Magdalena: Znalazłam drogę do domu

Dlaczego świadectwo ''znalazłam drogę do domu a nie ''mam pracę''?
Read More

Paulina: Matka Boża dała mi to, czego potrzebowało moje serce

Nowennę zaczełam odmawiać w intencji uzdrowienia wewnętrznego. To jest moja druga skończona nowenna. Pierwsza była w intencji innej niż ta, którą teraz odmawiam i dopiero później zrozumiałam, jakie łaski otrzymałam od Boga.
Read More

Marzanna: Poprawa w zachowaniu mojego syna

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać od 1 stycznia 2015 r. Dowiedziałam się o niej od mojej córki. Odmawiam ją bez przerwy, w intencji mojego syna narkomana. Od początku czuję w sercu pokój, częściej się uśmiecham i czuję opiekę naszej Mateczki.
Read More

Żona: Jej zawierzam wszystko

Zgodnie z obietnicą pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask. Nowenny odmawiam praktycznie nieprzerwanie od prawie 2 lat, głównie za mojego  Męża. Za szybko "dopadla nas dorosłość", a oddalenie od Boga sprawilo że  zaczely sie problemy, małżeńskie, rodzinne, zdrowotne ( moj złośliwy nowotwór), finansowe ( ogromne długi spowodowane wydatkami na moje leczenie oraz Męża nałogami, w które wpadl totalnie, nie radzac sobie z całą ta sytuacją).
Read More

Ewa: Moja „duchowa walka ” o tesciowa i męza.

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.Mam na imie Ewa. Jest to opis mojej walki. Na wstępie chciałabym napisac ze z moja tesciowa zyje od 10 lat w "nieprzyjazni" łagodnie mowiac. To typowy konflikt synowa-tesciowa. W swoim zyciu zmowiłam juz 3 całe NP.i 2 nie ukonczyłam. Bardzo długo Jezus pukał do mego serca abym podjeła sie tego trudnego zadania modlitwy za swego najwiekszego wroga w rodzinie. Ja nie chciałam. Wiele łez wypłakałam przez tę osobę, a tu miałbym sie modlic za nia przez 54 dni?! nie ,nigdy! "ty boze oszalałes?-tak wtedy czułam i myslałam. Pan Bog jednak nie odpuszczał i pukał wytrwale do mego serca.Nie raz czułam w sercu" jesli nie ty, to kto?kto jej pomoze?"nikt sie za nia nie modli.Musze nadmienic bardzo wazna rzecz moja tesciowa i jej mąz oraz jej syn ,a moj mąz to osoby niewierzace. w swoim własnym domu ja jestem jedyna ambasadorka wiary w boga.
Read More

Aleksandra: czuję, że moja dusza została uzdrowiona

Postanowiłam modlić się nowenną pompejańską na wyjeździe, gdyż przebywam na stypendium w Hiszpanii. Z racji, że prawie nikt w moim mieście nie praktykuje wiary, postanowiłam modlić się nowenną aby umocnić wiarę i zmienić się na lepsze. Nie była to intencja za zdrowie ani za osoby bliskie. Ale nowenna zmieniła moje życie bo przez modlitwę zobaczyłam jak bardzo jestem wykorzystywana przez zło. Zawsze miałam problem z regularną modlitwą. Przez pierwsze 27 dni cos we mnie mówiło ” odstaw to na jutro „, moim częstym grzechem było lenistwo więc byłam wielokrotnie kuszona aby zaprzestać modlitw, w tym okresie często kłóciłam się z rodziną, choć wewnątrz mnie jakiś głos mówił mi ” przestań się kłócić o głupoty”, przez okres pierwszych 27 dni byłam niespokojna, nie mogłam spać. Świeta Maryja Panna ukazała mi moje najwieksze grzechy.. a w dniu kiedy zaczęłam modlic się dziękując za otworzenie mi oczu poczułam niesamowity spokój, czuje ze mam w sobie więcej miłości i łatwo przezwyciężam to co tak bardzo było moim problemem. Jestem osoba młodą, studentką i wiem, że jest jeszcze wielu w moim wieku, którzy szukają drogi, a może widzą, że jest coś nie tak ? Nie mogę wytłumaczyć tego spokoju który mam teraz w sercu i jestem bardzo szczęśliwa. Dlatego składam to świadectwo, ponieważ czuje że moja dusza została uzdrowiona a moja wiara wzmocniona.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BeataTeresap. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
p.
Gość
p.

Pozdrowienia z Santanderu w Hiszpanii:) Też przebywam na wymianie. W jakim mieście jesteś?:)

Teresa
Gość
Teresa

To co piszesz jest piękne.

Beata
Gość
Beata

Piękne świadectwo,bardzo budujące dla młodych ludzi. Moja najbliższa przyjaciółka też mieszka w Hiszpanii,ale jakże daleko jest od Boga. Mówiłam jej o NP,zresztą sama widzi jak ona zmieniła moje życie. Chciałabym bardzo aby się nawróciła. Matko Boża dopomóż