Tomasz: Powrót do Kościoła

O Nowennie usłyszałem od koleżanki. Nie chodziłem od kilku do kościoła. Ale że ze sprawami materialnymi u nas średnio, postanowiłem pomodlić się o pomoc w spłacie kredytu na dom. Drugiego dnia modlitwy poszedłem do spowiedzi , o której niezbyt przychylnie się do tej pory wypowiadałem.
Read More

Alina Maria: Uzdrowienie z raka endometrium

Nowennę Pompejańską odmawiam prawie bez prezerwy, za rodzinę i innych, od 2010 roku. Wiele intencji zostało wysłuchanych. W 2013r byłam na Pielgrzymce w Pompejach...Przeczytaj Alina Maria: Uzdrowienie z raka endometrium
Read More

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Read More

Marta: Maryja mnie wyleczyła

Zaczęłam odmawiać nowennę kiedy koleżanka z pracy powiedziała, że syn przestał mieć po modlitwie napady padaczki. Miałam silne bóle stawów, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Tułałam się po lekarzach , którzy odprawiali mnie z kwitkiem bo podstawowe badania nic nie wykazywały. A na bardziej szczegółowe nikt nie chciał mnie na takie wysłać. Pomyślałam, że nie ma dla mnie nadziei, chociaż dwa lata wcześniej byłam bardzo aktywna sportowo i szczęśliwa.
Read More

Kasia: Nadal trwam w modlitwie i czekam na cud

Modlilam sie o dar potomstwa o to abysmy z mezem mogli stworzyć rodzine. Czego bardzo pragnę wierze ze nowenna zostanie wysluchana i pewnego dnia bede najszczesliwsza kobietą pod sloncem i dam mojemu mężowi największe szczescie jakim jest dziecko.
Read More

Zofia: Uzdrowienie brata

Najbardziej obawiałam się, że rozpocznę nowennę i nie wytrwam. Jednak jeśli cel jest ważny i czas na różaniec się znajdzie. Mój brat był chory na raka, tak w skrócie. Za wstawiennictwem Ojca Pio został uzdrowiony. Ostatnio zachorował na silną nerwicę,rozpoczęłam Nowennę Pompejańską, pokonał ja w domu bez konieczności hospitalizacji. Przyjmuje leki, ale jak twierdzi lekarz dawka jest tak mała, że właściwie jest szansa, że wkrótce można będzie je wycofywać. Wierzę, że Maryja zainterweniowała: brat naprawdę nawrócił się, odmawia koronkę do Miłosierdzia, chodzi na Mszę św. Jest innym człowiekiem. to owoc mojej pierwszej Nowenny, uwierzyłam, że „jest nie do odparcia” i taka jest. Kolejne świadectwa innym razem, dodam, że wkrótce rozpocznę trzecią.
Pozdrawiam Zofia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
E. M. A.Alinaanika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
anika
Gość
anika

Zofio przekaż bratu najserdeczniejsze życzenia zdrowia:-))

Alina
Gość
Alina

Serdeczne BOG ZAPLAC Zofio ! ZGADZAM SIE IZ CUDA SIE DZIEJA JESLI SIE WIERZY I PROSI, PROSCIE A BEDZIE WAM DANE ! AMEN .

E. M. A.
Gość
E. M. A.

I ode mnie- dużo zdrowia i siły, by pokonać trudności!