Ela: I stał sie cud, już wszystko w porządku!

Jestem w trakcie odmawiania szostej nowenny . Ostatnio posprzeczalam sie z mezem i nie byly to blahe powody. Bardzo przezywalam ten konflikt, nie moglam spac, jesc, czulam sie okropnie. Dodatkowo doszly problemy z synem, tak jakby ktos (zly?) bral w tym udzial.Przeczytaj Ela: I stał sie cud, już wszystko w...
Read More

Wiesława: Niewyczerpane łaski płynące od Maryi

Moje życie wydawało mi się pasmem tragedii bez końca,opisywałam już troszeczkę w poprzednim świadectwie.Od lutego 2014r.chwyciłam się mocno Nowenny Pompejańskiej,ostatnią 5 Nowennę Pompejańską ukończyłam 11lstopada.Ta ostatnia intencja była wysłuchana bardzo szybko.Pierwszą ofiarowałam za syna który pogubił się w życiu,drugą za bardzo chorą córkę,po operacji guza mózgu obecnie bardzo cierpiącej z...
Read More

Zosia: Czuję się wolna

Skończyłam odmawiać swoją czwartą Nowennę. Chciałabym powiedzieć wszystkim, żeby nie obawiali się rozpoczęcia Nowenny oraz tego, że prośba może nie zostać spełniona. Osobiście doświadczyłam tego że jeszcze nie otrzymałam łaski o którą prosiłam Matkę Bożą, ale dostałam coś innego równie bardzo ważnego o co nie prosiłam, mianowicie wymarzoną pracę. To prawdziwy cud. Maryja wie co dla Nas dobre, nigdy nas nie opuści.
Read More

Jarek: Pomoc w wyborze właściwej intencji

Świadectwo składam bo obiecałem to Najświętszej Panience. Moi drodzy. Od ponad dwóch lat odmawiałem nowennę praktycznie wciąż w jednej intencji, dotyczącej mojej osoby, moich spraw osobistych. Wciąż prosiłem Maryję o spełnienie moich ukrytych pragnień, na których spełnienie wciąż czekam. I przyszedł czas kiedy skończyła się kolejna nowenna i zrodziło się pytanie "co dalej?" "jaką wybrać tym razem intencję?"
Read More

Gabrysia: prosiłam Matkę Bożą o dobrego chlopaka

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam kilka miesięcy temu. Nie ukrywam było ciężko, z perspektywy czasu widzę jak bardzo zły chciał mi przeszkodzić.
Read More

Ewelina: Wysłuchane modlitwy

Witam, chcę się podzielić z wszystkimi , którzy odwiedzają ten stronę, że Królowa Różana Św. wysłuchuje proszących o łaskę. Gorliwie modliłam się o potomstwo oraz o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze syna, zostałam wysłuchana bardzo umocniło to moją wiarę. Teraz również odmawiam Nowennę i mam nadzieję, że moja modlitwa zostanie wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ewelina: Wysłuchane modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Chwała Maryi!

Grażyna
Gość
Grażyna

JAKI JEST ADRES MAILOWY ABY PRZESŁAĆ ŚWIADECTWO?

Dorota
Gość
Dorota

Na tej stronie znajdziesz globus i kopertę tam nakliknij.

Teresa
Gość
Teresa
JOANNA
Gość
JOANNA

JA SIĘ MODLIŁAM GORĄCO O ŻYCIE DLA MOJEGO DZIECKA I MATKA BOSKA MNIE NIE WYSŁUCHAŁA…WIĘC MODLITWA POMOGŁA TOBIE,ALE NIE POMOŻE KAŻDEMU!!!

daria.np
Gość
daria.np

Joasiu, ale po smierci tez jest zycie. Wierze ze jest Ci ciezko i ciezko jest to zrozumiec i jesli powiem Ci ze teka byla wola Boga, to dla Ciebie bedzie banal. Poszukaj na yt filmu Spotkanie 2 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!