Monika: Dziękuję!

Dzięki modlitwie poznałam w dużym stopniu siebie, zrozumiałam wiele spraw, próbuje nauczyć się kochać siebie oraz otworzyć na innych, pomyślnie rozwiązało się wiele sytuacji dnia codziennego.
Przeczytaj całość

E: Martwiłam się

Jestem w trakcie odmawiania pierwszej w życiu Nowenny. Intencją jest łaska stworzenia dobrego małżeństwa. Od początku byliśmy dobraną parą z moim chłopakiem, jednak od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać duże trudności - niepokoiły mnie jego cechy i zachowania, bałam się, że być może nie będziemy dobrym małżeństwem.
Przeczytaj całość

Krystyna: nowenna pompejańska daje siłę do życia

Na Boga i Ducha św. otworzyłam się po przeżyciu pięknych rekolekcji prowadzonych przez ojca Manjackala. Szukałam w necie modlitw i przypadkowo znalazłam nowennę pompejańską. Przez cały rok wiary odmawiałam nowennę. Czasem odmawiałam ją niedbale. Jedno świadectwo umieściłam na forum. Chciałabym podzielić się następnym świadectwem, dotyczy mojego 4-letniego wnuka.Przeczytaj Krystyna: nowenna...
Przeczytaj całość

Jolanta: Nawrócenie

Powiem tak, Matka Boza zmienila i zmienia ciagle zycie na pewno moje i ufam ze nie tylko. DZieki niej otwarly mi sie oczy na wiele spraw dotyczacych wiary i Pana Boga.
Przeczytaj całość

Beata: dziękuję Ci Mamo za codzienną opiekę

witam zgodnie z obiecana obietnicą pragnę złożyć podziękowania Matce za łaskę jaką otrzymałam. właśnie skończyłam odmawiać nowennę w intencji syna, pod koniec odmawiania syn grał w piłkę i uszkodził sobie kolano do tego stopnia , że lekarz który nas przyjmował powiedział , że to uszkodzona łękotka chodził o kulach miał...
Przeczytaj całość

Dorota: łaska rodzicielstwa

(…)Bo gdy Twej pomocy wezwałem nawiedziła mnie Łaska Boża. Wszędzie opowiadać będę
o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś (…)
Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej Łaski Rodzicielstwa .
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej Siostry ze zgromadzenia Michalitek. Jeszcze tego samego dnia z ufnością uklęknęłam z różańcem w dłoniach i zaczęłam odmawiać Nowennę. Prosiłam o zdrowe potomstwo dla mnie i mojego męża. Dodam , że mam 38 lat ,17 letni staż małżeński i ciężki bagaż doświadczeń. Pięć razy poroniłam w drugim miesiącu ciąży. Przez 16 lat podejmowaliśmy leczenie w najlepszych klinikach w Polsce. Lekarze „ rozkładali ręce”. Po piętnastu latach podjęliśmy decyzję o adopcji. Już w tedy mogliśmy mówić o cudzie ! Trzy miesiące od złożenia dokumentacji otrzymaliśmy wielką łaskę dwu miesięcznego Kubusia Działo się to tak szybko ,że dało się w tym odczuć „rękę Bożą”. Dziś nasz Kubuś ma 2 latka i 7 miesięcy.
Kiedy odmówiłam Nowennę Pompejańską po trzech miesiącach zaszłam w ciążę .Początki nie były łatwe ,miałam plamienia(tak jak w poprzednich ciążach).Za każdym jednak razem sięgałam wtedy po różaniec a plamienia po prostu ustępowały. Kiedy minęły plamienia zaczęła się cukrzyca ciążowa dieta i zastrzyki z insuliny. Odmówiłam drugą Nowennę o zdrowie synka ,którego nosiłam pod sercem i o szczęśliwy poród. Dziś nasz synek Maciuś ma pięć i pół miesiąca i jest zdrowym, szczęśliwym dzieckiem. Wierzę w potęgę tej modlitwy i wiem ,że to przez wstawiennictwo Matki Bożej Bóg okazał nam wielką łaskę Dar Rodzicielstwa! Każdego dnia dziękuję Matce Bożej za moich Synków i wiem ,że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
Szczęśliwa mama Dorota.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Dorota: łaska rodzicielstwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Dziekuje za to świadectwo…

Gosia
Gość

Wspaniale swiadectwo:)

Kasia
Gość

To świadectwo jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dziękuję.

E.
Gość

Wspaniałe świadectwo, nie tylko wiary, ale również odwagi. Ile osób dzisiaj boi się wziąć obce dziecko pod swój dach. Chwała Panu 🙂

Laurencja
Gość
Laurencja

Cud! Chwala Panu!

luko
Gość

Piękne świadectwo. I nie żadne obce dziecko. Bo przecież wszystkie dzieci nasze są.

E.
Gość

Coś mi dzisiaj od rana kazało wejść na tą stronę, ale oczywiście nie miałam czasu. W końcu weszłam, żeby uspokoić coś! Już wiem dlaczego! Dziękuję, to wspaniałe świadectwo!

eleni
Gość

niesamowite świadectwo!!!!!!!!!!!!!! Chwała Panu!!!!!!!!!!

Piotrek
Gość
Piotrek

piękne świadectwo jestem dumny że mam taką siostrę i szwagra no i wspaniałych siostrzeńców pozdrowienia dla mojego kochanego chrześnika Kubusia i dużo całusków dla Maciusia prawdziwe świadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!