Małgosia: Miłość i pomoc

Na pewno nie są to moje ostatnie nowenny, kolejną mam zamiar rozpocząć po nowym roku.
Read More

Basia: Moje małe-duże świadectwa

„Każda rzecz, każda spra­wa wiel­ka mu­si koszto­wać i mu­si być trud­na. Tyl­ko rzeczy małe i liche są łat­we” Ks. Jerzy Popiełuszko. Ks. Jerzy Popiełuszko to dla mnie ten którego prosiłam w rozeznaniu sprawy o co się modlić. Wiem że to jego zasługa że skierował mnie właśnie na drogę którą idę...
Read More

Anna: Naprawdę warto się modlić tą Nowenną

Moja przygoda rozpoczęła się już kilka miesięcy,ale nie na długo,bo po tygodniu odmawiania nowenny zrezygnowałam.Po kilku miesiącach oglądałam jakieś modlitwy na internecie i pojawiała się tam także nowenna pompejańska ,ale stwierdzałam,że i tak nie podołam i to pomijałam, po jakimś czasie zdecydowałam sie, że bedę ją odmawiać.
Read More

Asia: wylew u kuzyna

Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać we wrześniu 2012r. Modliłam się w intencji kuzyna, który początkiem września miał wylew i przeszedł bardzo poważną operację. Operacja udała się jednak Marek miał poważne problemy z pamięcią. Nie pamiętał co robił, gdzie był, mówił chaotycznie, miał też  urojenia. Lekarze mówili, że  całkowite odzyskanie pamięci...
Read More

Joanna: Matka Boża Pompejańska dała znać, że intencja została wysłuchana

Warto wytrwać w tej modlitwie do końca, a cuda pojawią się na pewno.
Read More

Maria: Spełniona obietnica Matki Bożej

Pragnę podzielić się świadectwem skuteczności modlitwy. Staraliśmy się z mężem o dziecko niestety z kolejnymi miesiącami nie udawało się. W przeszłości leczyłam się z choroby nowotworowej wiedziałam o pomocy Maryi wielokrotnie jej doświadczywszy, gdy w czasopiśmie Miłujcie się był artykuł o Nowennie Pompejańskiej mój mąż od razu powziął decyzje o jej rozpoczęciu w tym samym miesiącu zaszłam w ciąże razem dokończyliśmy nowennę dziękując za wsłuchana modlitwę. Dziś Basia ma roczek i jest naszym szczęściem, dzieckiem Bożym tak jak my wszyscy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LaurencjaAneta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Piękne świadectwo

Laurencja
Gość
Laurencja

Piekne swiadectwo. Wiara czyni cuda !