Aleksandra: o uzdrowienie przyjaciółki

Chcę zostawić świadectwo o wielkiej mocy nowenny i ogromnej dobroci Matki Bożej. Jakiś czas czemu moja przyjaciółka zachorowała na raka tarczycy a na jelicie cienkim i żołądku pojawiły się zmiany.Bardzo była w tedy załamana. bo na raka zmarła jej mama.Danusia musiała poddać się operacji..zoperowano jej jelita,potem wycięto tarczycę.Gdy minęło trochę czasu...
Read More

Małgorzata Krystyna: kłopoty z nauką

Nasz siedmioletni obecnie Kajtuś poszedł do 1 klasy w wieku 6 lat, mimo wielu wątpliwości mamy, która nie była pewna jego gotowości do rozpoczęcia nauki
Read More

Asia: Opieka podczas wypadku

Witam wszystkich czytających te świadectwa. Chciałabym złożyć świadectwo o niewiarygodnej opiece Matki Bożej, nawet jeżeli akurat o to nie prosimy. Miałam poważny wypadek samochodowy, z którego zarówno ja, jak i osoba która spowodowała ten wypadek wyszła bez małego draśnięcia. Samochód skasowany, ale tu akurat tez wszystko dobrze się ułożyło.
Read More

Andrzej: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Blisko półtora roku temu maj 2016 wstrząsnęła mną i moją żoną zła wiadomość nowotwór złośliwy pęcherza moczowego, guz 3cm. W wieku 33 lat mając dwoje małych córeczek podjąłem walkę z chorobą. Trafiłem do szpitala w Warszawie na Pradze wycięto mi guza.
Read More

Magda: praca

Pierwszej nowenny nie udało mi ukończyć. Zaczęłam ją odmawiać kiedy bardzo doskwierała mi samotność i poczucie bezsensu. Pomimo braku pełnych 54 dni modlitwy odczułam duży spokój i akceptacje ze strony obcych mi ludzi. Nie było to płomienne uczucie i motyle w brzuchu, ale potwierdzenie, że można mnie polubić. Polubić pomimo mojego introwertyzmu i niezdecydowania. Nie o to się modliłam, ale chyba tego właśnie potrzebowałam w tym momencie mojego życia.
Drugą nowennę rozpoczęłam 1.11. Właśnie jutro zacznę odmawiać część dziękczynną. Udało mi się dostać pracę i w tej intencji odmawiam różaniec. Mam nadzieje, że Maryja dobrze mnie pokieruje i udzieli łask, abym się sprawdziła w nowym miejscu oraz postawi właściwych ludzi na drodze.
Proszę też o wsparcie modlitewne, abym mogla ukończyć 54 dni. Jeśli się uda ostatni dzień przypadnie na Wigilię.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Magda: praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Z serca Ci gratuluję. Na pewno dasz radę i ukończysz tę nowennę, a w pracy będzie wszystko w porządku.
Ja odmawiam już drugi raz tę nowennę w sprawie pracy i powiem szczerze, że dopada mnie coraz większy smutek. Potwierdzają się moje przypuszczenia, że zero zawsze będzie zerem…

ladybird
Gość
ladybird

Aneta,proszę nie uzależniaj swojego poczucia wartości od posiadania pracy czy innych rzeczy. Jesteśmy wszyscy wartosciowi już przez sam fakt bycia ludzmi.Ja sama dopiero niedawno w to uwierzyłam.

Magda
Gość

Dziękuje Aneto ! Ja pomodlę się w Twojej intencji. W oczach Pana Boga każdy jest cenny ! Nie pisz tak o nikim, a tym bardziej o sobie !!!

lulu
Gość

hiciarskie oferty pracy z ostatniego tygodnia: odławianie i sprzedaż karpia na umowę cywilnoprawną, kasjer w markecie -chęć do pracy w okresie świątecznym na umowę cywilnoprawną, wykładanie towarów z orzeczeniem o niepełnosprawności, jak żyć? 🙁

Magda
Gość

Jest ciężko … pomodlę się Lulu , żeby było lżej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!