A: W intencjach rodzeństwa

Szczęść Boże wszystkim. Piszę aby złożyć świadectwo. Modlilam się w dwóch intencjach, pierwsza z nich była o wyzdrowienie siostry ze stwardnienia rozsianego i poprawa ocen w szkole brata. Siostra czuje się lepiej, jednak dalej diagnoza jest postawiona jednak wierzę, że Matka Boska ma ja w opiece i będzie coraz lepiej.
Przeczytaj całość

Agata: Szczęśliwy poród dzięki Matce Bożej !

W czasie ciąży, którą również wymodliłam poprzez Nowennę Pompejańską, odmówiłam nowennę o dobry poród. Zostałam wysłuchana. Poród odbył się bez komplikacji, a synek urodził się zdrowy.
Przeczytaj całość

Jolanta: Wnuki nie chorują za Twoją przyczyną

Dziekuje Ci Matenko z Pampejow za liczne laski,ktore mi zsylasz.Mowie juz chyba 8 Nowenne.Jeszcze wszystkie prosby nie spelnily sie,ale nie ustaje w modlitwie i mam nadzieje ze sprawy finansowe unormuja sie,ale wazne ,ze wnuki nie choruja za Twoja przyczyna,wnusi zniklo mysle ze na zawsze atopowe zapalenie skory z rak,ja jestem...
Przeczytaj całość

Elżbieta: Spowiedź po 26 latach

Obecnie odmawiam czwartą nowennę, za dusze w czyśćcu cierpiące. Mam nadzieję, że pomogę chociaż kilku z nich wejść do królestwa niebieskiego.
Przeczytaj całość

Mała: świadectwo

PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ ROK TEMU. DZISIAJ NIE PAMIĘTAM W JAKIEJ INTENCJI DOKŁADNIE MODLIŁAM SIĘ ALE WIEM,ŻE PO CZĘŚCI ZOSTAŁAM WYSŁUCHANA. SYTUACJA W KTÓREJ WÓWCZAS SIĘ ZNAJDOWAŁAM BYŁA BARDZO TRUDNA.8 MIESIĘCY WCZEŚNIEJ ROZSTAŁAM SIĘ Z MĘŻEM, WSZYSTKO UKŁADAŁO SIĘ BARDZO ŹLE.  POD KONIEC TEJ MODLITWY BYŁAM ZMUSZONA...
Przeczytaj całość

Jurek: modlitwa w intencji zdrowia żony

Oboje z żoną jesteśmy ludźmi wierzącymi ale przyznam ,że różaniec odmawiałem tylko w czasie uroczystości kościelnych czy pogrzebowych. W ostatnim okresie czasu moja żona znacznie podupadła na zdrowiu, ataki migrenowe na które cierpiała od kilku lat nasilały się dołączyły do tego jeszcze inne objawy, które eliminowały ją z normalnego funkcjonowania na dwa-trzy dni. Pewnego razu na kazaniu ksiądz wspomniał o nowennie pompejańskiej. Po powrocie do domu korzystając z internetu dowiedziałem się jak ja odmawiać.
Kiedy zaczynałem choroba mojej żony tak strasznie się nasiliła , że w zasadzie nie było przerw między migrenami, przez cały czas była na środkach przeciwbólowych. Nie łączyłem tego z faktem ,że odmawiam nowennę i nie znałem jeszcze treści wpisów niektórych osób piszących o napotykanych trudnościach. Modliłem się wierząc, że zostanę wysłuchany. Kiedy skończyłem część błagalną objawy z dnia na dzień ustały. Nie przyznawałem się ani żonie ani członkom rodziny do tego ,że odmawiam nowennę, tak sobie postanowiłem , że powiem dopiero po jej ukończeniu. Wszyscy byli bardzo zdziwieni co się stało ,że żona nagle nabrała wigoru ,przestała zażywać leki przeciwbólowe i tryska energią jakby była 20 lat młodsza. Po skończeniu nowenny poinformowałem rodzinę. Do dnia dzisiejszego żona nie miała ani jednego ataku migreny czy innych napadów choroby. Czekają nas jeszcze badania kontrolne ale to już formalność. Myślę ,że moja żona otrzymała łaskę o którą prosiłem Matkę Bożą. Ponadto muszę wyznać ,że upłynęło już trochę czasu i ja sam stałem się innym człowiekiem. Dostrzegłem wiele łask , które otrzymałem kiedy o nie prosiłem nie modląc się na różańcu ale w ogóle.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jurek: modlitwa w intencji zdrowia żony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

„jeden drugiego brzemiona noście”, pieknie, że Matka Boża wysłuchała Twoich próśb. Z Panem Bogiem

Łucja
Gość
Łucja

Dzięki za to świadectwo. Ja mam różne problemy zdrowotne i trudności w odmawianiu nowenny pompejańskiej. Mogą mieć przyczynę duchową. Dodałeś mi ufności aby na przekór wszystkim przeciwnościom nie zniechęcać się tylko trwać z różańcem w ręku przy Matce Boskiej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!