 2014 odczuwał bardzo silne bóle głowy. Lekarze nie potrafili zdiagnozować przyczyny. Wtedy, po raz pierwszy trafiłam na tę stronę WWW i na informacje dot. nowenny pompejskiej. Ja jestem prawosławna. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji mojego męża, który jest katolikiem i któremu chciałam pomóc modlitwą jego Kościoła.

Matka Boża wyprosiła u Swojego Syna wiele miłosierdzia dla mnie i mojej rodziny.

Chwała Ojcu, Synowi i Świętemu Duchowi, teraz, zawsze i na wielki wieków. Amen!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Agata: złośliwy nowotwór płuca, całkowite wyleczenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
GosiaM
Gość
GosiaM

Dziękuję Ci za to świadectwo, dodało mi sił w chwili zwątpienia 🙂

Czesia
Gość
Czesia

Jestes kobietą o pięknej duszy. Gdyby wszyscy bez względu na wyznanie tacy byli , swiat byłby rajem……Chwała Maryi i Jezusowi!

Nea
Gość
Agato, tyle nadziei wlałaś w moje serce tym świadectwem. Moja kolejna nowenna będzie w takiej właśnie intencji, żeby dobra Maryja wybłagała u swego Syna cud uzdrowienia z raka płuc dla mojej mamy. Ale tu stadium jest bardzo zaawansowane, są juz przerzuty. Z ufnością chcę dokończyć nowennę którą zaczęłam w innej intencji, i z jeszcze większą ufnością w sercu zacznę za wyzdrowienie mojej mamy. Jeśli zostanie wysłuchana, to będzie niepodważalny cud, bo lekarze nadzieji żadnej nie dają :(. Jeśli ktoś chciałby chociaż krótko pomodlić się za zdrowie mojej mamy, za to abym zdążyła nowennę odmówić i aby była wysłuchana będę wdzięczna.
Beata
Gość

Pomodlę się w intencji Twojej mamy dziś koronką o 15.Pozdrawiam!

Ania
Gość

Pomodlę się za Twoją Mamę. Pozdrawiam

Nea
Gość

Bardzo dziękuję. I Wam Bóg niech błogosławi.

Ewelina Tokarska
Gość

21 st.00.26 zaczynam dziesiatke rozanca za uzdrowienie twoiej mamy

Marta2
Gość
Marta2

Nea – chodzę czasami na msze św. z modlitwą o uzdrowienie, gorąco polecam! Ja się wybieram w przyszłym tygodniu i do moich intencji dołączę również prośbę o zdrowie dla Twojej mamy.

Do Autorki świadectwa – to wspaniałe co napisałaś 🙂 Daje nadzieję! Życzę dużo zdrowia i siły dla mamy!

Danuta
Gość
Danuta

Też pomodlę sie za Twoją mamę

Krystyna M Kowalska
Gość
Krystyna M Kowalska

Cos wspanialego…;))Zycze Pani duzo Zdrowia ,, I odpowiedzialabym slowo w slowo tak Jak napisala Pani Czesia. Cos pieknego ;))

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!