Tuzik: Tata jest silniejszy i zdrowszy

To moja czwarta odmowiona Nowenna Pompejanska - modlitwa ktora za kazdym razem daje mi tyle sily I nadzieji... ma ogromna moc. Moja ostatnia Nowenne odmawialam w intencji zdrowia dla mojego taty... jeszcze dwa miesiace temu bardzo zle sie czul mial bole w klatce piersiowej zawroty glowy omdlenie...
Read More

Irena: Spokojnie przeżyte święta

Witam Szczęść Boże. Składając to krotkie świadectwo chciałam podzęikować Matce Najświętszej za opiekę .W grudniu 2017 r w czasie badania jelit usłyszałam "jest naciek dość zaawansowany''.był grudzień zbliżały się święta .Załamałam się nie jadłam płakałam i zaczęła się wędrówka po lekarzach diagnostyka, badania.Nie interesowały mnie zbliżające się święta ,nic mnie nie cieszyło.
Read More

Krzysztof: Odzyskana radość życia

Szczęść Wam Boże! Pragnę dać świadectwo z odmówionej przeze mnie Nowenny, którą zakończyłem z dniem 26 maja 2015 r. Już wcześniej, z końcem ubiegłego roku prosiłem Was o modlitwę. http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/12/krzysztof-prosba-o-modlitwe/Przeczytaj Krzysztof: Odzyskana radość życia
Read More

Krzysztof: Druga Nowenna

Zgodnie z obietnicą złożoną NMP składam świadectwo z mojej drugiej NP. Nowennę odmawiałem w intencji ocalenia naszego małżeństwa.Główna intencja jeszcze nie została spełniona ale otrzymałem wiele łask których bym się nie spodziewał.
Read More

Sylwia: Bóg ma inny plan

Jutro minie tydzień, odkąd skończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. O samej nowennie czytałam już jakieś 2 lata temu i mimo że jestem osobą wierzącą, to odmawianie całego różańca przez 54 dni wydawało mi się ponad moje siły.
Read More

Ania: pomoc w trudnościach przed ślubem

Zgodnie z obietnicą daną Maryi pragnę dać świadectwo jej obecności w moim życiu. Jakże spokojnym do momentu kiedy nie przyjęłam oświadczyn chłopaka z ktorym spotykalam się dosyć długo. Oczekiwałam tego momentu w życiu, a jednak… po zaręczynach zaczęłam zastanawiać się nad słusznością swojej decyzji, zaczęły mną targać coraz większe wątpliwości. Te myśli nie dawały mi spokoju, więc opowiedzialam o nich mamie. Nie była w stanie mi pomóc, ale powiedziała mi o nowennie. Niczym nie ryzykując podjęłam decyzję o rozpoczęciu modlitwy, prosząc Maryję o widoczny znak w moim związku. Takiego jednak się nie doczekalam. Ona działała po swojemu, bowiem wiedziała w czym tkwi problem. Żyłam w nieświadomości, że moje silne przywiązanie do rodziców, uniemożliwia mi tworzenie prawdziwego związku i głębokiej relacji. Mimo, iż narzeczony zwracał mi na to uwagę, informacja ta w ogóle do mnie nie docierała. Naturalne były dla mnie codzienne telefony do rodziców, konsultowanie podejmowanych przeze mnie decyzji. Dopiero nowenna otworzyła mi oczy. Jednak to nie była odpowiedź na moją prośbę. Nadal dręczyły mnie wątpliwości. Postanowiłam odmówić kolejną nowenne. Tym razem rozmawialam z Maryją, opowiadalam jej o swoich watpliwosciach i prosilam o błogosławieństwo dla nas na czas przygotowań do ślubu. Uczestniczylam w adoracjCh Najswietszego Sakramentu, modlilam sie Pismem Sw, szukajac odpowiedzi. Jezus mówił do mnie, a ja zawierzylam Jego slowu. Mimo licznych trudności,pprzeciwności napotykanych przed ślubem, wielu zasadzek szatana prowadzących do rozpadu naszego zwiazku, zawarlismy Sakrament Małżeństwa. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Maryja sprawiła, że mam męża o jakiego prosilam, a w naszym zwiazku, nie bylo nigdy tak dobrze jak jest teraz. Wiem, że Maryja chciała mnie nauczyć cierpliwości i zawierzenia wszystkich spraw Jezusowi. Z jej pomocą można przezwyciężyć wszystkie trudności.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: pomoc w trudnościach przed ślubem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
gosiaczek
Gość
gosiaczek

Bardzo ciekawe świadectwo. Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo, bardzo ładnie postąpiłaś zawierzając swoje przemyślenia Matce Bożej. Niech Wam Bóg błogosławi i będzie z Wami przez wszystkie dni.

Beata
Gość

Piękne świadectwo ta Nowenna czyni cuda trwaj w modlitwie Szczęść Boże ☺

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!