Maria: Nawrócenie syna

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od grudnia 2013 i postanowieniem moim jest wytrwać w Jej odmawianiu do końca moich dni. Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie modlitwy o nawrócenie Syna , uwolnienie od towarzystwa kolegów mających zły wpływ na niego. Przeczytaj Maria: Nawrócenie syna
Read More

Arek: Spełnienie prośby

Równo rok temu 11.11.2012 r. zacząłem odmawiać pierwszą nowennę do Najświętszej Matki i dziś dokładnie 11.11.2013 r. cała moja prośba została wysłuchana i zrealizowana. Dotyczyła ona spraw przyziemnych (projekt w pracy). Mimo, że gdy kończyłem pierwszą nowennę to wszystko wyglądało jakby nic nie miało spełnić się z mojej prośby, to...
Read More

Edyta: Ponowny dar macierzyństwa

O nowennie wiedzialam od ponad roku jednak modlitwa ta zawsze wydawala mi sie zbyt trudna i czasochlonna. Kiedys nawet sobie obiecalam , ze ja zacznę jak zajde w ciążę, bo bede miala duzo czasu. Jednak w upragniona drugą ciążę nie mogłam zajść. Staralismy sie z mezem juz ok 2 lat i zaczęłam tracic nadzieję. Punktem krytycznym byl moment kiedy dowiedzialam sie, ze moja przyjaciółka jest w ciazy po 2 miesiącach starania. Ograną mnie żal, złość, zazdrość i smutek.
Read More

Ufna: Maryja powiedziała mi prawdę

Maryja jest wspaniała, cichutko szeptem powiedziała mi prawdę chciała tylko żebym Jej to zawierzyła poprzez modlitwę. Moc uwielbienia też ma ogromną siłę, zachęcam do tego każdego.
Read More

Kasia: Zrozumiałam, że Matka Boska w ten sposób chce mi dać znać ….

Nowennę pompejańską odmawiałam już dwa razy. Pierwszy raz w związku z nawracającymi co miesiąc anginami i skierowaniem na wycięcie migdałków podniebiennych, którego bardzo się bałam i chciałam uniknąć. Jednak ledwie zaczęłam odmawiać nowennę z prośbą o zdrowie, zaraz zachorowałam na anginę.
Read More

Renata: ogrom łask

Znam i odmawiam nowennę od 4 lat, Od początku wierzyłam że Maryja wysłucha moich próśb. Nowenn odmówiłam chyba 8. W Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia zakończę 9. Opowiadałam o nowennie wielu osobom kilka z nich odmawia teraz tę cudowną modlitwę min. moja siostra. Nie mówiłyśmy sobie w jakich intencjach odmawiamy ale ostatnie nasze nowenny były w tej samej sprawie tj. o uwolnienie od problemów finansowych mojej rodziny. Wczoraj dostaliśmy tel. że znalazła się instytucja która nam pomoże. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję naszej Matce Niebieskiej, że mogę się do Niej Modlić. Wcześniejsze Nowenny Pompejańskie również przyniosły łaski : mąż nie nadużywa alkoholu, mamy własny dom, mamy zawsze pomoc od ludzi (nasze ludzkie anioły od Najświętszej Panienki) Siostrze zatrzymał się wzrost operacyjnego guza. To o co się modlimy a ile obok tego otrzymaliśmy darów nawet nie ogarniam ale cudem wyszliśmy z bardzo groźnego wypadku urodziła nam się cudowna córeczka no można by wyliczać. Módlcie się a przede wszystkim WIERZCIE !!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Renata: ogrom łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Piękne swiadectwa.dziekuje

artur pinczer
Gość
artur pinczer

bardzo chciałbym się nauczyć modlić jak brzmi modlitwa bardzo proszę o pomoc o słowa do modlitwy bardzo proszę

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Arturze o jaką modlitwę pytasz? Wszelkie informacje nt. naszej umiłowanej Nowenny są w zakładce drugiej pt. „Nowenna Pompejańska” zaraz po zakładce „start”. Wszystkie inne modlitwy znajdziesz w internecie. Możesz też w trudnych momentach modlić się swoimi słowami, modlitwą serca. W modlitwie znajdziesz ukojenie…

artur pinczer
Gość
artur pinczer

bardzo dziękuję

Bea
Gość

Piękne świadectwo. Daje nadzieję…

Artur Pinczer
Gość

Modlitwa daje mi ukojenie duszy samo to że wymawiam imię JEZUS BÓG TO MOJA DUSZA WZRASTA NIE UMIEM TEGO OKREŚLIĆ ALE TO JEST PIĘKNE ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE ZDROWIA MIŁOŚCI BOŻEJ ŻEBY NIE CIERPIELI ŻEBY SIĘ DOBRZE MIELI WSZYSTKO CO NAJLEPSZEJEŚLI BY BYŁA TAKA MOŻLIWOŚĆ TO BYM ODDAŁ SWOJE SERCE KOCHAM PANA BOGA I SYNA JEGO JEDYNEGO JEZUSA CHRYSTUSA A TAKŻE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH BÓG ZAPŁAC ZA PIĘKNE ŚWIADECTWA.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!