Dorota: Zmieniłam swoje życie na lepsze

Zaufajcie naszej Ukochanej Matce Bożej, Zaufajcie Panu a Wiara was wzmocni i uzdrowi!
Read More

Maria: Wysłuchane modlitwy

Odmawiam obecnie ósmą nowennę. Potwierdzam, jak większość osób, że ta modlitwa uzależnia. Przy pierwszej i trzeciej nowennie prosiłam Matkę Przenajświętszą o uzdrowienie mojego 4-letniego synka. Od małego jego kości czołowe odstawały od kości ciemieniowej, co było dość widoczne. Modliłam się o to, aby te kości się zrosły, modlitwą do św. Rity i Koronką do...
Read More

Dawid: W każdej sekundzie życia może wydarzyć się cud

Na początku tego świadectwa chciałbym powiedzieć, że to jest już moje trzecie świadectwo na tej stronie. Moja przygoda z nowenną trwa od 2013 roku jednak swoją ostatnią nowennę odmawiałem ponad rok temu i była to moja 6 nowenna pompejańska.
Read More

Basia: Mój wymarzony dom

Chciałabym złożyć świadectwo o łaskach i cudach, które wydarzyły się za pośrednictwem Maryi i Nowenny Pompejańskiej. W roku 2013 dzięki pomocy różańca i Nowenny, Maryja postawiła na mej życiowej drodze mężczyznę, z którym wzięłam ślub. Wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie. Razem z mężem zamieszkaliśmy w moim rodzinnym domu. Niestety mama wraz z bratem znacznie utrudniali nam życie.
Read More

Żaneta: Nowennę zakończyłam tydzień temu, w Wigilię

Szczęść Boże Kochani ! Jest to moje drugie świadectwo. Nowennę zakończyłam tydzień temu , w Wigilię . Jest to druga nowenna w moim życiu i po raz drugi właśnie prosiłam w tej nowennie o znalezienie dla siebie człowieka, który zostanie moim mężem. Co prawda nie zostałam jeszcze wysłuchana. Najwidoczniej nie jestem jeszcze gotowa na związek. Pomimo, że przychodzi mi to z wielkim trudem, wierzę, cały czas wierzę, że Maryja mnie wysłucha i pomoże mi znaleźć tego kochanego dla mnie człowieka
Read More

Jurek: modlitwa w intencji zdrowia żony

Oboje z żoną jesteśmy ludźmi wierzącymi ale przyznam ,że różaniec odmawiałem tylko w czasie uroczystości kościelnych czy pogrzebowych. W ostatnim okresie czasu moja żona znacznie podupadła na zdrowiu, ataki migrenowe na które cierpiała od kilku lat nasilały się dołączyły do tego jeszcze inne objawy, które eliminowały ją z normalnego funkcjonowania na dwa-trzy dni. Pewnego razu na kazaniu ksiądz wspomniał o nowennie pompejańskiej. Po powrocie do domu korzystając z internetu dowiedziałem się jak ja odmawiać.
Kiedy zaczynałem choroba mojej żony tak strasznie się nasiliła , że w zasadzie nie było przerw między migrenami, przez cały czas była na środkach przeciwbólowych. Nie łączyłem tego z faktem ,że odmawiam nowennę i nie znałem jeszcze treści wpisów niektórych osób piszących o napotykanych trudnościach. Modliłem się wierząc, że zostanę wysłuchany. Kiedy skończyłem część błagalną objawy z dnia na dzień ustały. Nie przyznawałem się ani żonie ani członkom rodziny do tego ,że odmawiam nowennę, tak sobie postanowiłem , że powiem dopiero po jej ukończeniu. Wszyscy byli bardzo zdziwieni co się stało ,że żona nagle nabrała wigoru ,przestała zażywać leki przeciwbólowe i tryska energią jakby była 20 lat młodsza. Po skończeniu nowenny poinformowałem rodzinę. Do dnia dzisiejszego żona nie miała ani jednego ataku migreny czy innych napadów choroby. Czekają nas jeszcze badania kontrolne ale to już formalność. Myślę ,że moja żona otrzymała łaskę o którą prosiłem Matkę Bożą. Ponadto muszę wyznać ,że upłynęło już trochę czasu i ja sam stałem się innym człowiekiem. Dostrzegłem wiele łask , które otrzymałem kiedy o nie prosiłem nie modląc się na różańcu ale w ogóle.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jurek: modlitwa w intencji zdrowia żony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

„jeden drugiego brzemiona noście”, pieknie, że Matka Boża wysłuchała Twoich próśb. Z Panem Bogiem

Łucja
Gość
Łucja

Dzięki za to świadectwo. Ja mam różne problemy zdrowotne i trudności w odmawianiu nowenny pompejańskiej. Mogą mieć przyczynę duchową. Dodałeś mi ufności aby na przekór wszystkim przeciwnościom nie zniechęcać się tylko trwać z różańcem w ręku przy Matce Boskiej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!