Katarzyna: W intencji zdrowia

Jestem w trakcie odmawiania 2 Nowenny Pompejańskiej, tym razem w swojej intencji uzdrowienia z chorób które mnie nękają i zachowania zdrowia bym mogła jeszcze długo cieszyć się życiem. Poprzednią nowennę odmawialam w intencji zdrowia mojego męża, który miał ważne badanie żeby wykluczyć ciężką chorobę. Maryja wysłuchała mojej modlitwy i wyniki okazały się dobre. Dziękuję z całego serca i proszę w obecnej modlitwie o zdrowie dla siebie bym mogła cieszyć się rodziną.
Read More

Karina: Dziękuję Mamo

Moi Kochani, Nowenne pompejanska zaczelam odmawiac latem 2014 roku. Przestalam liczyc ktora to juz nowenna, odmawiam ja bez przerwy. Otrzymala niezliczone laski za ktore jestem bardzo wdzieczna. Stalam sie innym czlowiekiem, pogodna, spokojna, szczesliwa.
Read More

Monika: Znów wróciła radość życia !

W głębi serca wierze ze się uda.Ale to wszystko zawdzięczam Ukochanej Matce Bożej. Kocham Cię Matko Boża i dzięki Tobie zmieniam się na lepsze .
Read More

Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone

Szczęsc Boże. To moje pierwsze swiadectwo po roku czasu odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zawsze mylałam że jestem wieżąca bo przecież nikogo nie zabiłamPrzeczytaj Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone
Read More

Iza: Życie CUDEM jest!!!

Książkę by można było napisać o tym wszystkim. Począwszy o leczeniu i problemach przy zajściu w ciążę, przez ciążę, poród, aż po chwilę obecną...
Read More

Justyna: Świadectwo wiary

Za kilka dni kończę odmawiać nowennę, pierwszą w moim życiu. Wierzę, że prośba moja zostanie wysłuchana. To, że ją odmawiam jest wynikiem mojej sytuacji życiowej. Ciężka sytuacja finansowa, nieodpowiednia praca. Zaczęłam więc szukać po necie … sama nie wiedziałam czego i znalazłam. Najpierw modlitwę do Ducha Świętego – myślę, że okazała się ona kluczową, Później modlitwę do Św. Rity, aż w końcu odnalazłam nowennę pompejską. Równocześnie z nowenną odmawiam modlitwę skuteczną w sprawach beznadziejnych do Św. Rity oraz kilka innych modlitw. Jednak mi to nie wystarczało. Pod wpływem natchnienia rozpoczełam rownież post w piątki o umocnienie wiary. Choć prośba moja jeszcze się nie ziścila, to od momentu rozpoczęcia odmawiania nowenny otrzymałam juź wiele łask. Jedną znich jest uwolnienie od lęków nocnych które prześladowały mnie odkąd pamiętam, bo przecież jak się szczerze kocha Jezusa to nie ma miejsca na strach. Musiało minąć wiele lat zanim to zrozumiałam, a najważniejsze według mnie to modlić się o natchnienie do Ducha Świętego.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
nic nie wiem Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Też właśnie miałam lęki nocne i to bardzo mocne. Od samego dzieciństwa. Później stres i tak zostało. W tym roku się wyleczyłam. Leżałam po prostu na łóżku i pomyślałam: Skoro Bóg istnieje to nic mi przecież nie grozi, czuwa nade mną i pilnuje bym miała spokojny i dobry sen, a moje lęki są irracjonalne i zachowuję się jak idiotka, to tylko moja wyobraźnia. Skoro Bóg nie istnieje to nie istnieją również przeciwstawne moce, które mogą mnie dręczyć, a tym samym nie ma żadnych stworów, duchów, piekielnych sytuacji, obaw o wszystko i innych rzeczy nie pasujących do wymienionych,a moje lęki są… Czytaj więcej »