Maria: Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej modlitwy

Pragnę podzielić się z Wami wielką radością, wysłuchania mej modlitwy nowenną pompejańską zanoszonej do NMP Królowej Różańca Świętego. Otóż w sytuacji można powiedzieć beznadziejnej; córka straciła pracę i zięć bez pracy w dodatku córka w stanie błogosławionym, podejmuję modlitwę nowenna pompejańską. W 10 dniu jej odmawiania dzwoni córka z wiadomością...
Read More

Przemek: Z nadzieją patrzymy w przyszłość

Nowennę zacząłem odmawiać gdy moja chora żona trafiła do szpitala. Pamiętam, że tydzień, który przeżyłem zanim tam trafiła, wydawał mi się całym rokiem a następne nie były lepsze. Nie było łatwo. Nigdy nie byłem osobą specjalnie religijną. Boga odkładałem na później. O Nowennie przeczytałem w Internecie gdy zaczęło brakować nadziei, zwróciłem głównie uwagę na świadectwa jej skuteczności.
Read More

Anna: otrzymuje tyle łask, a myśle, że niegodna jestem w ogóle prosić

To już moje kolejne świadectwo, chyba trzecie, choć nowenne odmawiałam dopiero jedną. Opieka jednak trwa nieustannie jak widzę. dziś chciałam opowiedzieć o pracy. Pracy szukałam 1,5 roku w mieście, gdzie jest najwieksze bezrobocie, chodziłam na dziesiątki spotkań, zawsze wszystko było super, a i tak nie dzwonili.... Przeczytaj Anna: otrzymuje tyle...
Read More

Mags: O prawdę, o „być albo nie być”

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny.Nigdy sobie nie wyobrażałam,że odmówię choćby jedną :) pierwsza Nowenna była w intencji przemiany mojego myślenia i podejścia do życia. Drugi,w intencji mojego związku,modliłam się o prawdę między nami,o być albo nie być.W czasie odmawiania części dziękczynnej rozstałam się z moim chłopakiem,Maryja mnie poprowadziła,pokazała,że nasz w związek nie opierał się na miłości i wzajemnym szacunku.
Read More

Ilona: Nowennę odmówiłam w intencji wygranej w lotto

Niemniej jednak w trakcie nowenny zakończyła się dla mnie trudna sprawa urzędowa, z której wyszłam zwycięsko.
Read More

Magdalena: Pozostaje wierzyć

Moi Drodzy! Kilka dni temu skończyłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę. Modliłam się o powrót do kościoła mojego chłopaka, który co prawda jest wierzący, ale poprzez pewne wydarzenia ze swojego życia, zatracił ufność w stosunku do Pana Boga i kościoła…
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się dwa lata temu od bliskiej przyjaciółki. Nigdy nie przypuszczałabym, że kiedykolwiek będę miała tak wielką potrzebę i siłę, aby ją odmawiać. A nie jest to łatwa modlitwa.
Wierzę z całego serca, że Najświętsza Panienka otoczy Łukasza swoją opieką i pozwoli mu ponownie zawierzyć swoje życie Panu Bogu.
Was również Drodzy Czytelnicy proszę o modlitwę. Z Panem Bogiem, Magdalena.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: Pozostaje wierzyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Leszek
Gość
Leszek
Madziu moi rodzice przez 30 lat żyli bez kościoła i sakramentów Chodzili na wesela, chrzty ,pogrzeby i taka była ich wiara .Są starsi prosiłem, błagałem o spowiedz i nic odmówiłem Modlitwę Pompejańską i poszli do spowiedzi komuni i teraz raz na miesiąc ,dwa chodzą do kościoła i spowiedzi. Odmawiałem też Modlitwę Pompejańską za syna 23 letniego o nawrócenie i spowiedz ,pokłócił sie z dziewczyną i pojechał za nią do Częstochowy(Ona kilka dni na pielgrzymce była)tam po wielu latach wyspowiadał się ,przyjął komunię jednak teraz znów jakoś odchodzi od kościoła ale wiem że ta spowiedz w Czestochowie prędzej czy póżniej pociągnie… Czytaj więcej »
Magdalena
Gość
Magdalena
Leszku dziękuję za te piękne słowa!:) to bardzo budujące i ważne dla mnie:) Początkowo byłam faktycznie bardzo zawiedziona, że modliłam się, a moja prośba nie została wysłuchana… ale czytając świadectwa różnych ludzi, zrozumiałam o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi i , że faktycznie nie zawsze musi stać się to, czego oczekujemy. Bo przecież Panienka najlepiej wie, co jest nam potrzebne. Jednakże moja intencja powoli zostaje wysłuchana. Łukasz (chłopak o którym pisałam powyżej) przystąpił do sakramentu spowiedzi. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, jego dziadek zmarł po długiej chorobie. I wtedy podczas pewnej rozmowy poruszyłam temat spowiedzi. Powiedziałam mu wtedy,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!