Bożena: Wyspowiadałam się z grzechów które mnie uwierały

Maryjo dziękuję Ci za wiarę , nadzieję, miłość i za tę piękna modlitwę którą poznałam tak późno.
Read More

Maria: Przekraczanie własnych ograniczeń

Witam wszystkich czytających, Mijały godziny, dni, tygodnie a moja dusza wołała do Pana o pomoc w zrozumieniu wewnętrznych rozterek, wołała o cud miłości w moim samotnym życiu o uzdrowienie. Umęczona kolejnym dniem napisałam do koleżanki, starej znajomej co u niej.
Read More

Jakub: w prezencie od Św. Maryi otrzymałem kilka dodatkowych darów

W intencji zdrowia odmówiłem już 3 pełne nowenny, zdrowie poprawiło się :) a w prezencie od Św. Maryi otrzymałem kilka dodatkowych darów w sprawach które wymagały Boskiej interwencji :)
Read More

Alicja: Ukochana mama wróciła do zdrowia

Najświętsza Maryjo Królowo Różańca Świętego, pragnę podziękować za cud uzdrowienia mojej ukochanej mamy Zofii z Oćwieki, z ciężkiej choroby płuc oraz choroby żołądka. Słowa wdzięczności kieruję także do św. Rity, św. Faustyny, św. Charbela, św. Jana Pawła Wielkiego, św. Judy Tadeusza.
Read More

V: Polecam Nowennę wszystkim wątpiącym

Modlitwa jest dla mnie ukojeniem w trudnych życiowych sytuacjach, które czasami mnie przerastają, i daje mi wewnętrzny pokój i wyciszenie.
Read More

Lucyna: Udana operacja mojego brata

Chcialam podziekowac najuko chanszej Matence za kolejna wysluchana modlitwe. Tym razem modlilam sie o udana operacje rekonstrukcji czaszki mojego brata Jerzego.Moj brat przezyl powazny wypadek i wierze ,ze zyje dzieki najukochanszej Matce ,ktora zawsze wysluchuje prosb i opiekuje sie swymi dziecmi. Swiadectwo dotyczace uratowania zycia mojemu bratu juz zlozylam, a teraz chcialam podziekowac Matce Bozej za udana operacje .Na chwile obecna moj brat jest w domu i wraca do zdrowia .Dzieki Ci naukochansza Matenko,ze po raz kolejny wysluchalas mojego blagania .Prosze Cie naukochansza Matko o dalsza opieke dla mojego brata i jego calkowite uzdrowienie.Wdzieczna na zawsze – Lucyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Lucyna: Udana operacja mojego brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anika
Gość

pozdrowienia dla brata

Majka
Gość

Duzo zdrowia zycze I bozego blogoslawienstwa dla Was.

Lucyna
Gość
Lucyna

Serdeczne Bog zaplac. Ja rowniez zycze Bozego Blogoslawienstwa dla wszystkich, ktorzy ufaja Matce Bozej i trwaja w modlitwie.Wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla Was wszystkich kochani !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!