UWAGA! Dzisiaj, 13 listopada, rocznica Matki Bożej Pompejańskiej :)

Obraz Matki Bożej Pompejańskiej

Każdego roku, 13 listopada, w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii pompejańskiego kościoła i misji różańcowych w tej Dolinie, które z czasem rozszerzyły się na cały świat.

To wydarzenie opisuje dokładnie bł. Bartolo Longo w swojej książce. Nic nie zapowiadało przyszłych dzieł – dość wspomnieć, że obraz przyjechał z Neapolu na wozie pełnym gnoju… Gdzie można o tym przeczytać? – Oczywiście, na naszym blogu!

Jeśli ktoś trafi na tę rocznice do Sanktuarium, będzie miał okazję dotknąć ten obraz. Tylko tego dnia jest zdejmowany z ołtarza głównego, zobaczmy:

Tylko w te dni można nabyć wyjątkową książkę o cudownym obrazie, sanktuarium, historii, z pierwszymi świadectwami nowenny taniej o połowę – za tylko 12 złotych! 368 stron lektury pełnej ducha! Zobacz…
cuda i łaski Królowej Różańca

Już powstał nasz film o nowennie pompejańskiej!

103 myśli na temat „UWAGA! Dzisiaj, 13 listopada, rocznica Matki Bożej Pompejańskiej :)

 1. Mateńko moja Najukochańsza błagam ulituj sie nade mna w tak ważnym dniu i proszę Cię wysłuchaj mojego błagania obdarz mnie tym darem o który tak bardzo proszę!!!!

 2. Kochana Mateńko prosze cie o zdrowie dla mojej córeczki ,wiesz jak bardzo cie kocham ,w tym dniu będę sie szczególnie modlic ,wierzę ,że nas nie opuscisz Agata

 3. Kochana Maryjo bardzo Cię proszę o wysłuchanie mojej intencji .Wstawiaj się za mną u Boga i wypraszaj mi tak bardzo potrzebną łaskę.Nie zostawiaj mnie.Dziekuję za wszystko co dotychczas otrzymałam.

 4. Mateczko, proszę uzdrow nasza rodzinę. Prosze pomóż w nawróceniu p. Inaczej nie dostrzeże jak wielkim jest slepcem. .pomóż nam.

 5. Mateńko Pompejańska Ty znasz moje potrzeby,troski,zmartwienia.Ty wiesz czego wewnątrz duszy pragnę.Proszę Cię dziś w szczególnie wstaw u Niego tę odpowiednią Łaskę .Proszę również o wszelkie potrzebne Łaski dla moich dzieci,wnuczki dla mojego męża moich rodziców mnie i najbliższych za których się modliłam w Nowennach .Kocham Cię i uwielbiam.Twoja czcicielka.

 6. Mateczko kochana w dniu Twojego święta proszę o wysłuchanie intencji w której obecnie się modlę nowenna pompejańska. Za kilka dni ją skończę i wierzę, że pomożesz mojej mamusi w uwolnieniu się z pewnego nałogu. Z całego serca Tobie Mateczko dziękuję. Amen

 7. Maryjo, dziękuję Ci za łaskę, którą od Ciebie otrzymałam. To był cud. Błagam o jeszcze jeden- uzdrowienie syna. Ty wiesz, czego mu potrzeba.

 8. Mateńko Kochana, właśnie dziś 13 listopada skończyłam kolejną już NP, w tak ważnej dla mnie intencji, błagam Cię wysłuchaj mojej prośby. Wspieraj mnie, opiekuj się mną i wstawiaj za mną u Swojego Syna. Królowo Różańca Św. Módl się za mną.

 9. Matenko moja kochana i ja bardzo mocno Ci dziekuje za te wszystkie Nowenny wysluchane,blogoslaw mi i mojej rodzinie,dziekuje Mamusiu.Prosze Cie o kolejna Nowenna,daj mi sile do jej rozpoczecia.

 10. Mateńko Kochana, dziękuje za opiekę, za to, że ciągle wypraszasz łaski dla mnie i moich dzieci. Dziękuję, że dałaś mi Nowennę Pompejańską . Dziękuję za Twoją wyczuwalną obecność każdego dnia.

