Kamil: Modlitwa o uratowanie małżeństwa

Dzień dobry wszystkim. 15.10br rozpocząłem odmawiać pierwszą w życiu nowennę pompejańską w intencji ratowania mojego małżeństwa, zakończenie przypada na 7.11. Podczas odmawiania nowenny w moim życiu zaczęły się dziać dziwne i przykre sytuacje, które bardzo dotkliwie mnie raniły i ranią. W Naszym małżeństwie wydaje mi się że nic się nie ruszyło, nawet pogorszyło. Żona prawdopodobnie znalazła sobie innego mężczyznę. Ciągle wierzę, że uda Nam się przetrwać ten kryzys, czas pokarze. Poprosiłem mamę o nowennę również w Naszej intencji jak i babcię żony. Wiem że mama odmawia Ją, a babcia to nie wiem. Opowiadałem jeszcze kilku osobom o tej niezwykłej modlitwie i łaskach jakie ludzie otrzymują za Jej pośrednictwem. Sam osobiście również otrzymałem łaski w trakcie odmawiania. Zaraz jak zakończę pierwszą nowennę, rozpocznę drugą. Odmawiając różaniec miałem i mam dziwne i niepotrzebne myśli, ale od niedługiego czasu zacząłem się mniej denerwować i stałem się tak jakby bardziej spokojny. Wierzę że Mateczka przytuli Nas do swojego serca i poprowadzi Nas dobrą drogą, abyśmy mogli być znowu Razem rodziną. Wszystkim serdecznie polecam odmawianie nowenny. Czas zawsze się znajdzie. Gdyby coś zmieniło się w moim życiu napiszę to tutaj. Pozdrawiam.
„KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI”!!!

17 myśli na temat „Kamil: Modlitwa o uratowanie małżeństwa

 1. Trzymaj sie Kamil ja jestem w podobnej sytuacji I caly czas jakbym sluszal slowa Cierpliwosc i modlitwa Rozaniec wiara i zaufanie.Rozaniec jest ukojeniem .

 2. ja rowniez rozpoczelam odmawiac nowenne, jestem po rozwodzie i szukam ratunku u Matenki zeby pomogla nam znow stac sie rodzina. Po ludzku jest to niemozliwe ale jak nie Ona to kto.

 3. A ja za chwilę będę po rozwodzie:/ mimo 3 Nowenn nie zdołałam nawrocic męża. Uwazam, ze nowenna o uratowanie malzenstwa jest jedna z najtrudniejszych intencji.. Na pocieszenie otrzymałam wiele innych łask i cudów i nieopisane ukojenie w cierpieniu.. Zycze Ci wytrwalosci w modlitwie bo warto!

   • ja musze z calego serca podziekowac za modlitwe dluga droga przede mna . Maryja mnie wysluchala moja zona spokojnie ze mna rozmawia,mozemy sie porozumiec i wierze ze wszystko jeszcze sie ulozy.modlcie sie i nie traccie wiary.Potrzebna jest cierpliwosc wiara i nade wszystko co ja doswiadczam teraz codziennie POKORA.bede sie za was wszystkich modlil do Matenki

