Aneta: Matka Przenajświętsza przybyła mi z pomocą

Odmawiam obecnie trzecią Nowennę Pompejańską. Nigdy nie jest łatwo, ale zawsze trwam w Modlitwie. Pierwszą ofiarowałam za siebie, dwie kolejne za nawrócenie bliskich. Moc Różańca pozwala przetrwać najtrudniejsze problemy. Zmieniłam podejście do życia, pozbyłam się lęków, całkowicie oddaję sprawy Jezusowi i Jego Matce. Zanim przystąpiłam do pierwszej Nowenny byłam nerwowa,...
Przeczytaj całość

Joanna: Nowenna z portalu plotkarskiego

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z popularnego portalu plotkarskiego. Ktoś uparcie zostawiał tam wpisy dotyczące nowenny. Chcę powiedzieć tej osobie: dziękuję i nie poddawaj się. Nigdy nie byłam osobą religijną, chodziłam do kościoła od przypadku do przypadku. Prowadziłam życie bardzo dalekie od właściwej drogi. Dziś wiem, że straciłam mnóstwo czasu, który mogłam poświęcić...
Przeczytaj całość

Anna: Siostrzeniec z wypadku samochodowego wyszedł bez zadrapania

Nowennę ukończyłam i wiem, że wiele Mateczka Boska zdziałała.
Przeczytaj całość

K: Dziekuję za pomoc Krolowo Rózanca Swiętego

Zaufalam Mateczce i sie nie zawiodlam. Mojemu mezowi przeszlo kompletnie, tamta kobieta znalazla sobie kogos innego.
Przeczytaj całość

Barbara: Wytrwałość w modlitwie

Tym świadectwem chciałam zachęcić wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Czasem trzeba czasu żeby zobaczyć efekty modlitw ale bez wątpienia różaniec jak i Nowenna Pompejańska uczą że wytrwałość w modlitwie wzmacnia nas i pozwala wzrastać naszej wierze i zaufaniu w Bożą Opatrzność.
Przeczytaj całość

Mariola: DZIĘKUJĘ MATECZKO ZA MOJĄ CÓRECZKĘ

Nie jesteśmy już z mężem tacy młodzi , mieliśmy poukładane życie ,dwóch prawie dorosłych synów i jak nam się wydawało wszystko zaplanowane.Bóg jednak miał dla nas wielką niespodziankę.Okazało się ,że kolejny raz zostaniemy rodzicami. Ciąż przebiegała prawidłowo poza wynikami prenatalnymi , które wykazały wielkie prawdopodobieństwo (1:5),że nasze dziecko urodzi się z zespołem Downa i innymi schorzeniami .Na konsultacjach pani doktor nie mówiła o niczym innym tylko o prawie do aborcji jakie niby mi przysługuje.Mimo iż usłyszała ,że nie ma mowy o aborcji i tak wręczyła mi kontakty i numery telefonów gdzie mogę „rozwiązać problem”. Maryja była moim jedynym ratunkiem.Przez całą ciąże odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji mojej córeczki. Mimo obaw i strachu czułam opiekę Maryi. Moja córeczka urodziła się całkowicie zdrowa i jest prawdziwym cudem i niepojętym szczęściem naszej rodziny.Dziękuję Ci ukochana Mateńko za Nowennę i łaski ,które dzięki niej możemy wypraszać. Dziękuje Ci Mateńko za to ,ze tak nas kochasz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Mariola: DZIĘKUJĘ MATECZKO ZA MOJĄ CÓRECZKĘ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
daria.np
Gość
daria.np

Chwala Panu!

eleni
Gość

niech sie zdrowo chowa 🙂 chwała Panu!

Małgosia
Gość
Małgosia

Bogu niech będą dzięki.Wszystkiego dobrego dla Was i maleństwa. A za Panią doktor należy się pomodlić.

Paula
Gość

Garatuluje bardzo, niestyty nie wszyscy maja tyle szczescia co pani, Maryja nie dla wszystkich jest taka laskawa…..

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Piękne świadectwo głębokiej ufności. Pokora i zaufanie zawsze jest szczodrze wynagradzane przez naszą kochaną Mateńkę.

Ewa
Gość

A mi w takich sytuacjach o których Ty opowiadasz, przypomina się historia św. Jana Pawła II. Czytałam kiedyś że jego mama przed nim straciła jedną ciążę i lekarze namawiali ją na aborcję Karola bo może przepłacić to zdrowiem, życiem a pewnie i dziecko umrze. A ona jak Ty nie zgodziła się 😉 I co? i jaki ważny człowiek się urodził 🙂 A wasza córcia też trzeba dziękować 😉 szczęść Boże .

TERESA
Gość
TERESA

Też słyszałam tą historię o naszym papieżu . Mama Karolka była tak szczęśliwa jak się urodził i że ciągle powtarzała wielki z niego człowiek będzie . Jaką moc mają słowa .
Mariolo piękne świadectwo .

Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo.Również modliłam się za dzieciatko, które miało urodzic się z zespołem DOWNA i również lekarz namawiał do aborcji.Dziecko urodziło sie zdrowe. Chwała Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!