Barbara: przystąpiłam do spowiedzi po wielu latach

Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w lutym br. w intencji znalezienia dobrej pracy, jednak wola Boga była inna, abym najpierw pojednała się z nim i z bliskimi, zaczęły się dziać małe cuda, przystąpiłam do spowiedzi po wielu latach nieobecności w kościele, zaczęłam czytać Biblię, zmieniło się również moje spojrzenie na bliskich,...
Przeczytaj całość

Renia: Cud uzdrowienia Laury.

11 marca 2016 roku w 12 tygodniu ciąży słyszymy diagnozę ,że nasze dziecko nie ma wykształconej kości nosowej i na 98% jest chore ,ma zespół Downa.
Przeczytaj całość

Elżbieta: mój Synuś mógł się udusić gdyby nie pomoc Maryi

Szczęść Boże Wszystkim. To moje drugie świadectwo i druga NP, którą odmawiam w intencji "Łaski zdrowia dla mojej przyjaciółki Kasi chorej na raka mózgu". Pisałam o Niej 9 lipca i prosiłam wówczas Wszystkich czytających o modlitwę za Kasię.
Przeczytaj całość

Karolina: Trzeba czekać…….

Chciałam złożyc swoje swiadectwa z odmowionych trzech nowenn. Dopiero teraz poniewaz dlugo z tym zwlekałam. O nowennie dowiedziałam się od kuzynki,potem poczytałam o niej w internecie,poczytałam o swiadectwach i to mnie przekonało. Jednak im dlużej ja odmawiam, tym zaczynam rozumiec jej sens. Po dzisiejszej spowiedzi dodatkowo wiem ze nie wystarczy się modlic trzeba jeszcze dobrze czynic, umiec wybaczyc.
Przeczytaj całość

Ewa: nowenna o nawrócenie

Jakis czas temu modliłam sie nowenna do Matki Bozej o nawrocenie mojej corki.nie jestem pewna czy w przed ostatni dzien odmowiłam 3 raz modlitwe rozancowa. Wierze jednak.ze Matka Boza czuwa nad moja corka i moja rodzina. Własnie rozpocz elam kolejna nowenne .tym razem o moje uzdrowienie fizyczne .mam bardzo duzy problem .

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!