Na początku było ciężko

Wierze , ze jeśli taka wola Boże to wysłucha On moich próśb przez Mateczkę Niebieska :) Proszę wytrwajcie w wierze , bo ona czyni cuda ! " Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy" Mk 9,23 <
Przeczytaj całość

Faustyna: Uwolniona z pornografii

Dziękuję Ci Najświętsza Panienko i proszę o dalszą opiekę .
Przeczytaj całość

Patrycja: Cud Życia

Witam,pragnę się najpierw przedstawić.Nazywam się Patrycja,mam 24 lata.O Nowennie Pompejańskiej słyszałam,ale nigdy nie intresowałam się bardziej,ponieważ rzadko się modliłam,w Kościele też bywałam,a nawet jak byłam to tak jakby dla ludzia nie dla Boga.Przeczytaj Patrycja: Cud Życia
Przeczytaj całość

Gość: Droga do Matki Bożej

Witajcie Kochani nowenna modle juz przeszło rok. A zaczęło się od tego ze poznałam chłopaka był wychowany w duchu wiary sadziłam ze to ten jedyny. Tą znajomość powierzyłam Maryi i postawiłam na samym początku na czyste relacje i szybko się okazało ze jak sam mi powiedział byłam zabawka w jego reku i wiele bolesnych słów, kpił z moich zasad itp. Bolało bardzo ale pewnie tak miało być. Ale dzięki tej krótkiej znajomości poznałam nowennę i za to jestem mu wdzięczna.
Przeczytaj całość

Justyna: Nadzieja

Szczęść Boże, mam na imię Justyna, długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ale jak widać w końcu się udało. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrześniu 2015 w intencji mojego zdrowia.
Przeczytaj całość

Joanna: Jezus jest z tobą dzielny wojowniku

Witam wszystkich.
Chciałabym złożyć świadectwo łask otrzymanych za w trakcie odmawiania nowenny. W prawdzie jestem  jeszcze w trakcie odmawiania mojej pierwszej nowenny i nie została jeszcze wysłuchana. Dla mnie wielkim cudem jest samo odmawianie nowenny,gdyż jeszcze nie dawno miałam problem z  odmówieniem całej części. Świadectwa, które czytam  na stronie podnoszą mnie na duchu,aby dalej odmawiać nowennę. W między czasie miałam  okazje być  na mszy o uzdrowienia, gdzie szczególnie utkwiły mi słowa księdza, które powtarzał podczas  kazania,,Jezus jest z tobą dzielny wojowniku”. Polecam wszystkim odmawianie nowenny.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Joanna: Jezus jest z tobą dzielny wojowniku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Margharet
Gość
Margharet

Ja myślę, że odmawianie nowenny same w sobie nie jest łaską ani cudem bo jeśli nam na czymś naprawdę zależy to nie jest to żaden wyczyn, nawet jeśli wcześniej nie potrafiliśmy się na to zdobyć. Bo teraz walczymy o coś, na czym nam zależy, a wtedy człowiek może „góry przenosić”. Co innego odmiana nas samych przez nowennę – to jest łaska i cud, co mogę powiedzieć o sobie.

Lijo
Gość

I ja tez tak uważam!

Aragonit
Gość
Aragonit

I ukazał mu się Anioł Pana. «Pan jest z tobą – rzekł mu – dzielny wojowniku!»

Sdz 6, 12

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!