Sylwia: Plan od Boga

I otrzymałam konkretny znak. W mojej parafii było nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej z Jasnej Góry i usłyszałam już na pierwszym dniu misji przed peregrynacją, że modlitwa różańcowa czyni cuda… Film o różańcu, a potem świadectwo reżysera spowodowało, że nie umiałam odmówić Maryi mojego czasu.
Read More

Małgorzata: Nawrócenie taty przed śmiercią

Rok temu zaczęłam modlitwę o nawrócenie mojego umierającego taty. Wiedzieliśmy, że zbliża się koniec, ale on nie chciał spowiedzi ani księdza. Gdy mu sugerowaliśmy sakrament namaszczenia chorych to złościł się i wyzywał. Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w intencji nawrócenia.
Read More

Daniel: poszukiwanie pracy

Umiłowani w Jezusie Chrystusie i Matce Przenajświętszej Maryi. Moja piękna przygoda z Nowenna Pompejańską zaczęła się dość niespodziewanie. Moja wiara od zawsze była ruchoma. Niby uważałem się za wierzącego, ale moja osobista modlitwa ograniczała się do szybkiego pacierza z rana i czasami do nieco dłuższej modlitwy wieczorami. Bywało tak, że...
Read More

Agnieszka: Dziękuję Ci Mateczko za wszystko

Właśnie odmówiłam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską.Modliłam się do Matki Przenajświętszej o zdrowie,ponieważ od lat choruję na nerwicę lękową.Moja prośba nie została do końca wysłuchana bo dalej mi to dokucza,ale w czasie odmawiania Nowenny poznałam ludzi z podobnymi problemami jak ja więc jest mi łatwiej.
Read More

Agnieszka: praca

Witam wszystkich. Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania łaski pracy za pośrednictwem Królowej Różańca z Pompejów. Nowennę Pompejańską odkryłam przez przypadek w internecie i od razu poczułam, że to modlitwa dla mnie. Byłam wówczas w bardzo trudnej sytuacji, nie mogłam od dłuższego czasu znaleźć pracy, co bardzo mnie przygnębiało. Przeczytaj Agnieszka: praca
Read More

AGA: Pod wiatr, ale jednak do przodu

Nowennę Pompejańską odmawiam od jakichś 2 lat nieprzerwanie w różnych intencjach, w tym o zdrowie, za dzieci, za pracę. Bywają rozproszenia, przeciwności, dziwne choroby, chwile zwątpienia, niekiedy powtarzam intencję, jeśli problem pozostaje. Czasem kiedy zdaje mi się, że nic z tego, że moja modlitwa nie dociera do Nieba, wówczas przypominają mi się słowa usłyszane od znajomego kapłana ( dziś to samo usłyszałam od innego księdza), że jeśli zły tak mi rzuca kłody pod nogi, tak dokopuje mnie i moim bliskim, to znaczy, że modlitwa jest skuteczna, że osiągnie swój cel.
Oglądając się wstecz widzę, że w moim beznadziejnym świecie powoli zaczyna się coś dziać. Trudno to określić jakoś konkretnie, bo to wiele drobnych „symptomów” poprawy sytuacji. Jednym bardziej konkretnym darem Maryi jest zdanie trudnych egzaminów przez moje dzieci i otrzymanie pracy przez córkę. Wprawdzie ma umowę „śmieciową” i tylko do maja przyszłego roku, bo kogoś nieobecnego zastępuje, ale ufam, że jest to łaska, dzięki której będzie dalej pracowała tam, lub w innym miejscu. I za to chwała Panu i wielkie dzięki Maryi Niepokalanej, która zawsze tak bardzo troszczy się o nasze ludzkie sprawy.
Wszystkim odmawiającym Nowennę radzę: nie zrażajcie się przeciwnościami, bo będą niezawodnie. Nasz przeciwnik będzie przeszkadzał i nękał, ale „większy jest ten, który w was jest, niż ten, który jest w świecie”, jak pisał Apostoł.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "AGA: Pod wiatr, ale jednak do przodu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
bozena
Gość
bozena

Ja tez odmawiam NP juz 2 lata i potwierdzam twoje swiadectwo. Szczesc Boze.

Dorota
Gość
Dorota
Tak również i ja mogę to potwierdzić bo już 4 lata modlę się nowenną i jest różnie są prośby wysłuchane i te ciężkie sprawy z którymi dalej trzeba pchać się do przodu i czekać i mieć nadzieję że coś w swoim czasie ruszy chociaż przeważnie ta nadzieja znika z oczu w szarej codzienności, ale na tym chyba polega zaufanie czekać i nadal prosić bo właśnie wczoraj gdy miałam porządnego „doła” usłyszałam takie zdanie od mojej koleżanki która to gdzieś wyczytała i przypomniało jej się jak Pan Jezus mówi do kogoś że gdyby jeszcze przez jakiś czas wytrwałości na modlitwie to… Czytaj więcej »
Mariam
Gość
Mariam

Zaczęłam czytać świadectwa z chwilą rozpoczęcia pierwszej Nowenny czyli od 04.10.2014r. Utwierdzam się w przekonaniu że gdy ktoś raz zaczął odmawiać Nowennę -to już nie wypuszcza różańca z ręki. Odmawiam drugą nowennę i wiem za na tej drugiej się nie skończy.Wszystkim życzę obfitości łask i czułej opieki NASZEJ PANI RÓŻAŃCOWEJ

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ja na dzień dzisiejszy sądzę, że poprzestanę na 7 NP.

lulu
Gość

ja też odmówiłam 7 i 1/6 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?