MAREK: CHWAŁA PANU I MARYI !! :D

Witam wszystkich!!:) Mam na imię Marek. Postanowiłem napisać świadectwo po mojej 4 Nowennie Pompejańskiej… ;) Do jej odmówienia natchnęło mnie w nocy 05.02. tego roku… a więc zacząłem ją następnego dnia tj. 6 lutego… i jak się okazało w tym dniu przypadała 250 rocznica ustanowienia Święta Najświętszego Serca Jezusowego… (myślę,...
Read More

Renata: Czuła Matka,która wszystko zrozumie.

Nowenna Pompejańska modlitwa z mocą, kiedy jest odmawiana z wiarą, przynosi owoce o które nawet nie modlimy się. Pozwala nam doświadczyć zbawienia, pokoju,miłości, radości, uzdrowienia i wyzwolenia z najtrudniejszych problemów życia.Rozważając tajemnice św. wypełnia się Słowo Boże, wyzwala się moc Bożą, która dodaje nam sił w przezwyciężaniu najtrudniejszych historii przez...
Read More

Ewelina: szkody były duże, ale ogień nie rozprzestrzenił się

To nie będzie typowe świadectwo. W trakcie odmawiania nowenny i po jej zakończeniu zdarzały się dla mnie nieprzyjemne rzeczy, i w pracy, i w domu. Poza tym raz byłam bardzo spokojna, raz bardzo rozdrażniona. Kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Wcześniej aż tyle problemów mi się nie "gromadziło".Przeczytaj...
Read More

Julia: Maryja mnie wysłuchała

Odmawiałam nowennę pompejańską w intencji znalezienia dobrego męża, który pokochałby nie tylko mnie, ale również i moją córkę. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny poznałam mężczyznę mojego życia. Dostałam też dobrą pracę tuż po studiach. Pogodziłam się z wolą Bożą w innych sprawach, a przede wszystkim zbliżyłam się do Boga i odmawianie różańca weszło mi w krew na dobre. Dziękuję, Maryjo
Read More

Elżbieta: Maryja pomogła mi w znalezieniu pracy.

Witam :) Moja prośba o pomoc w znalezieniu pracy została wysłuchana. Z ufnością patrzyłam w przyszłość chociaż tak po ludzku wiedziałam, że znalezienie pracy w moim zawodzie jest właściwie niemożliwe.
Read More

Vitalis: z pomocą Pana Boga wszystko jest możliwe

Witam Was Bracia i Siostry.

Pragnę wręcz muszę to zrobić podzielić się z Wami swoim świadectwem.
Nigdy nie bylem grzecznym chłopcem mama pielęgniarka ojca nie znam.
Wychowałem sie na ulicy pomimo iz w domu miałem zawsze ciepły obiad i czyste ubranie.
Narkotyki agencje towarzyskie kasyna nocne kluby to był mój cały świat, pełno kolegów dziewczyn
wszystko tylko nie Bóg i rodzina.
Trafiłem do aresztu śledczego tam pierwszy raz zacząłem sie naprawdę modlić moja rodzina odmawiała za mnie nowenna pompejańska. Wyszedłem i dalej w ten sam rynsztok.
Rok temu straciłem wszystko koledzy mnie okradli przyjaciel okazał sie zwykłą świnią.
Nie miałem gdzie mieszkać za co żyć. 1 stycznia 2014 zacząłem odmawiać nowenna.
Dziś mieszkam w apartamencie za kilka dni odbieram nowe auto z salonu mam własny biznes żyje legalnie place VAT. Dalej proszę Pana Boga o to by mój anioł stróż zawsze przymnie stał bo szatan nie spij i kusi mnie do złego. Nadal jest przede mną wiele pracy i złego do naprawienia ale wiem jedno z pomocą Pana Boga wszystko jest możliwe.

