Grażyna: Potomstwo dla mojej córki

Chwała Panu.Moja córka bardzo pragnęła drugiego dziecka, a nie mogła zajsć w ciąże,ale dzięki modlitwom i wiarę w Boga urodziła drugiego zdrowego synka.
Read More

Hanna: Uzdrowienie

Było coraz gorzej, modliłam się już nie o uzdrowienie, ale o pomoc w rozpaczliwej sytuacji. I naprawdę stał się cud - stopniowa poprawa, a później powrót do normy. Myślę, ze to zasługa Nowenny nie do odparcia i obietnicy z nią związanej.
Read More

Iza: Kolejny cud!

Po raz kolejny zawitałam na tą stronę, żeby złożyć świadectwo działania Matki Bożej poprzez Nowennę Pompejańską. Znajoma rozstała się z mężem, który się nad nią znęcał. Rozpoczęła nowe życie i mężczyzna ten postanowił, że aby ją ukarać odbierze jej dziecko.
Read More

Anna: ukochany różaniec

Odmawiałam różaniec w intencji córki aby za swoją pracę i sumienność otrzymała świadectwo z paskiem i wybrała szkołę, którą podpowie MATKA POMPEJAŃSKA i tak się STAŁO
Read More

Weronika: Najukochańsza Matka zawsze pomaga!

Nowennę Pompejańską odmawiam piąty raz. Poprzednie cztery w dużej części zostały wysłuchane przez Matkę Najświętszą. Kilka miesięcy temu przeżywałam bardzo trudne chwile. Świat zawalił mi się na głowę. Nie widziałam dla siebie przyszłości. Wpadłam w próżnię i nie wiedziałam jak z niej wyjść. Szukałam pomocy u księży, ale ulga nie...
Read More

Jacek: dziękuję Ci Matuchno ukochana za opiekę

Chciałam złożyć moje świadectwo. Na początku zaznaczam że nie umiem ładnie pisać. Dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej dopiero w tym roku i od razu Zacząłem się modlić w intencji zdrowia dla mnie ponieważ mam od 2013 roku chore stawy biodrowe przez co problem z chodzeniem. Tak to się zapoznałem z odmawianiem i stała się dla mnie codziennością jak pacierz dzięki tej Nowennie staje się innym człowiekiem i . Teraz odmawiam już kolejną i nie ostatnią a drugą o uzdrowienie mnie z guza mózgu który powrócił po trzech latach i lekarze nie mogą sobie z nim poradzić ale wieże i wiem że za twoim wstawiennictwem Matko Boża Miłosierna Pan Jezus mnie leczy i Uzdrowi. dziękuję Ci Matuchno ukochana za opiekę nade mną każdego dnia.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jacek: dziękuję Ci Matuchno ukochana za opiekę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jacku ! Wierzę, że mateczka pomoże Ci wyzdrowieć. Pomodlę się za Ciebie w różańcu ,dziś wieczorem. Szczęść Boże.

Jacek
Gość

Dziękuję Za modlitwę. Nigdy nie była tak ważna dla mnie. Od wzajemnie się jutro za Ciebie Małgosiu

TERESA
Gość
TERESA

Fajnie się czyta takie krótkie świadectwa . Maryjo błogosław Jackowi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!