Helena: po śmierci męża co noc miałam bardzo męczące sny z nim w roli głównej

Zostałam wysłuchana O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od córki, której koleżanka dała do poczytania czasopismo Królowa Różańca Świętego.
Read More

Agata: Praca w szkole

Chciałabym się podzielić moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. Ta modlitwa jest cudowna. Pierwsza swoją nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia pracy jednak jej nie dokończyłam. Po pewnym czasie znowu zaczęłam odmawiam Nowennę w tej samej intencji, pod koniec części dziękczynnej otrzymałam telefon.
Read More

Magdalena: Dzięki Maryi w naszym domu nie było pożaru

Chciałabym jeszcze podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za to, że podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej w naszym domu nie było pożaru, a tylko licznik się stopił i straty były niewielkie, oraz za to, że nikomu wtedy nic się nie stało.
Read More

Beata: Mój partner jest niewierzący

Nie wiem co mam robić, cały czas mam mnóstwo wątpliwości czy powinnam nadal tu być. Obecnie myślę nad powrotem do Polski i rozpoczęciem życia od nowa.
Read More

Beata: Dzięki modlitwie guz zniknął

Witajcie, modlę się Nowenną od ponad 3 lat, w sprawach swoich i innych, z różnym skutkiem. Ostatnio intencją było pokonanie raka piersi przez moją koleżankę. Piękna , młoda dziewczyna, mama dwójki małych dzieci która zawsze miała obsesję na punkcie tej choroby, bała się jej strasznie, bo była obciążona genetycznie.
Read More

Dorota: ZDROWIE MAMY

DWA RAZY ODMÓWIŁAM NOWENNĘ O UZDROWIENIE MAMY,PRZESTRASZONA DWUZNACZNYM WYNIKIEM BADANIA. W TRAKCIE BYŁY PRZESZKODY, BYŁY KOSZMARY ALE Z DRUGIEJ STRONY TA MODLITWA MOCNO „TRZYMAŁA MNIE PRZY ŻYCIU..POD KONIEC DRUGIEJ CZĘŚCI MIAŁAM DZIWNY SEN-ŚNIŁA MI SIĘ FIGURKA MATKI BOŻEJ ,TAKA, JAKĄ SPRZEDAJE SIĘ PRZY SANKTUARIACH, DO NABIERANIA WODY ZE ŹRÓDEŁEK. WE ŚNIE CZYSTĄ WODĄ WYPŁUKIWAŁAM Z NIEJ JAKIEŚ BRUDY,JAKBY BŁOTO, JAKIEŚ SKAMIELINY, nA POCZĄTKU NIE PRZYWIĄZYWAŁAM DO TEGO WAGI. NA DWA DNI PRZED KOŃCEM NOWENNY PRZEŻYŁAM SZOK-U MAMY TAKIE OBJAWY,JAKIE JUŻ KIEDYŚ ZAPROWADZIŁY JĄ DO SZPITALA.SZYBKO JĄ SPAKOWAŁAM, NA SZCZĘŚCIE KTOŚ DORADZIŁ TELEFON DO LEKARZA,KTÓRY MIAŁ CHWILĘ NA ROZMOWĘ I RADZIŁ POCZEKAĆ I OBSERWOWAĆ(NIE WSZYSTKIE OBJAWY WYSTĄPIŁY). PRZEZ GŁOWĘ PRZEMKNĘŁA MYŚL-MODLĘ SIĘ, A TU JESZCZE GORZEJ! KU MOJEJ OGROMNEJ ULDZE WSZYSTKO SIĘ USPOKOIŁO.KOLEJNE BADANIE NIC NIE WYKAZAŁO W PODEJRZANYM MIEJSCU(NIE BYŁA TO GROŹNA ZMIANA I CHYBA WTEDY SZCZĘŚLIWIE SIĘ USUWAŁA).
NIESTETY, WYSZŁY NA JAW KOLEJNE PROBLEMY,KTÓRE MNIE BARDZO MARTWIĄ, JESTEM WIĘC JUŻ W DRUGIEJ CZĘŚCI KOLEJNEJ NOWENNY, KTÓRA ZNÓW DAJE MI NADZIEJĘ, ŻE I TYM RAZEM MATKA BOŻA NIE ZOSTAWI, ZWŁASZCZA ,ŻE SĄ I INNE PILNE INTENCJE. WALCZĘ ZE ZŁYMI MYŚLAMI I POCIESZAM SIĘ, ZE POPRZEDNIO WCALE NIE BYŁAM PRZEZ CAŁY CZAS W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ, A MARYJA POMOGŁA, BO ONA JEST DOBRA I BÓG JEST DOBRY. DODAM, ZE ZMIANA NA LEPSZE ZASZŁA W PRZEDDZIEŃ ROCZNICY BEATYFIKACJI BARTOLA LONGO/ KTÓREGO TEZ PROSIŁAM O WSTAWIENNICTWO.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!