Ania: Nowenna Pompejańska daje mi siłę

Dzięki tej cudownej nowennie pompejańskiej jestem wewnętrznie spokojna. Problemy, które kiedyś mnie przerastały teraz pomału się rozwiązują. Nowenna Pompejańska daje mi siłę, wiarę i wytrwanie w trudnych chwilach.
Read More

T.N: – Składam pokłon ukochanej Maryi i proszę o dalszą opiekę.

Pragnę wszystkim ogłosić,że modlitwa dodaje mi sił do życia i pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile. Składam pokłon ukochanej Maryi i proszę o dalszą opiekę.
Read More

Maria: Udana operacja

Cała rodzina modliła się nowenną pempejańską o szczęśliwy przebieg operacji mamy. Operacja się udała, mama wraca powoli do zdrowia. Dziękuję Maryjo za wysłuchanie naszych modlitw.
Read More

Anna: Praca i trzeźwość

Dzisiaj zaczynam kolejną nowennę pompejańską. Pierwszy raz zaczęłam ją odmawiać ponad rok temu, 13 marca 2015 r. Poleciła mi ją moja koleżanka, Alicja, przekazując również instrukcję, jak odmawiać różaniec do Matki Bożej Pompejańskiej. Z początku myślałam, że nie dam rady. U nas w parafii trzynastego dnia każdego miesiąca trwają nabożeństwa...
Read More

Magda: Moja pierwsza nowenna

Witam Wszystkich! Moją pierwszą Nowennę skończyłam odmawiać 6 lipca a następnego dnia zaczęłam kolejną Prośba w jakiej się w niej modliłam się w 1 Nowennie nie została jeszcze wysłuchana
Read More

Wiesława: Niewyczerpane łaski płynące od Maryi

Moje życie wydawało mi się pasmem tragedii bez końca,opisywałam już troszeczkę w poprzednim świadectwie.Od lutego 2014r.chwyciłam się mocno Nowenny Pompejańskiej,ostatnią 5 Nowennę Pompejańską ukończyłam 11lstopada.Ta ostatnia intencja była wysłuchana bardzo szybko.Pierwszą ofiarowałam za syna który pogubił się w życiu,drugą za bardzo chorą córkę,po operacji guza mózgu obecnie bardzo cierpiącej z powodu padaczki lekoopornej. Trzecia za rozbite moje małżeństwo,czwarta za moją wspólnotę neokatechumenalną ,piątą za syna siostry ze wspólnoty,Dominik ma 16 lat w nodze wyskoczył guz po zabiegach i biopsji stwierdzony nowotwór.Poleciłam go w Nowennie Pompejańskiej Maryii,razem ze mną modliła się matka tego chłopca.Wielka była radość gdy w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu,nie potwierdzono komórek rakowych.Moje wcześniejsze intencje Maryja uzdrawia powoli,wierzę że Ona Jest ze mną cały czas.Mój syn nie zmienił się według mnie ale moje serce już tak nie boli bo wiem że ofiarowałam go w DOBRE RĘCE.Moja córka otrzymała opiekę w szpitalu jest na etapie przyjęcia do Instytutu Neurologii i Psychiatrii w Warszawie,będzie przyjęta za ok.2m-ce,otrzymałam tel.W moim małżeństwie w czasie choroby córki gdy leżała nieprzytomna w szpitalu odwiedził ją tata który nigdy się nie przejmował jej stanem,ona otworzyła przytomnie oczy i powiedziała do ojca ,, tato jak się ciesze że jesteś,, kiedyś bym się zdenerwowała że za tyle krzywd które wyrządził jej ojciec,córka mu tak szybko przebaczyła? ale to też wiem że Maryja tak chciała abym nie pielęgnowała złych uczuć do męża.Czwarta intencja za moją wspólnotę,ta wspólnota to Wielkie dzieło Maryi,w niej dzieją się ogromne cuda i znaki których bez Maryi nigdy byśmy nie zrozumieli.Od 12 11 14 nie weszłam w następną Nowennę Pompejańską,nie opuszczam modlitwy do Świętych w sprawach beznadziejnych,czekam na dalsze wydarzenia i owoce mojej modlitwy,wiele mnie czeka niespodzianek napewno,ale wiem że z Maryją nigdy nie zginę. Proszę Was wszystkich o modlitwę

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
zofiaBASIAmagda2 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
BASIA
Gość
BASIA

Kochani ! czy pamiętacie o święcie 8 grudnia Święcie Niepokalanego Poczęcia NMP jak nie pamietacie to przypominan Wam o nim gdyż jest to dla mnie cenne i wielkie święto na które czekam cały rok . Matka Boża objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia 8 GRUDNIA 1947 r pielęgniarce Piernie Gili wMontichiari we Włoszech powiedziała; ”życzę sobie ,aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono ”GODZINĘ ŁASKI” dla całego świata ,dzięki tej modlitwie w godzinie tej łaski czyli od 12 h do 13h ześlę wiele łask dla duszy i ciała .Będą masowe nawrócenia . Dusze zatwardziałe i zimne jak… Czytaj więcej »

magda2
Gość
magda2

O tak Basiu!, dla mnie też jest to bardzo ważne Święto. Już od kilku lat czuwam na modlitwie od 12 w południe do 1 po południu. Myślę,że własnie ta modlitwa pomogła mojemu synowi przestać pić. Tak i w tym roku z niecierpliwością czekam na 8 Grudnia 🙂 Warto o Godzinie Łaski mówić i przypominać, bo znam osoby, nawet bardzo pobożne co o Niej nie słyszały.

BASIA
Gość
BASIA

magda2 cieszę się że pamiętasz o tym święcie szkoda tylko że od jakiegoś czasu jest świętem nieobowiązkowym ale pamiętać trzeba o nim i modlić się dla tego tu wspomniałm o nim bo niedawno rozmawiałam o nim i o Godzinie Łaski z kilkoma ludzmi i oni o tej godzinie nic nie słyszeli a ja bardzo wierzę w to co obiecała Maryja i tak jak ty Madziu z niecierpliwością czekam na 8 grudnia dodam tylko ze nie wiedziałm że w tym dniu Maryja zażyczyla sobie żeby modlić się Psalmem 50 Dawida jestto psalm pokutny w którym prosimy Boga o przebacze nie naszych… Czytaj więcej »

zofia
Gość
zofia

Basiu,dziękuję za przypomnienie.Życzę obfitych łask w godzinie łaski