Ps. Jutro ide na pierwsze spotkanie grupy do bierzmowania mam prawie 30 lat a jeszcze nie mam tego sakramentu ale nigdy nie jest za późno 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

28 komentarzy do "Vitalis: z pomocą Pana Boga wszystko jest możliwe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ja
Gość
przynajmniej świadomie go przyjmiesz polecam Ci książkę pt. Łagodny Duch – Carvera Alana Ames szczególnie wywiad w niej zamieszczony jedź do sanktuarium Maryjnego i zawierz się naszej Pani, Ona obroni Cię przed wszelkim złem, pomoże walczyć z pokusami i trudami życia nie rozstawaj się z różańcem, polecam Ci też modlitwy do Ducha Św. oraz do Michała Archanioła, szczególnie na pokusy Treść modlitwy Do Św. Michała Archanioła Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne… Czytaj więcej »
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Szczerze Vitalisie, jako człowiekowi to Tobie bym zaufała niż „porządnemu”. Wszystkiego najlepszego 🙂 Znam kilka osób z takiego świata i są naprawdę w porządku. Tylko trochę pogubieni. No może więcej niż trochę.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Człowiekowi zaufać? uuuu…..
Ryzykowne.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Prędzej Agnieszko ludzie z nieciekawego swiata Tobie podadzą rękę niż ci na klęczkach. Mówię to z doświadczenia.

MagdalenaSz
Gość
MagdalenaSz

To masz jakieś dziwne doświadczenia. Materialistka.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

hahaha nie znasz mnie i nazywasz materialistką? Jestem ciekawa kto bardziej z nas zrezygnował z wlasnych przyjemności by ktos inny mógł się cieszyć. Ty nawet nie znasz definicji słowa materialistka, więc wara ode mnie

Ala
Gość

Jakiś facio z nielegalnym biznesem się cieszy, że nakradł i jest nagle bogaty „dzięki bogu”. top ja dziękuję za „twojego boga”.

Sylwia
Gość

Dlaczego go oceniasz ,dlaczego myślisz ze ma lokum i auto z nielegalnych źródeł ,nawet tu tyle zawiści ,cieszę sie ze udało sie panu wyjść na prostą Bog bardzo Tobie poblogoslawil wszystkiego dobrego

Ala
Gość

Nie wierzę, nie obchodzi mnie to. zresztą jakie to nawet nieuczciwe, że facet rok temu był jeszcze w rynsztoku a teraz ma mieszkanie i samochód, chyba, że za kredyt na który będzie tyrał ponad 30 lat. ale kto by mu go udzielił? To bez sensu. Inni dużo się uczą, pracują coś umieją, a tu Bóg miałby prawie zrobić coś za jakiegoś niedorajdę z ulicy. bez sensu.

MagdalenaSz
Gość
MagdalenaSz

Jesteś pełna pogardy, Idź gdzie Twoje miejsce. Twoje komentarze są nic nie warte.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Nie zgadzam się z opinią Ali, ale to raczej ty jesteś pelna pogardy i nie porafisz ocenić drugiej osoby! Jesteś beznadziejna.

Ilona
Gość

Ala – powiem tylko że Twoja wypowiedź jest dla mnie szokująca. A gdzie miłosierdzie? Gdzie miłość do Boga a tym samym do bliźniego? Dzisiejszą mszę i Komunię św oddam w Twojej intencji.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Ala, Bób może wszystko. Dostajesz według Twojej wiary. Proste.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Bog, rzecz jasna miało być 🙂

Teresa
Gość

Vitalis POWODZENIA

Ula
Gość

Ludzie czy nie wierzycie w moc Boga?! Może nawrócić najgorszego grzesznika, który uzna swój grzech! I z pomocą Matki Bożej POMPEJANSKIEJ! Witalis nie poddawaj się! Trwaj przy Panu Jezusie i Jego Matence! Chwla Panu za piękne świadectwo! Nic nie wiem czytam Twoje komentarze i zastanawiam się co tutaj robisz? I skąd w Tobie tyle zgorzknienia? Uwierz Bogu i daj mu sie prowadzica uleczy Twoje zranienia! Zaufaj Jezusowi i Jego Matce!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ojej spokojnie. Ja wiem o tym, że im większy grzesznik tym więcej dostanie. Szkoda trochę, że wiem o tym bo już nieświadomie nie nagrzeszę by dostać łaski…

Dorota
Gość
Dorota

Vitalis twoje świadectwo jest bardzo mocne, miłosierdzie Boże promieniuje wręcz od niego. Do mnie bardzo to przemawia, widać że Duch Święty działa jak chce i ciągle może nas zaskoczyć. Dziękuję za to świadectwo i nie przejmuj się tym że ktoś jest złośliwy, życzę Ci wszystkiego najlepszego i z pewnością przez to że tak dużo masz także innym dużo dasz.

