Cezary: Idę przez życie z różańcem i Maryją za rękę

Witam . Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że Bóg , Jezus i Maryja działają w moim życiu, tak wspaniale mną kieruje
Read More

Jarosław: Uwolnienie z nieczystości

Szczęść Boże. Na przełomie listopada i grudnia odmawiałem NP w intencji zdrowia mojego i wyleczenia się z dolegliwości. Okazało się, że mam nietolerancje na gluten, kazeinę i laktoze. Do tego obciążona wątroba, lekka niedoczynność tarczycy i byłem bardzo szczupły. Po leczeniu wyniki badań zwłaszcza wątroby mam w normie. Przeszedłem na dietę i wbrew pozorom okazało się to bardzo proste przy dużym wsparciu rodziny, a tego się obwiałem, że ciężko będzie przejść na taką dietę i wbrew opiniom udało mi się to tanio zrobić.
Read More

Edyta: zdane prawo jazdy

Chcę się tutaj podzielić świadectwem, jak wiele łask otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Od samego początku miałam trudności ze zdaniem egzaminu prawa jazdy. Zaczęłam się modlić w tej intencji, ale moja wiara była daleka od doskonałości, potrzebowałam przy tym konkretnego nawrócenia.
Read More

Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa

Wierzę że jestem zdrowa . Dzieki Ci Maryjo , że wysłuchałas moich próśb o zdrowie
Read More

Aneta: Matka Boża wysłuchała nawet mnie

Na nowennę trafiłam przypadkiem w bardzo ciężkim okresie życia, bez pracy sama z dzieckiem, bez perspektyw na cokolwiek. Przyznam szczerze że zaczęłam ją odmawiać jako ostatnią deskę ratunku. Nigdy nie byłam wzorową katoliczką złożyło sie na to zapewne wiele ciężkich sytuacji w moim życiu. Obrażałam sie na Boga wiele razy,...
Read More

Lidia: Praca dla już nie młodego mojego męża…

Rôzañcowa modlitwe modle Sie od lat ,nawet RAZEM z mezem,,,mamy dobre zycie ,ale to nie znaczy ze jest rôzowo i wspaniale,,,mamy klopoty przerozne-nauczylam sie za nie dziekować BOGU,,nie mieszkamy w PL ,musimy sobie radzič w obcym kranu,jakoš idzie,ale za mieszkanie i inne RACHUNKI trzeba bardzo duzo ( Jak Dla nas ) placić,,Az tz mój maz utracil prace,,,,,dostawal bezrobotne,,ale bylo ciezko -szczegôlnie ze moglo ono trwać 2 lata a Potem nie wiadomo co a do emerytury Jeszcze 5 Lat!! 14 m-cy temu dowiedzialam sie o NOWENNE Pompejañskiej- zaczelam sie modlič -sama,Potem 2- ga RAZEM z mezem ,,,Potem znow sama 3-CIA ,,,Potem w innych intencjach a 4- ty rózaniec znôw za meza i JEGO prace i inne JEGO sprawy,,, jak juz powiedzialam 14 m-cy temu 26 .10 . 2013 Roku zaczelam sie modliç. Mialam chwile zwatpienia,ale w glebi Serca ufalam Jezusowi i MARYJI ,,,no i Stalo sie!!! 22. 10 .maz podpisal umowe o prace,dostanie ja dopiero 15. stycznia 2015 Roku ,ale to i tak wspaniale!!! Bedzie to akurat 38 rocz. Naszego ślubu ! A maz bedzie mial w kwietnia 61 LAT! ! ! Nikt nie wierzyl ze dostanie PRACE,ale Dla Boga. Nie ma rzeczy niemozliwych a MARYJA JEST NASZA NAJCUDOWNIEJSZA MATKA ‚, nie umiem napisać wszystkiego Tak jak bym chciala bo zadne SLOWO nie określi stanz mojego Serca i wdzieczności Dla MARYJI i JEZUSA …. PRZED Paroma m-cami Pan Marek napisal do mnie: NIECH sie Pani nie martwi ,maz dostaniesz prace,najwiecej świadectw jest o otrzymanej pracy”. Pan Marek i JEGO zona to przecudowni ludzie -czuje to moje SERCE i prosze Dla nich o wszelkie dobro Od BOGA naszego,,,kochani modcie sie ,ufajcie i niczym sie nie poruszajcie -Slowa ktore wczoraj powiedzial do mnie mój syn-ma duzo pracy ,ale Gdy z nim rozmawiam jestem ,zawsze podbudowana,,kochani koncze i Zycze wam wszystkiego co najlepsze Od Jezusa i MARYJI

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Lidia: Praca dla już nie młodego mojego męża…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Życzę wszystkiego dobrego w Państwa życiu. Oby Maryja zawsze miała Was w swojej opiece i każdego dnia błogosławiła. Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!