Cecylia: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją interwencję

Dziękuję Matce Najświętszej za ustrzeżenie mojego dziecka przed podjęciem niewłaściwej decyzji dotyczącej przyszłego małżeńskiego życia. Na początku ich znajomości tłumaczyłam, wskazywałam złe, niepokojące cechy wybrańca, później pozostała mi tylko modlitwa. Kiedy postanowili się pobrać, po zaręczynach, zaczęłam się modlić się Nowenną Pompejańską „o potrzebne łaski dla młodych i wypełnienie się...
Read More

Anna: Otrzymana praca

Szczęść Boże! Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski. Prosiłam Matkę Boską o otrzymanie pracy - 2 lata temu. Byłam u kresu wytrzymałości. 10 lutego 2016 skończyłam nowennę, a 10 lutego 2018 r. podpisano ze mną umowę o pracę /na razie na 2 lata/. Pracę otrzymałam blisko domu, korzystną pod względem finansowym. Nie spodziewałam się nawet, bez żadnych znajomości i układów.
Read More

Monika: Trudna droga do małżeństwa

Witam. Mam 24 lata. Jestem 5 miesięcy po ślubie kościelnym. Na początku trochę o mojej przeszłości. Pochodzę z rodziny alkoholicznej, rozbitej, w której była agresja i ubóstwo. Jako nastolatka nie dbałam zbytnio o siebie moralnie ponieważ nie zostałam tego nauczona. W wieku 18 lat opuściłam dom zamieszkałam z chłopakiem i w dość szybkim czasie wyjechałam za granice. Mąż też miał dość trudne dzieciństwo. Oboje przed poznaniem się mieliśmy problemy z czystością moralną (cudzołóstwo, masturbacja, pornografia) a także pojawiło się kłamstwo, przemoc psychiczna, fizyczna, agresja, pod koniec zdrady emocjonalne, fizyczne i nienawiść.
Read More

D;): nowenny pompejańskie

Modliłam się o pracę dla moich rodziców i wyleczenie z choroby dla mnie. Mama nadal bez pracy, ale tata obecnie pracuje. Mam nadzieję, że i mamie uda się wkrótce coś znaleźć a ja wyzdrowieję. Jestem pełna nadziei i dziękuję za to co już mam.
Read More

Marzena: Dzięki Mateczko za Twe łaski

Moją pierwszą nowennę odmówiłam jakiś czas temu w intencji znalezienia dobrej pracy. Nie od razu się udało...ale wcale długo nie musiałam czekać na owoce mojej modlitwy. Zostałam wysłuchana, mimo iż myślałam, że czasami odmawiam modlitwę w pośpiechu.
Read More

Elwira: otrzymana łaska

Chcę dać świadectwo otrzymania łaski po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam już jakiś czas temu i nie od razu otrzymałam łaskę. Miałam ogromny problem z mężem już myślałam dosyć poważnie o rozstaniu się z nim. Prosiłam w modlitwie pompejańskiej abyśmy mogli się rozstać a tak się bałam czy być w separacji czy wziąć rozwód. Niedawno mąż otrzymał pracę w Polsce i wyjechał, nie mamy rozwodu!!! Po pierwszych dwóch tyg pracy przyjechał, nic się w nim nie zmieniło ale po kolejnych 2 tygodniach coś się w nim zmieniło, pogodziliśmy się, nie jest jeszcze taki jakbym chciała ale wszystko wskazuje na to, że idzie w dobrym kierunku. Matko Boża dziękuję Ci. Chwała Ci Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ElwiraJózefLaurencja Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Laurencja
Gość
Laurencja

Zazwyczaj chcemy zmiany kogos a zmiany Zaczynaja sie Od nas samych:)

Józef
Gość
Józef

Zgadzam się z Laurencją . Elwiro , myślę , że musisz to przemyśleć , bo gdy Twój mąż zmieni się tak jak Ty chcesz , to nie oznacza , że nie będzie chciał tego samego u Ciebie , w końcu skoro on mógł 😉

Elwira
Gość
Elwira

Mój mąż bardzo źle traktował dzieci, córka jest po chorobie nowotworowej i nie widzi lewym oczkiem, prawym niedowidzi, zmieniło się też jej zachowanie i wyzywał ją od ślepot, debili, psychicznych a córcia ma dopiero 9 lat to chyba wymaga zmiany z jego strony. A ja dla niego zrobiłam wiele i już zabrakło mi sił. Nawet już na spowiedzi dwukrotnie słyszałam, żeby się rozstać z mężem