Ilona
Gość

Nawrócenie to nie jest ta chwila kiedy odnajdujesz Boga ale nawrócenie trwa całe życie. Oby Twoje serce otwierało się każdego dnia i pozwoliło się prowadzić Duchowi Św. a będziesz odkrywał skarby jakie Bóg dla nas ma. Nie materialne, bo to dziś jest – jutro nie ma, ale skarby duchowe. Tego Ci życzę z całego serca. Polecam Ci również stałego spowiednika bo szatan nie odpuści tak łatwo.

Ola
Gość

modlę się za kogoś takiego jestem pełna wiary i nadziei 🙂

Marek
Gość
10 dni zostało mi do końca mojej pierwszej Nowenny…Wczoraj trochę zabalangowałem i przysnąłem na ostatniej dziesiątce. Gdy się obudziłem, to dochodziła 04.00 Oczywiście modlitwę dokończyłem natychmiast…Ale czy to się liczy ? Matka Boża stała nade mną z zegarkiem i powiedziała „Marku o cztery godziny za późno, zawiodłeś mnie” Na tym to polega ? Prześladuje mnie teraz to ! Tyle się namęczyłem i teraz mam przerwać modlitwę ? Bo nowej Nowenny już zaczynać nie będę…Nigdy więcej. Dużo się wcześniej modliłem na Koronce i Różańcu w różnych intencjach, a Nowenna zabrała mi to…Po prostu gdy odmawiam Nowennę nie mam już czasu modlić… Czytaj więcej »
Marek (adm.)
Admin

kontynuuj

Grace
Gość

Pan Jezus powiedzial zdziblo w oku blizniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz. To prawda ludzie zagubieni usmiechna sie szczerze do drugiego moze dlatego ze przeszli bol i rozumieja a ci kleczacy przecgidza obojetnie obok tego co go boli. Jezus przyszed do chorych, opuszczonych, opetanych do tych co go szczerze potrzebuja! Przemienia nas i przebacza! Leczmy jeden drugiego miloscia i zrozumieniem a nie potepieniem! Szczesc Boze!

pat
Gość

niech Ci Bóg błogosławi, Vitalis. Pamiętaj – komu wiele darowano, ten wiele miłuje.

zadowolona
Gość
zadowolona

Dzięki Vitalis za to „niewygładzone świadectwo”. Mam nadzieję, że dalej pójdziesz tą dobrą drogą, przyznaję nie łatwą…Powodzenia 🙂

Ania L.
Gość
Ania L.

Gratulacje Vitalis. Taka uwaga, jesli mozna. Czytajac komentarze ciezko oprzec sie wrazeniu, ze szatan I tu miesza a to forum jest aby oddac chwale Matce Bozej. Wiemy wszyscy, ze to szatan sieje zamet, kopie, warczy, pluje, oskarza, wyzywa, zabiera nadzieje. Nie dajmy sie mu, bo to niegodne tych co odmawiaja nowenne. Nie opluwajmy sie nawzajem bo wszyscy jestesmy slabi I nic sami z siebie nie mozemy. Wszystko co mamy jest laska. A jak ktos chce sie powyzywac to prosze wejsc na komentarze pudelek.pl lub plotek.pl. oczywiscie to zart. Pozdrawiam wszystkich drogich forumowiczow.

Dariusz
Gość
Dariusz

Vitalis. Gratulacje I tak trzymaj. A tak w ogole czytajac komentarze…. ludzie kim my jestesmy by sie wzajemnie osadzac I obrazac? Moze admin powinien ocenic czy komentarz nadaje sie do upublicznienia?????
Szkoda bedzie jesli zaczniemy na tej stronie wzajemnie sie obrazac I oczerniac?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Polecam strony Dobra Fabryka i Fundacja Kasisi – można pomóc dzieciom w Afryce.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!