Magdalena: Klęczałam, modliłam się a łzy leciały mi nieustannie.

Nie potrafiłam nikomu wytłumaczyc o co mi chodzi, nie umiałam wytłumaczyć, że nie robię tego specjalnie i chcę zeby mi to przeszło. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Klęczałam, modliłam się a łzy leciały mi nieustannie.
Read More

Teresa: Przez Maryję do Jezusa

dzisiaj moja córka dostała wymarzoną pracę
Read More

Kinga: Spowiedź

Obiecałam dawno Matce Bożej ,że złożę świadectwo NP w int spowiedzi św., a wciąż zwlekałam ze składaniem świadectwa. Otóż od wielu lat cierpiałam na kłopoty ze przygotowaniem się do spowiedzi,miałam skrupulatne sumienie, obsesje grzechowe, potrzebowałam prawie tydzień czasu na przygotowanie się na spowiedź. Było mi ciężko, trudno mi było wyznać czy miałam grzech dany czy nie, nawet musiałam spowiadać ze szczegółami dla uspokojenia swojego sumienia. Na początku części dziękczynnej zauważyłam poprawę, coraz lepiej i spokojniej przygotowuję się do spowiedzi św, nie tak przez tydzień.
Read More

Mirek: Modlitwa za mamę

Szczęść Boże! Mam na imię Mirek, o nowennie pompejańskiej dowiedziałem się mniej więcej we wrzeniu 2015 roku. Bardzo wielkie emocje towarzyszyły mi czytając świadectwa cudów, zagłębiałem się w temat bardziej i bardziej... z dnia na dzień zaczynałem myśleć o tym, aby samemu zacząć odmawiać tą piękną modlitwę.
Read More

Aga: zaczęłam mieć dziwne myśli

Matka Boża i da siły będę odmawiać tę modlitwę do końca życia....
Read More

Małgorzata: Cudowne uzdrowienie.

Niech będzie Bóg uwielbiony i Maryja zawsze dziewica,ktora uzdrowila mnie z wypadnietego dysku.Od długich lat cierpialam na choroby kręgosłupa.W tamtym roku przed świetami Bożego Narodzenia wypadł mi dysk.Tragedia straszna.Mam 3 małych dzieci,nie mogłam podniesc sie z łøzka,nie moglam nic robic….płakałam i pytałam Maryi co ze mna będzie?O nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie od znajomego księdza.Dzis,ku zdumieniu,lekarzy,jestem zdrowa.Czesc i chwała Maryi,za cudowne uzdrowienie.Małgosia

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Małgorzata: Cudowne uzdrowienie."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Wiara czyni cuda, ja rowniez zostalam uzdrowiona z tej strasznej choroby na Rekolekcjach Uzdrawiajacych z o. Jamesem Manjackalem. Dziekuje Bogu kazego dnia za zdrowie, bowiem jak bardzo cierpialam z powodu bolow kregoslupa w zasadzie przez wiekszosc zycia…i tracilam radosc z zycia…Tobie rowniez wiele radosci
z radosci zycia i pociechy z dzieci 😉

lulu
Gość

to mamy cud, bo dyski się same nie leczą 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!