Dagmara: Powrót wiary

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Ja jestem w połowie odmawiania Nowenny Pompejskiej- zaczęłam część dziękczynną. I bardzo dziękuje Matce Bożej za wszystkie łaskie jakie otrzymałam ( córka zdała maturę, dostała się na wymarzone studia, druga córka ma wspaniałego, dobrego chłopaka, jest w mojej rodzinie więcej wrażliwości, miłości, cierpliwości. Przeczytaj Dagmara: Powrót...
Read More

Iwona: To roztrzaskało moje życie na tysiące małych kawałków …

Bog i Matka Boza ma moc wyciagniecia z najwiekszej odchlani ciemnosci. Wiem, bo z niej wrocilam
Read More

T-N: Nowenna pompejańska to nowenna cudów i miłości

Najukochańsza Królowo i Matko moja! Pragnę podziękować Ci za CUD UZDROWIENIA z choroby nowotworowej. Dzięki Nowennie Pompejańskiej dostałam dar najcenniejszy - Zdrowie i Życie. Kiedyś nie umiałam tego docenić. Dziś wiem , że ŻYCIE jest piękne , wspaniałe- jeśli ZAUFASZ PANU i oddasz się w opiekę MATCE BOŻEJ całkowicie .
Read More

Monika: Maryja jest ze mną – Dostałam pracę!

Modliłam się do Matki Bożej w intencji znalezienia pracy. Pragnęłam otrzymać zatrudnienie w zawodzie pedagoga, gdyż taki kierunek studiów ukończyłam. O różańcu pompejańskim dowiedziałam się od przyjaciółki. Zaczęłam czytać różne świadectwa ludzi, którzy wyprosili łaski dzięki modlitwie nowenną pompejańską. Marnie widziałam swoją przyszłość, studiując pedagogikę i obserwując polskie realia. Ale uwierzyłam od razu w obietnice, jakie Maryja pozostawiła dla odmawiających tę nowennę. Zaczęłam się modlić kilka dni przed egzaminem magisterskim. Na początku mi było bardzo ciężko, ale później mój każdy dzień wiązał się z odmówieniem różańca.
Read More

GRAŻYNA: łaski otrzymane

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2013 roku. Obecnie odmawiam już chyba 13 nowennę. Głównie modle się o przyszłość córek i o zdrowie dla mnie i męża oraz siostrzeńca. Od środy popielcowej do Święta Miłosierdzia modliłam się o zdrowie ,błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 35 rocznicy naszego sakramentu małżeństwa/ślub braliśmy...
Read More

Violetta: coraz więcej i wiecej

„Coraz więcej i więcej”- kto odmawia Nowennę Pompejańską to wie co mam na myśli. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się już w 2012. Tylko słyszałam od kogoś, o tym cudownym różańcu. Na początku były obawy „czy podołam”. Cóż – podczas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę modlimy się cały czas, także na różańcu. Ale teraz, sama i to w ciągu dnia kiedy jest praca zawodowa i obowiązki domowe- trudna decyzja. Pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 1 lutego 2013 roku. Były błędy, problemy z jej odmawianiem (a mówiłam późnym wieczorem) to i przysypiałam. Jednak nie poddawałam się. Gdy skończyłam pierwszą, po kilku dniach zaczęłam następną w innej intencji. Ta już szla mi lepiej, bardziej się pilnowałam. Niestety zaczęły pojawiać się problemy, borykałam się z nimi. A problemy po ludzku nie do rozwiązania. A ja TRWAŁAM przy Matce przy Nowennie Pompejańskiej. Gdy Matka usunęła mi jedne kłody spod nóg, zaraz pojawiały się następne, a ja TRWAM nada. I problemy znów się pojawiają, a ja za oręż mam Nowennę Pompejańską. Można powiedzieć, że im więcej mówię tym więcej pragnę. Nie wiem ile już odmówiłam Nowennę Pompejańską od lutego 2013 (z przerwą wakacyjną 2013 r. jednak w kwietniu mówiłam równocześnie dwie. Czyli bez większych niż kilka dni przerw, mówię od tego czasu do dziś. Nawet w wakacje 2014 mówiłam. Od września 2014 roku odmawiam dwie Nowenny Pompejańskie dziennie, czyżby dzień stał się gumowy?. Jak to się dzieje, że tak jak u innych, kiedyś miałam problem z codzienną modlitwą, a dziś mam stale pragnienie modlenia się w intencjach już nie tylko swoich- rodzinnych ale i innych osób. Więcej pragnę, Mój Anioł Stróż budzi mnie codziennie o 5 rano i za to mu dziękuję, bez zegarka wiem, że to już czas. Po południu odmawiam drugą. Nie mam potrzeby oglądania TV i innych przyziemnych rzeczy. Również jak inni czciciele Królowej Różańca Św. mam ogromne pragnienie i apetyt na ciągłe zbliżanie się do Boga. Stale nachodzą mnie intencje i żałuję, że mam tak mało czasu. Pragnę coraz więcej i więcej się modlić. Do odmawianych Nowenn Pompejańskich włączyłam od września 2014 r. „Tajemnice szczęścia” oraz „Modlitwę przebaczenia”, koronkę do Św. Charbela i inne krótsze modlitwy. Nadmienię, że mam męża i dorosłe dzieci. Jednak uczciwie muszę przyznać, że pomoc męża jest ogromna. Odciążył mnie od niektórych prac domowych (pozmywa itp). Kiedy widzi, że idę do drugiego pokoju to mi nie przeszkadza, ma swoje zajęcia. Raz zmówiłam z nim wspólnie jedną Nowennę Pompejańską, jednak nie podjął się odmawiania Nowenny Pompejańskiej dalej. Myślę, że nic nie można na siłę, każdy powinien sam podjąć tą decyzję i w swoim sercu poczuć tą radość i pragnienie. CZEGO WSZYSTKIM Z SERCA ŻYCZĘ. „NIE LĘKAJCIE SIĘ” otwórzcie drzwi Matce Różańcowej, a wiele łask na was spłynie. Słyszałam również, że Nowenna Pompejańska jest egzorcyzmem i to raczej prawda, bo szatan nie lubi Matki Bożej i Różańca tym bardziej tak pomocnej Nowenny Pompejańskiej. Trwajcie przy Matce i jej różańcu. Z Bogiem.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AgnieszkaKrzysztofK Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
KrzysztofK
Gość
KrzysztofK

Piękne świadectwo ! Ja tez miałem przed rozpoczęciem Nowenny podobne problemy, dylematy i takie myśli czy podołam, czy starczy mi czasu i czy nie zapomnę. Ledwo udawało mi sie odmówić jedną tajemnicę w ciągu dnia a co dopiero wszystkie części ! Prowadzę działalność gospodarczą i różnie z tym czasem jest. Po głowie chodziła mi intencja o dar potomstwa dla mojego syna i synowej. Nie można było dłużej czekać więc zaufałem Matce Najświętszej i rozpocząłem 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia NMP i zakończyłem 7 października w Wspomnienie NMP Różańcowej. No i słuchajcie w połowie nowenny po wykonaniu testu ciążowego okazało się… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pomoc Adriankowi choremu na dystrofię mięśniową

http://adrianekpomoc.pl.tl/