Anna: Założyłam konto na jednym z portali randkowych katolickich.

Jednak Matka Boża uzdrowiła mnie, mimo że modliłam się w zupełnie innej intencji mianowicie o " dobrego męża". Co prawda męża nie poznałam :) , ale założyłam konto na jednym z portali randkowych katolickich.
Read More

Katarzyna: Sprawy zawodowe

Modliłam się o rozwiązanie ciężkiej sprawy zawodowej. W trakcie odmawiania nowenny doznałam łaski częściowego załatwienia bardzo trudnej sprawy w pracy i wielu innych. Najważniejsze jednak , że nowenna ta ugruntowała moja wiarę i to , że dla Pana Boga i Maryi nie ma spraw beznadziejnych. Chwała Panu
Read More

Agnieszka: Wysłuchana prośba

Zupełnie przypadkiem natknęłam się na stronę o Nowennie Pompejańskiej. Bez chwili zastanowienia zdecydowałam, że rozpoczynam tę modlitwę w intencji rozeznania mojej drogi zawodowej i jej realizację w odpowiednim czasie, aby dobrze pogodzić ją z życiem rodzinnym. Chodzi o to, że nie mam pracy, zajmuję się domem i dziećmi i nie...
Read More

Urszula: powrot corki na lono rodziny

Dziekuje Matce Boskiej za jej oredownictwo i opieke, moje zaufanie i wiara w Nowenne Pompejanska sa bezgraniczne, w ciezkich, rozpaczliwych chwilach naszego zycia zaufajmy Bogu.
Read More

Jarosław: Cudowna Nowenna

Witam! Jestem w trakcie odmawiania swojej pierwszej nowenny(dzień 34). Modlę się i proszę Najświętszą Maryję o pomoc w dostaniu się w szeregi jednej z formacji mundurowych. Dodam, iż wcześniej nie byłem specjalnie nastawiony na modlitwę i nie zawszę postępowałem tak jak trzeba jeśli chodzi o sprawy wiary. Jednak natknąłem się...
Read More

Katarzyna: początki zmian

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem i przekazać , że warto powierzyć swoje troski Maryji. Właśnie zakończyłam odmawianie pierwszej nowenny i tym wpisem pragnę podziękować za szereg łask. Moje prośby nie zostały całkowicie spełnione ale widzę jak wiele zmieniło się w moim życiu. Wierzę, że jest to tylko początek. Z dnia na dzień w moim otoczeniu znalazło się tyle pozytywnych osób. Poza tym pojawiło się szereg zdarzeń, tak niespodziewanych i nieoczywistych, że muszą one być związane z odmawianiem nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Katarzyna: początki zmian"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
zagubiona
Gość
zagubiona
Jestem w trakcie odmawiania pierwszej nowenny (22 dzień), rozpoczęłam ją krótko po tym jak zerwał ze mną chlopak… Nie, nie modlę się o jego powrót, choć nadal strasznie go kocham i bardzo za nim tęsknię, ale o nową miłość… Na poczatku bylam pelna zapału, bardzo mocno wierzyłam, że Maryja pomoże, że znajdę miłość i zapomnę o krzywdzie wyrządzonej mi przez byłego, a teraz…. Jest mi ciężko i źle, coraz częściej mam wątpliwości odnośnie tego czy dobrze odmawiam NP, czy się modlę, a nie recytuje i przede wszystkim tego czy zostanę wysluchana… Powróciły myśli o byłym chłopaku, nawet modląc się dopowiadam,… Czytaj więcej »
Oliwia
Gość
Oliwia
Droga Zagubiono, to co teraz przechodzisz przechodziłam i ja i 1000 innych, wierz mi da się to przetrwać. Zapominanie i gojenie ran to proces, nie przejdzie jak ręką odjął. Dla mnie ten ból (miłosny) przypomina ból zęba- czasem budzisz się rano i wydaje się że już jest w porządku, ale zaraz zaczyna tak mocno rwać, boleć, że najchętniej byś sobie sama go wyrwała. Nie raz jedna piosenka, chwila, zdjęcie, wiadomość, sms potrafi zrujnować Ci cały dzień. Zanim dojdziesz do stabilizacji daj sobie czas, nie szukaj od razu kogoś nowego, sam się znajdzie, póki co daj sobie czas na wyleczenie ran… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

Ja odmawianie pierwszej nowenny rozpoczęłam w strasznych chwilach mojego życia! Lekrze stwierdzili że mój nienarodzony synek będzie chory i ze mam 5 % na urodzenie zdrowego dziecka, dzięki Bogu kolejne badania potwierdziły (choć do 6 miesiąca ciąży przeszłam horror) że mój synek jest zdrowy i nie zagraża mu żadna choroba. Dziś rozpoczęłam drugą nowennę w tej samej prośbie aby mój synek urodził się zdrowy i żeby Matka Boska miała go w swojej opiece. Wierze że Matka Boża nie da nam zginąć i mojemu synkowi nic się nie staniei tak jak prosiłam urodzi się zdrowy!

beata
Gość

wiara czyni cuda, mimo przeciwności losu ufajmy Najświętszej Maryi, bo Ona nas nigdy nie opuszcza choć czasem nam się wydaje że jest inaczej. pamiętajmy też o tym, że łaska Boża działa w naszym życiu jeśli się modlimy, przyjmujemy sakramenty i nie czynimy zła. polecam wszystkim oprócz codziennego odmawiania różańca, koronkę do miłosierdzia Bożego i Tajemnice szczęścia św. Brygidy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!