Mariusz: za sprawą Maryi

Nowennę odmawiałem w intencji uzdrowienia mojej mamy. Wiem, że i ona, i tata również modlili się w tej intencji do Królowej Różańca Świętego. Przez prawie rok mama była leczona na ostre zapalenie trzustki. Leczenie w zasadzie nie przynosiło większych efektów (poza krótkotrwałymi remisjami choroby, mama większą część tego okresu spędziła w szpitalach). Przeczytaj Mariusz: za sprawą...
Read More

Beata: Maryjo dziękuję ze jesteś w moim życiu

Nowenne Pompejanską odmawiałam 3 razy zaczęlam 20 dzien 4 Nowenny po sobie, Maryja wysłuchała mnie kiedy w modlitwie błagałam o uniewaznienie małzeństwa, poznałam obecnego męża kocham go bardzo był cas kiedy odszedł odemnie, modliłam sie nowenna o jego uzdrowienie wewn, jego opamietanie , by odszedł od grzechu seksu, i by...
Read More

P: Dziękuję ci matko najświętsza za łaski jakie mi udzieliłaś

1 nowennę odmówiłem za zdrowie mojego ojca który walczy z rakiem wiele jej zawdzięczam i dziękuję matce boskiej za łaskę której mi udzieliła bo tata ma dobre wyniki odbiera chemię wierzę że dalsze leczenie będzie przebiegało pomyślnie dzięki nowennę popejaskiej jestem innym człowiekiem mam siłę której nigdy nie miałem i jestem innym człowiekiem chce podziękować za osobe które Maryja postawiła mi na drodze ktora mnie wspiera i jest ze mną na dobre i na złe myślę że ta osoba nie pojawiła się przypadkowo w moim życiu to wszystko sprawiła matka boska .
Read More

Sebastian: Pewnego razu dostałem natchnienia i zacząłem się modlić na probe

Usłyszałem kiedyś przypadkiem o nowennie pompejskiej,z początku nie wiedziałem co to jest,będąc w trudnej sytuacji życiowej bez pracy parę miesięcy zainteresowałem się tematem nowenny pompejskiej.
Read More

Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Read More

Dorota: łaska rodzicielstwa

(…)Bo gdy Twej pomocy wezwałem nawiedziła mnie Łaska Boża. Wszędzie opowiadać będę
o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś (…)
Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej Łaski Rodzicielstwa .
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej Siostry ze zgromadzenia Michalitek. Jeszcze tego samego dnia z ufnością uklęknęłam z różańcem w dłoniach i zaczęłam odmawiać Nowennę. Prosiłam o zdrowe potomstwo dla mnie i mojego męża. Dodam , że mam 38 lat ,17 letni staż małżeński i ciężki bagaż doświadczeń. Pięć razy poroniłam w drugim miesiącu ciąży. Przez 16 lat podejmowaliśmy leczenie w najlepszych klinikach w Polsce. Lekarze „ rozkładali ręce”. Po piętnastu latach podjęliśmy decyzję o adopcji. Już w tedy mogliśmy mówić o cudzie ! Trzy miesiące od złożenia dokumentacji otrzymaliśmy wielką łaskę dwu miesięcznego Kubusia Działo się to tak szybko ,że dało się w tym odczuć „rękę Bożą”. Dziś nasz Kubuś ma 2 latka i 7 miesięcy.
Kiedy odmówiłam Nowennę Pompejańską po trzech miesiącach zaszłam w ciążę .Początki nie były łatwe ,miałam plamienia(tak jak w poprzednich ciążach).Za każdym jednak razem sięgałam wtedy po różaniec a plamienia po prostu ustępowały. Kiedy minęły plamienia zaczęła się cukrzyca ciążowa dieta i zastrzyki z insuliny. Odmówiłam drugą Nowennę o zdrowie synka ,którego nosiłam pod sercem i o szczęśliwy poród. Dziś nasz synek Maciuś ma pięć i pół miesiąca i jest zdrowym, szczęśliwym dzieckiem. Wierzę w potęgę tej modlitwy i wiem ,że to przez wstawiennictwo Matki Bożej Bóg okazał nam wielką łaskę Dar Rodzicielstwa! Każdego dnia dziękuję Matce Bożej za moich Synków i wiem ,że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
Szczęśliwa mama Dorota.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Dorota: łaska rodzicielstwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Dziekuje za to świadectwo…

Gosia
Gość

Wspaniale swiadectwo:)

Kasia
Gość

To świadectwo jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dziękuję.

E.
Gość

Wspaniałe świadectwo, nie tylko wiary, ale również odwagi. Ile osób dzisiaj boi się wziąć obce dziecko pod swój dach. Chwała Panu 🙂

Laurencja
Gość
Laurencja

Cud! Chwala Panu!

luko
Gość

Piękne świadectwo. I nie żadne obce dziecko. Bo przecież wszystkie dzieci nasze są.

E.
Gość

Coś mi dzisiaj od rana kazało wejść na tą stronę, ale oczywiście nie miałam czasu. W końcu weszłam, żeby uspokoić coś! Już wiem dlaczego! Dziękuję, to wspaniałe świadectwo!

eleni
Gość

niesamowite świadectwo!!!!!!!!!!!!!! Chwała Panu!!!!!!!!!!

Piotrek
Gość
Piotrek

piękne świadectwo jestem dumny że mam taką siostrę i szwagra no i wspaniałych siostrzeńców pozdrowienia dla mojego kochanego chrześnika Kubusia i dużo całusków dla Maciusia prawdziwe świadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!