Jadzia: macierzyństwo

3 lata temu odmówiłam nowennę mówiąc szczerze z wielkim trudem i małą wiarą że ona cokolwiek mi pomoże, chciałam zostać matką. Dziś moja córka ma ponad 2 latka. Wierzę :)
Przeczytaj całość

Ufająca: Oddalajaca się miłość

Witam wszystkich. Chciałam złożyć swoje świadectwo i podziękować Matce Pompejańskiej za łaski, które otrzymałam podczas odmawiania nowenny. Zakochałm sie w chłopaku nasze uczucie zaczęło się rozwijać, ale pojawiła sie dodatkowa osoba i wszystko zaczęło sie psuć i oddalać. Załamałam sie i nie potrafiłam sobie poradzić i właśnie wtedy usłyszałam o...
Przeczytaj całość

Marcin: Bóg sam podsunął mi tę modlitwę

Czwarty raz modliłem się Nowenną Pompejańską, tym razem o pracę. Pierwszego dnia po zakończeniu Nowenny dostałem pracę! Nie jest to na razie praca moich marzeń, lecz pozwala mi się utrzymać. Na początku wydawała mi się gorsza, niż teraz, ale ufałem, że to jest praca, którą u dobrego Boga wyprosiła Matka...
Przeczytaj całość

Ewelina: To walka o życie … w Chrystusie.

Chcę podzielić się moim świadectwem i przygodą z Różańcem. Mam na imię Ewelina. Odkąd pamiętam zawsze bałam się śmierci, a na jakieś krwawiące rany reagowałam histerią i płaczem z pytaniem czy nie umrę.
Przeczytaj całość

Elżbieta: zmiana u syna

Z całego serca zachęcam do odmawiania tej Nowenny.Odmówiłam za dwójkę dzieci i Męża.Zostałam wysłuchana/za syna modliłam się kilka lat a podczas tej Nowenny syn zmienił się/.Bałam się,abym nie "odklepywała"Różańca,więc przed każdą modlitwą proszę Ducha św.o pomoc.Proszę,aby pomógł mi modlić się sercem.Życzę UFNOŚCI i wytrwałości."Tobie Panie zaufałam,nie zawstydzę się na wieki!"Elżbieta
Przeczytaj całość

Sylwia: Maryja opieką otoczy Cię

Akurat 13 listopada zakończyłam moją drugą nowennę. Data tak piękna, przyszła sama, ponieważ zaraz po zakończeniu pierwszej zaczęłam modlić się w kolejnej. Postanowiłam modlić się w intencji osoby, której modlitwę wcześniej obiecałam. A wiedziałam, że w tym momencie akurat jak nikt inny potrzebuje modlitwy, opieki i troski. Podczas odmawiania dostawałam tyle siły, by każdego dnia „walczyć”. Modląc się w intencji innej osoby wypraszamy za pośrednictwem Matki Bożej nie tylko łaski dla niej samej, ale otrzymujemy dużo więcej niż byśmy sami oczekiwali. Ogrom łaski, radość z codziennego spotkania z Panem, pogoda i spokój. Nie mogę powiedzieć, że nie pojawiały się kryzysy, gorsze dni, ale On był ciągle przy mnie i się troszczył, nie pozwolił się poddać.
Osobie, którą otoczyłam modlitewną opieką nie powiedziałam, że się modlę w jej intencji. Z tego, co obserwuję to bije od tej osoby niesamowity blask i wszystko układa się jak być powinno.
Wszystkim, którzy się wahają mówię: odmawiajcie różaniec, a Maryja wstawi się za Wami u Boga, Zaufajcie Panu oddajcie Jemu wszystkie troski, a życie stanie się piękniejsze.
Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sylwia: Maryja opieką otoczy Cię"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość

Podarowalas tej osobie najpiekniejszy dar, modlitwe. Tez za kogos odmowilam NP, za kogos bardzo bliskiego, kto bardzo zabladzil i skrzywdzil rodzine, za mojego meza…. Wierze i czekam, ze Bog i Mateczka wskarza mu droge ktora ma obrac, gdziekolwiek ona go poprowadzi. Ja zas , jako ” skutek uboczny” otrzymalam sile na przezycie kazdego dnia, kiedy wydawalo sie to juz niemozliwe. Dla Mateczki nie ma rzeczy niemozliwych, tylko trzeba zawierzyc i czekac

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!