Magdalena: Rozpalenie na nowo ognia miłości

W moim związku z Piotrkiem zaczął się kryzys, gdy przez nowotwór zmieniłam całe swoje zachowanie i stałam się okropna dla mojego chłopaka. Coraz gorzej między nami było, nie mogliśmy się dogadać. Piotrek zaczął interesować się inną dziewczyną, zaczęliśmy dużo przed sobą ukrywać i się okłamywać. Gdy od kilku miesięcy nie słyszałam słów "kocham Cię", a wręcz zapewnienie, że miłość już minęła, byłam zdruzgotana.
Read More

Zatroskany ojciec: zawierzcie wszystkie swoje problemy Jezusowi

Jestem ojcem 5-letniego syna, u którego stwierdzono zaburzenia ze spektrum autyzmu (do końca nie stwierdzono czy jest to ZA czy autyzm wysokofunkcjonujący). Zaraz po diagnozie (jakieś 2,5 roku temu) byłem załamany. Szukałem wszystkiego, co mogłoby pomóc mojemu dziecku. Byłem na skraju załamania nerwowego. Nie mając już żadnego ratunku, zwróciłem się z modlitwą...
Read More

Hanna: Uzdrowienie

Było coraz gorzej, modliłam się już nie o uzdrowienie, ale o pomoc w rozpaczliwej sytuacji. I naprawdę stał się cud - stopniowa poprawa, a później powrót do normy. Myślę, ze to zasługa Nowenny nie do odparcia i obietnicy z nią związanej.
Read More

Maria: Dziękuję Królowej Różańca Świętego za znalezienie pracy

Odmawiałam Nowennę Pompejańską z wielką wiarą i nadzieją w to,że znajdę w końcu pracę. I udało się:) Matka Przenajświętsza Maryja wysłuchała mojej prośby. Dostałam pracę z czego bardzo się cieszę. Módlcie się z wiarą do Matki Bożej a na pewno wysłucha Wasze prośby. Jestem tego najlepszym przykładem. Bardzo długo szukałam...
Read More

Bożena: Znaleziona praca

Szczęść Boże, Chciałam dołączyć do grona osób dających świadectwo o otrzymanej łasce w moim przypadku było to otrzymanie pracy po ponad roku bezowocnych poszukiwań,
Read More

Sylwia: Maryja opieką otoczy Cię

Akurat 13 listopada zakończyłam moją drugą nowennę. Data tak piękna, przyszła sama, ponieważ zaraz po zakończeniu pierwszej zaczęłam modlić się w kolejnej. Postanowiłam modlić się w intencji osoby, której modlitwę wcześniej obiecałam. A wiedziałam, że w tym momencie akurat jak nikt inny potrzebuje modlitwy, opieki i troski. Podczas odmawiania dostawałam tyle siły, by każdego dnia „walczyć”. Modląc się w intencji innej osoby wypraszamy za pośrednictwem Matki Bożej nie tylko łaski dla niej samej, ale otrzymujemy dużo więcej niż byśmy sami oczekiwali. Ogrom łaski, radość z codziennego spotkania z Panem, pogoda i spokój. Nie mogę powiedzieć, że nie pojawiały się kryzysy, gorsze dni, ale On był ciągle przy mnie i się troszczył, nie pozwolił się poddać.
Osobie, którą otoczyłam modlitewną opieką nie powiedziałam, że się modlę w jej intencji. Z tego, co obserwuję to bije od tej osoby niesamowity blask i wszystko układa się jak być powinno.
Wszystkim, którzy się wahają mówię: odmawiajcie różaniec, a Maryja wstawi się za Wami u Boga, Zaufajcie Panu oddajcie Jemu wszystkie troski, a życie stanie się piękniejsze.
Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ola Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość
Ola

Podarowalas tej osobie najpiekniejszy dar, modlitwe. Tez za kogos odmowilam NP, za kogos bardzo bliskiego, kto bardzo zabladzil i skrzywdzil rodzine, za mojego meza…. Wierze i czekam, ze Bog i Mateczka wskarza mu droge ktora ma obrac, gdziekolwiek ona go poprowadzi. Ja zas , jako ” skutek uboczny” otrzymalam sile na przezycie kazdego dnia, kiedy wydawalo sie to juz niemozliwe. Dla Mateczki nie ma rzeczy niemozliwych, tylko trzeba zawierzyc i czekac