Damian: Zacząć od nowa

A teraz najważniejsze, tylko i wyłącznie dlatego jednego zdania napisałem tą historię. Módlcie się aż do skutku, Maryja słucha wszystkich, uwierzcie, to wszystko jest naprawdę.
Read More

Asia: Uwolnienie z nieczystości

Ta nowenna uratowała mi życie i chociaż nadal miewam różne pokusy - bo szatan walczy do końca
Read More

Joanna: Zaległe świadectwo

W grudniu złożyłam pierwsze świadectwo. Wówczas moja intencja nie była jeszcze wysłuchana, a modliłam się o swoje małżeństwo (którego nastąpił zupełny rozpad- mąż wyprowadził się z domu, awantury). Mąż nie chciał słyszeć o pracy nad związkiem, nie słuchał niczego, widział tylko swoje racje. Przeczytaj Joanna: Zaległe świadectwo
Read More

Małgorzata: skuteczność modlitwy jaką jest Nowenna Pompejańska.

rzez cały ten okres polecam tę sprawę Jezusowi i Maryi; sąsiedzi z góry zmienili swoje postępowanie i nie są już tak hałaśliwi, dzięki Bogu ! Jednak moja konstrukcja psycho-fizyczna doznała bolesnych ran.
Read More

A: Wewnętrzny spokój.

Witam, jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Moja przygoda z nowenną zaczęła się na początku listopada 2016 roku. Chwilę po tym, kiedy osobą którą kochałam (i chyba nadal kocham) zostawiła mnie. Mężczyzna, któremu oddałam serce postanowił zakończyć związek z dnia na dzień, od tak, takie widzi mi się. Modliłam się o jego powrót do mnie - jednak tak się nie stało. Wiecie co mi Królowa Pompejańska dała?
Read More

Tatiana: nowenna pompejańska

Witam!
Rok temu odmawiałam NP w intencji mojego
przyjaciela i przeżyłam coś dziwnego. Jak zaczynałam modlitwę łzy lały mi się p’o twarzy a w sercu miałam tak wielką miłość…
(płacz skończył się na początku części dziękczynnej)Nigdy dotąd nie doświadczyłam czegoś takiego modląc się ani za siebie ani za innych.Czy to coś znaczy?Tatiana

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Tatiana: nowenna pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bruno
Gość

Co jakiś czas bywam w podobnej sytuacji. Zdaje się że ludzka grzeszność, nasza i innych ludzi, zwłaszcza tych za których się modlimy, wypływa ze łzami gdy odmawiamy różaniec. Czym bliżej jesteśmy Boga tym bardziej jesteśmy onieśmieleni i zawstydzeni naszą grzesznością.

Majka
Gość

Cos w tym jest o czym piszesz Bruno. Zgadzam sie z Toba.

E.
Gość

Z tego co wiem, to jednym z darów Ducha Św. jest dar łez, poprzez który jesteśmy oczyszczani czy też uzdrawiani.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

też tak płakałam przy swojej intencji bo mi bardzo zależało. Nic nie znaczyło. Po prostu szczerze chcesz pomóc przyjacielowi że aż się wzruszasz. To miłe.

lulu
Gość

może masz niedobór magnezu

daria.np
Gość
daria.np

hahaha dobre jestescie:D Tatiana moze to byc dzialanie Ducha Swietego, ale nie musi i nie musi nic znaczyc.

Tatiana
Gość
Tatiana

Dzięki serdeczne!

TERESA
Gość
TERESA

Łzy zawsze oczyszczają . Modląc się za kogoś …..to bardziej sobie pomagamy . NP jest wyjątkową modlitwą .

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja pamiętam jak byłam na mszy o uzdrowienie to też łzy same leciały mi po policzkach i nie mogłam tego opanować ale po tym czułam się wspaniale. Jak dziecko które oddaje całe swoje serce i całą swoją ufność BOGU że wszystko będzie dobrze. Tak ,,myślę że łzy oczyszczają duszę.

ania
Gość
Ja tez modle sie za mojego chlopaka, modlac sie lzy splywaja mi po policzkach. Nie potrafie tego pohamowac.(…) Czuje obecnosc NP ale jak na razie jeszcze nie pomogla, ale bede modlic sie nadal tak dlugo jak bede umiala. Byc moze NP oczekuje tego ode mnie.(…) stawia mi zadanie swoje Wczesniej modlac sie we wlasnej intencji NP najpierw przyszla do mnie we snie tak spokojnie, tak skromnie i mi ujawnila ze moja prosbe sie spelni. Ten sen byl tak wyrazisty ze do dzis go mam przed oczami. Kilka dni po tym snu spelnila sie moja prosba. Ufam NP i jestem jej… Czytaj więcej »
Zadowolona
Gość
Zadowolona

Odmówiłam kilkanaście Nowenn Pompejańskich i nigdy nic dziwnego mi się ( na szczęście ) nie przydarzyło…Czy jest to coś znaczy?

lulu
Gość

myślę że to nic nie znaczy, to też zależy co uważasz za „dziwne”, są tacy którzy powiedzą którzy stwierdzą że jak im mucha brzęczy nad uchem kiedy się modlą to znak 🙂

Zadowolona
Gość
Zadowolona

A ja myślę, że z moimi nerwami i wyobraźnią jest po prostu wszystko w normie 🙂

Marta
Gość

Łzy oczyszczają, pomagają odzyskać równowagę, wyrzucić z siebie ból i troskę. Taki trochę zawór bezpieczeństwa, by troska nie poszła w ciało i duszę (chorowanie i leczenie jest bardzo żmudne), ale wypłynęła na zewnątrz. Sama przy pompejance potrafię płakać jak bóbr. Wypłaczę, pokłócę się z Najwyższym i dalej do przodu. Ból topi się we łzach, gaśnie ogień trwogi, dusza znów rozpala płomyczek nadziei…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!