 4. Kochani, poniżej cytuję egzorcyzm małżeński spisany (chyba) na rekolekcjach ks. Chmielewskiego. Ponieważ mąż i żona stanowią jedno ciało i duszę, egzorcyzm jest naprawdę bardzo skuteczny:
  „W imię Ojca i Syna i Ducha Św. Boże z Twoją pomocą powołując się na sakrament małżeństwa ja mąż/żona wzywam moją/mojego żonę/męża do miłości ku mnie i z Twoją mocą przez krew Twego Syna na mocy sakramentu małżeństwa przerywam wszystkie więzy sił nieczystych jakie go/ją ode mnie odciągają.Amen.”
  Wklejam również ze strony adonai.pl (/małżeństwo/?id+18 II cz. linku) cenne i ciekawe informacje nt. sakramentu małżeństwa:
  „Sakrament zapewnia ciągłą obecność Chrystusa i Jego pomoc. Chrystus jest wierny swojej obietnicy zawsze. Ta świadomość jest krzepiąca i pozwala przetrwać nawet najtrudniejsze małżeńskie próby i kryzysy.
  W tym momencie może zrodzić się pytanie: skąd tyle nieszczęśliwych małżeństw sakramentalnych – czyżby Chrystus o nich zapomniał?
  Łaska sakramentu nie działa automatycznie. Nie daje gwarancji na to, że małżonkowie będą szczęśliwi, że będą się kochali i szanowali. Sakrament jest darem, – ale także zobowiązaniem. Jako małżonkowie, musimy współpracować z Chrystusem. Mamy do dyspozycji morze łaski, nie zadowalajmy się więc nędzną kałużą. Otwórzmy nasze serca i zgłębiajmy tajemnicę małżeństwa, przypominajmy sobie o naszych zobowiązaniach, starajmy się budować jedność w codzienności, a nade wszystko codziennie módlmy i korzystajmy z sakramentów: Eucharystii, i pojednania, módlmy się razem, czytajmy Pismo święte, praktykujmy dobre uczynki. Chrystus ze swoją mocą czeka u naszych drzwi. Nie zamykajmy ich przed Nim przez trwanie w grzechach, brak przebaczenia, antykoncepcję, brak czasu, występowanie przeciw małżeńskiej wierności.”
  Wspaniała publikacja o jedności małżeńskiej, o roli kobiety i mężczyzny w tym sakramencie i o tym, jak wielki wpływ mamy na rozwój lub upadek tej ukochanej dla nas osoby, Polecam. Na koniec jeszcze jeden cytat:
  „Mężczyzna potrzebuje kobiety, aby rozwinąć swoją męskość. Musi mieć kogoś, kogo będzie ochraniał, dla kogo będzie wzbijał się na wyżyny swego intelektu, dla kogo będzie podejmował walkę. Rycerzowi zawsze dodaje sił świadomość, że jest ktoś, kto na niego czeka, kto go podziwia. Jeśli kobieta stanie się tą silną, niezależną, wszystkowiedzącą, nie będzie ufała mężczyźnie, on zawsze zostanie na poziomie podrostka, któremu brak sił do podejmowania wyzwań, do starania się o rodzinę. Kobiety często narzekają na swoich mężów, a tak naprawdę same nie pozwalają im rozwinąć skrzydeł.”

 5. Ja w wigilię kończę trzecia NP o uratowanie mojego małżeństwa tez jestesmy po rozwodzie . Bardzo duzo zmieniło sie w naszych relacjach na dobre .chociaz narazie maz nie chce powrotu ale rozstał sie z osoba przez która był rozwod . Ratowanie małżeństwa to naprawde trudna intencja ale małżeństwa sakramentalne wracają do siebie . Nieraz ten powrót trwa wiele lat ale trzeba trwac w przysiedze małżeńskiej i byc cierpliwym

 6. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Jesteśmy przed rozwodem, pewnie do niego dojdzie… Bardzo proszę módlcie się za nas, za mojego męża żeby na nowo mnie pokochał i żeby wygrało to uczucie a nie jego zawziętość
  Daj Panie Boże znów być rodziną.

 7. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa.Moja żona z dnia na dzień oświadczyła że mnie już nie kocha i chce rozwodu.po zaledwie 6 miesiącach po ślubie.Zmienila prace w której zmienila się nie dopoznania.Mamy dwójke dzieci i ich też nie chce.Chyba opętal ją jakiś diabel.Daj Panie Boże znów być rodziną

 8. Kamil minęło 2 lata od napisania Twojego świadectwa napisz czy coś się zmieniło u Ciebie jestem w podobnej sytuacji ale nie napisałem żadnego jeszcze żadnego świadectwa to trudny dldla każdego okres jak ktoś od kogoś odchodzi po wielu latach szczególnie jak są dzieci keszcxre małe

 9. Jestem 20 lat po ślubie mamy dwójkę dzieci i żona postanowiła wziąść rozwód ja bardzo ich kocham żona chce się spełniać teraz jak moglibyśmy żyć w zgodzie to chce odejść co dzieci są temu winne. Proszę o modlitwę małżeństwa Agnieszki I Grzegorza

 10. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Mąż pokochał inną kobietę i chce nas opuścić. Między nami wiele złego się wydarzyło, ale wierzę że Matka Boża nam pomoże. Tylko dzięki Jej pomocy można uratować naszą rodzinę, bo po ludzku niestety nie jest to już możliwe. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Mąż już w ogóle ze mną nie rozmawia, nie pomagają prośby. Stał się zupełnie obojętny wobec mnie wręcz odnoszę wrażenie że mną gardzi. Błagam o modlitwę.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!