 11. Mateńko kochana w dniu Twego święta błogosław mojej rodzinie i ześlij łaski w intencjach których odmawiałam Nowennę Pompejską .Dziekuję Ci z całego serca , za doznane łaski i Twoją obecność w moim życiu >

 12. Mateńko Kochana, błagam o łaskę nawrócenia dla Maćka i Huberta oraz wyzwolenie z nałogu alkoholizmu mojego męża. Dziękuję za łaski otrzymywane każdego dnia.

 13. Błagam Mateńko za moją rodzinę, o stabilną pracę dla męża i dla mnie i o zdrowike dla nas. Błogosław nam każdego dnia i czuwaj

 14. Matulu, wiesz jak mi ciezko. Oddaje cale moje zycie w Twoje rece i wierze ,ze ten koszmar sie skonczy. Krolowo Rozanca Swietego modl sie za nami!

 15. Kochana Mateczko dziekuje za otrzymane laski prowadz nas dalej do twojego ukochanego Syna dziekuje bardzo, bardzo Cie kocham i prosze czuwaj nad nami zawsze i wszedzie

  • Kochana Mamo, dziękuję za otrzymane od Ciebie łaski, za spokój mojego serca, wytrwałość, rozeznanie, pomoc w pokonywaniu trudności. Proszę w tym szczególnym dniu o dalsze łaski potrzebne dla mnie i dla mojej rodziny. Błagam, wysłuchaj moich intencji, o które prosiłam w Nowennie Pompejańskiej. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

 16. Kochana Matuchno, Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci że jesteś Moją Matką.
  Dziś Twoje święto, a ja dziś skończyłem następną NP. Dziękuję za spełnienie dotychczasowych próśb. Jestem niegodnym nędzarzem, żebrzącym u Twoich stóp.
  Módl się na nami Maryjo. Amen.

 17. Dziękuje ukochana Maryjo za wszystkie łaski, za Twoje dobro, za to, że jesteś w moim życiu. Dziś mija 113 dzień od kiedy pojawiłaś się w moim życiu i jesteś:)

 18. Matenko kochana dziekuje Ci za wszystkie laski jakie od Ciebie otrzymalam…I moja rodzinka. Prosze miej nas zawsze w swojej opiece. Polecam Ci rowniez mojego chlopaka I jego osobiste sprawy.. prosze o zdrowie I opieke dla niego, powrot do kosciola, I wewnetrzna przemiane. Jezeli jest nam dane byc razem to blogoslaw nam prosze.Tylko Ty wiesz co jest dla nas najlepsze.Kocham Ci Matenko♡

 19. Dziękuję Matuchno za łaskę wysłuchania mojej prośby .W tym dniu uroczystym blagam o uzdrowienie z choroby wiadomej Ci osoby za którą się wstawiam.

  Bożka

 20. Chciałabym mieć chociaż malą część tej nadziei, jaka jest w Was – tu piszących.
  Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i proszę o westchnienie do naszej wspólnej Matki

 21. Matusiu Moja Najdroższa Jedyna Pani Niebios! Proszę Cię abyś podała mi swoją pomocną dłoń. Nie mogę znaleźć pracy. Pomóż mi znaleźć drogę właściwą i dobrą, abym w końcu znalazła swoje miejsce. Wspieraj Naszą Rodzinę w wierze, zdrowiu i pracy , mojego męża i mnie oraz NASZE kochane obie córeczki. Czuwaj Zawsze nad nami i wszędzie. Chroń od złego i złych ludzi. KOCHAM CIE!

 22. O Matenko Pompejanska dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę, błagam, wysłuchaj mojej prośby o uzdrowienie serduszka mojego nienarodzonego dzieciątka. Oddaje Tobie siebie i całe swoje życie.

 23. Najukochańsza Mamusi Tobie oddaje swoje życie i dziękuję Ci za wszystkie łaski oraz powierzam Twojej opiece moją rodzinę i wszystkich innych, bliskich mojemu sercu.

 24. Mamo moja kochana za wszystko bardzo dziękuje i oddaję Ci moje życie i wszystkich i wszystko niech będzie tak jak chce Jezus. Powiedz mu o tym. DZIEKUJĘ, DZIEKUJĘ, DZIEKUJĘ.

