Weronika: nowenna w intencji uratowania małżeństwa

Kochani, chciałam Wam napisać o cudach, które zdarzyły się w moim życiu podczas odmawiania Nowenny. Podkreslam, ze jeszcze jej nie skończyłam. Odmawiam część dziękczynną i skończę ją w następnym tygodniu. Postanowiłam odmawiać Nowennę w intencji uratowania mojego małżeństwa- aby mąż do mnie wrócił. Od kwietnia trwa nasz kryzys małżeński. Męża...
Read More

Kinga: Podsumowanie moich nowenn

Składam świadectwo dla ukochanej Matki Bożej dopiero po 4, 5 roku non stop odmawiania, a odmówiłam przeszło 30 nowenn. Straciłam rachubę ponieważ odmawiam jedną za drugą i będę odmawiać do końca moich marnych dni- jest uzależniająca, lepiej chyba przeżyć życie z pomocą nieba:)
Read More

Dorota: Opieka w ciężkim okresie życia

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica Bóg ponad wszystko. Pierwsza nowenne pompejanska odmowilam na poczatku 2017 roku w intencji ciszy i spokoju we wlasnym mieszkaniu. Wraz z mezem kupilismy mieszkanie na kredyt i niestety ale bardzo ciezko zyc i funkcjonowac w tym mieszkaniu. Ciagłe halasy zza ścian z kazdej strony, tupanie jakby ktos wiercil w brzuchu. Bardzo smutne ze w dzisiejszych czasch buduja takie bloki aby szybciej wybudowac i sprzedac a ludzie pozniej musza sie meczyc latami.
Read More

Dominika: Będzie dobrze

Bardzo lubię czytać Wasze świadectwa i zawsze jestem Bogu wdzięczna za to, że Was obdarza, prostuje Wasze drogi i chroni.
Read More

Joanna: Jezus jest z tobą dzielny wojowniku

Witam wszystkich.
Chciałabym złożyć świadectwo łask otrzymanych za w trakcie odmawiania nowenny. W prawdzie jestem  jeszcze w trakcie odmawiania mojej pierwszej nowenny i nie została jeszcze wysłuchana. Dla mnie wielkim cudem jest samo odmawianie nowenny,gdyż jeszcze nie dawno miałam problem z  odmówieniem całej części. Świadectwa, które czytam  na stronie podnoszą mnie na duchu,aby dalej odmawiać nowennę. W między czasie miałam  okazje być  na mszy o uzdrowienia, gdzie szczególnie utkwiły mi słowa księdza, które powtarzał podczas  kazania,,Jezus jest z tobą dzielny wojowniku”. Polecam wszystkim odmawianie nowenny.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AragonitLijoMargharet Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Margharet
Gość
Margharet

Ja myślę, że odmawianie nowenny same w sobie nie jest łaską ani cudem bo jeśli nam na czymś naprawdę zależy to nie jest to żaden wyczyn, nawet jeśli wcześniej nie potrafiliśmy się na to zdobyć. Bo teraz walczymy o coś, na czym nam zależy, a wtedy człowiek może „góry przenosić”. Co innego odmiana nas samych przez nowennę – to jest łaska i cud, co mogę powiedzieć o sobie.

Lijo
Gość
Lijo

I ja tez tak uważam!

Aragonit
Gość
Aragonit

I ukazał mu się Anioł Pana. «Pan jest z tobą – rzekł mu – dzielny wojowniku!»

Sdz 6, 12