Magdalena: Znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna !

Pierwszy raz odmówiłam Nowennę za znajomą,która poroniła kolejne dziecko i miała postawiona diagnozę,że prawdopodobnie nie uda się jej szczęśliwe rozwiązanie,ze względu na konflikt krwi. Zakończyłam modlitwę w czerwcu 2014 a w maju 2015 znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna.
Przeczytaj całość

Gosia: Tosieńka Nasz wymodlony CUD!!!!!

O Nowennie dowiedziałam się w najtrudniejszym dla mnie i męża momencie. Byliśmy wtedy w smutku, tęsknocie po stracie Naszego synka( w 8 miesiącu obumarła mi ciąża). Zaczęliśmy od razu odmawiać Nowennę w intencji dla Nas tak bardzo ważnej- poczęciu zdrowego i żyjącego dziecka. Kiedy na teście zobaczyłam 2 kreski kolejne...
Przeczytaj całość

Iwona: zdrowie

Chcę dać świadectwo, jak Matka Boża pomogła mi poprzez Nowennę Pompejańską, choć zdarzyło się to kilka lat temu. W pewnej chwili zaczęły boleć mnie stopy. Okazało się, że mam liczne zwyrodnienia w stawach i powinnam nosić buty ortopedyczne, których jednak nie chciałam. Ból się nasilał, bardzo trudno było mi chodzić.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Maja i Dawid: Prośba o utrzymanie ciąży zagrożonej

Szczęść Boże. Od kilku lat staraliśmy się z mężem o upragnione dziecko. Kiedy okazało się, że pomimo mojego wieku udało nam się zajść w ciążę, radość była ogromna. Niestety dość szybko, bo już w szóstym tygodniu okazało się, że możemy stracić swoje maleństwo ponieważ łożysko źle się uformowało. W tym czasie obejrzałam w telewizji program o wielkiej mocy Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Wiesława: Jej zawierzam swoje życie!

Matka Boża przynagliła mnie, abym do Państwa napisała, bo dość długo ociągałam się. Z wielką radością przyjęłam pojawienie się czasopisma „Królowa Różańca Świętego”, gdyż modlę się nowen­ną już dziesiąty rok. Dziś przesyłam pierwsze świadectwo, o skuteczności tej nowenny. Mam też prenumeratę „Królowej Różańca Świętego”. Mam szczególne nabożeństwo do Matki Bożej, Jej zawierzam swoje życie. Wszystkie łaski, jakie uzyskałam od Jezusa, były przez ręce Maryi.
Przeczytaj całość

Renata: ogrom łask

Znam i odmawiam nowennę od 4 lat, Od początku wierzyłam że Maryja wysłucha moich próśb. Nowenn odmówiłam chyba 8. W Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia zakończę 9. Opowiadałam o nowennie wielu osobom kilka z nich odmawia teraz tę cudowną modlitwę min. moja siostra. Nie mówiłyśmy sobie w jakich intencjach odmawiamy ale ostatnie nasze nowenny były w tej samej sprawie tj. o uwolnienie od problemów finansowych mojej rodziny. Wczoraj dostaliśmy tel. że znalazła się instytucja która nam pomoże. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję naszej Matce Niebieskiej, że mogę się do Niej Modlić. Wcześniejsze Nowenny Pompejańskie również przyniosły łaski : mąż nie nadużywa alkoholu, mamy własny dom, mamy zawsze pomoc od ludzi (nasze ludzkie anioły od Najświętszej Panienki) Siostrze zatrzymał się wzrost operacyjnego guza. To o co się modlimy a ile obok tego otrzymaliśmy darów nawet nie ogarniam ale cudem wyszliśmy z bardzo groźnego wypadku urodziła nam się cudowna córeczka no można by wyliczać. Módlcie się a przede wszystkim WIERZCIE !!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Renata: ogrom łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Piękne swiadectwa.dziekuje

artur pinczer
Gość
artur pinczer

bardzo chciałbym się nauczyć modlić jak brzmi modlitwa bardzo proszę o pomoc o słowa do modlitwy bardzo proszę

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Arturze o jaką modlitwę pytasz? Wszelkie informacje nt. naszej umiłowanej Nowenny są w zakładce drugiej pt. „Nowenna Pompejańska” zaraz po zakładce „start”. Wszystkie inne modlitwy znajdziesz w internecie. Możesz też w trudnych momentach modlić się swoimi słowami, modlitwą serca. W modlitwie znajdziesz ukojenie…

artur pinczer
Gość
artur pinczer

bardzo dziękuję

Bea
Gość

Piękne świadectwo. Daje nadzieję…

Artur Pinczer
Gość

Modlitwa daje mi ukojenie duszy samo to że wymawiam imię JEZUS BÓG TO MOJA DUSZA WZRASTA NIE UMIEM TEGO OKREŚLIĆ ALE TO JEST PIĘKNE ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE ZDROWIA MIŁOŚCI BOŻEJ ŻEBY NIE CIERPIELI ŻEBY SIĘ DOBRZE MIELI WSZYSTKO CO NAJLEPSZEJEŚLI BY BYŁA TAKA MOŻLIWOŚĆ TO BYM ODDAŁ SWOJE SERCE KOCHAM PANA BOGA I SYNA JEGO JEDYNEGO JEZUSA CHRYSTUSA A TAKŻE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH BÓG ZAPŁAC ZA PIĘKNE ŚWIADECTWA.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!