  • Matuchno daj mi więcej sił na wypełnianie codziennych obowiązków. Dziękuję, że mogę się do Ciebie modlić.Nie opuszczaj mnie, kroczyć Twoją drogą nie jest łatwo.

 25. MATENKO KOCHANA DZIKUJE CI ZA TWOJE LASKI I ZA TO ZE JESTES NASZA MATKA I ZA TO ZE MNIE SLUCHASZ I CHCEM CI POWIERZYC MOJA CALA RODZINE AMEN

 26. O Maryjo, Królowo Różańca Świętego, witam Cię, o Maryjo kocham Cię, o Maryjo pobłogosław mnie i całą moją rodzinę, i weź nas pod Swoją Nieustanną Opiekę. Mateńko ukochana pozdrów ode mnie i całej rodziny (szczególnie od Laurki) Twojego Syna Jezusa i św. Józefa. Matuchno dziękuję za dotychczasową opiekę Twojej Świętej Rodziny i wszystkie otrzymane przez moją rodzinę Łaski. Maryjo, Królowo Pompejańska, pomóż mi abym wreszcie odmówiła tę Nowennę, bo 2 razy zaczynałam i nie
  udało mi się dotrwać do końca. Jestem pewna, że tym razem z Twoją pomocą uda się 🙂

 27. Witam. Wczoraj dzieki mojej siostrze natknęłam sie na ten temat. Zaczelam wczoraj o 21.00 w intencji mi znanej. Bardzo chciałabym wytrwać. Juz dzis jadąc do pracy odmówiłam jedna z części tajemnicę radosną. Notuje wszystko skrupulatnie. Wierze ze MB ześle mi dar jesli tylko uzna ze teraz jest czas na to. Wiem ze wszystko o co prosiłam dotychczas było mi dane. Nie zawsze odrazu….uczę sie cierpliwości. Proszę o wsparcie w modlitwie.

 28. Teresa
  Odmówiłam dwie Nowenny w swojej intencji i za bliska znajoma chora na raka ale w trakcie odmawiania zmarła dokończyłam Nowennę Byłam w rozterce Prosiłam wiec o przyjęcie modlitwy. Od tego czasu nie mogę się przemoc a mam rownież tak dużo problemów wrodzinie jak wszyscy.
  Panie Jezu Miłosierny przez wstawiennictwo Matuchny Pompejanskiej ulituj się nad nasza rodzina w dniu Święta Twojej i Naszej Matuchny
  Błagam o litość i miłosierdzie kocham Cie Jezu i Mateczko Pompejańska
  Cała w nadziei matka , żona i babcia.

 29. Alicja. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tereso Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana i cieszy się Twoja znajoma tam po drugiej stronie. Ja również modlę się nowenną i mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Czuję obecność Matki Bożej

  Alicja
  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tereso Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana i cieszy się Twoja znajoma tam po drugiej stronie. Ja również modlę się nowenną i mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Czuję obecność Matki Bożej i jej syna. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

 30. Kochana Mamuniu, właśnie z dnia 13 listopada br jest decyzja urzędowa, której oczekiwałam. Jest niedobra. Nie dam już rady dłużej walczyć. Oddaję Ci ten koszmar pod Twoją opiekę i wołam do Ciebie ratuj nas i mojego brata Zbyszka. To węzły nie dające się po ludzku rozwiązać. Nie ma sprawiedliwości tu na ziemi. Ci najmniejsi cierpią, dobro człowieka nie jest uważane za dobro najwyższe. Mamusiu ukochana, modliłam się do Ciebie i wierzę, że mnie wysłuchasz. Panie ratuj mnie, tonę!

 31. najlepsza Matko proszę przez twoje wstawiennictwo o pojednanie się rodzin u moich córek Agi i Ewy oraz o wiarę w Jezusa Crystusa u tych w mojej rodzinie, którzy nie wierzą.,a szczegolnie wnuków

 32. Królowo Rózańca św.dziekuję za wszystkie otrzymane łaski prosze o cud uzdrowienia mnie z cięzkiej choroby ,o łaske trzeźwości dla męża i osób uzależnionych w całej rodzinie ,o potrzebne łaski dla syna

A Ty co o tym myślisz? Napisz!