Ania: Łaski nielimitowane ;)

Szczęść Boże, O nowennie pompejańskiej słyszałam na kilka lat przed tym jak odważyłam się jej podjąć. A to dlatego iż modlitwa różańcowa nigdy nie była moją ulubioną. Była zbyt trudna . Kiedy postanowiłam ją odmawiać - nastał problem z intencją - bo przecież tyle potrzeb w życiu: dzieci, mąż, rodzina,...
Przeczytaj całość

Beata: Wszystko jest na właściwym miejscu

Wczoraj skończyłam moja czwarta nowennę. Modliłam sie o poprawę relacji i atmosfery w mojej pracy, w której od jakiegoś czasu nie działo sie dobrze, miałam olbrzymi stres, codziennie cos sie działo, byłam pomijana , nie oferowano mi żadnych kursów, szkoleń , myślałam o zmianie pracy . Zaczęłam nowennę i juz w części błagalnej zauważyłam poprawę, po 2 tygodniach menadżerka przyszła do mnie z propozycja szkolenia, poprawiły sie tez relacje z koleżankami z pracy a i ja stałam sie spokojniejsza.
Przeczytaj całość

Marcin: Maryja zapobiegła odebraniu mi moich dzieci

Jeszcze niedawno wątpiłem, byłem załamany i pozbawiony sensu życia.
Przeczytaj całość

Marta: Maryja najlepszą opiekunką mojej ciąży

Caly porod czulam ogromny spokój,bo wiedzialam ze Maryja nad nami czuwa
Przeczytaj całość

Sylwia: otrzymana praca

Wczoraj zakończyłam swoja kolejną nowenne pompejanska w zyciu, ale pierwsza taka ktora zaczełam odmawiam po skorzystaniu z sakramentu pokuty. Cuda zaczeły się juz w 3 dniu nowenny, kiedy to wysłałam cv do potencjalnej pracy. Wczesniej pracy nie mogłam znalesc przez 3.5 roku teraz wszystko było dograne w ciagu 2 tygodni. Od stycznia szczesliwie pracuje, mam umowe o prace z pełnym ubezpieczeniem a nie tylko umowe smieciowa.
Przeczytaj całość

Iwona: zdrowie

Chcę dać świadectwo, jak Matka Boża pomogła mi poprzez Nowennę Pompejańską, choć zdarzyło się to kilka lat temu.
W pewnej chwili zaczęły boleć mnie stopy. Okazało się, że mam liczne zwyrodnienia w stawach i powinnam nosić buty ortopedyczne, których jednak nie chciałam. Ból się nasilał, bardzo trudno było mi chodzić. Stopy (szczególnie jedna) były sztywne, nie „odginały się” do tyłu, nie mogłam też klęczeć. Później dowiedziałam się, że moja Mama modliła się Nowenną o moje uzdrowienie.
Kilka miesięcy po skończeniu modlitwy i około ośmiu miesięcy od powstania problemu nagle, w ciągu kilku minut noga przestała mnie boleć i nie boli do tej pory.
Myślę, że stopy mi się nie wyprostowały, zwyrodnienia są nadal, ale mogę normalnie chodzić bez bólu i za to serdecznie dziękuję Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Iwona: zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Amaka Johnson
Gość
Amaka Johnson

Chwala Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!