Radio Różaniec – nowe nagrania! :)

Jak już wiemy, możemy słuchać codziennie internetowego Radia Różaniec. Nadszedł czas na lekką modyfikację programu!

Jak wiemy, mamy codziennie w ramówce różańce pompejańskie. W programie pojawiły się dwa kolejne: rano i po południu.

  • Różaniec pompejański – zawiera modlitwy pompejańskie + 3 części różańca jedna po drugiej, trwa 1 godzinę i 6 min.
  • Różaniec – zawsze modlitwy wstępne + 5 tajemnic z dłuższymi rozważaniami + Pod Twoją obronę… Trwa ok. 25 minut. Każda część o określonej godzinie.

To nie wszystko – doczekaliśmy się zamówionych przed ponad miesiącem nagrań z lektorem. 🙂 Specjalnie dla nas!

Uwaga: jak zwykle, wszystko jest w stadium rozwojowym. Montowałem od dzisiejszego popołudnia nowe nagrania, ale nie wiem, czy nie ma gdzieś błędu (np. za wcześnie ucięta modlitwa). Jeśli coś się znajdzie, proszę o komentarz.

A oto uaktualniony program Radia Różaniec:

0.00 Różaniec pompejański z lektorem (3 części)

1.30 Różaniec  – części radosne i światła
2.30 Różaniec – części bolesne i chwalebne
3.30 Różaniec po angielsku – części radosne i światła
4.30 Różaniec po angielsku – części bolesne i chwalebne
6.00 Godzinki ku czci NMP
6.30 Lektura

7.00 Różaniec po łacinie z Janem Pawłem
8.30 Różaniec pompejański z lektorem (3 części)

11.00 Różaniec z lektorem – radosne
11.30 Różaniec z lektorem – światła
12.00 Różaniec z lektorem – bolesne
12.30 Różaniec z lektorem – chwalebne

14.00 Lektura
15.00 Koronka
15.20 Droga krzyżowa
16.30 Różaniec pompejański z lektorem
18.00 Godzinki do św. Michała Archanioła
18.30 Lektura

19.00 Różaniec z lektorem – radosne
19.30 Różaniec z lektorem – światła
20.00 Różaniec z lektorem – bolesne
20.30 Różaniec z lektorem – chwalebne

21.00 APEL

21.30 Różaniec pompejański z lektorem (3 części)
22.45 Różaniec pompejański z panią Ewą (3 części)
23.50 Lektura

81
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
34 Wątki komentarzy
47 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
35 Autorzy
ElżbietaAnna BarbaraTERESABarbaraJola Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kinia
Gość
Kinia

A pobranie będzie możliwe? A może macie płytę do sprzedania NP- różance?

anna debska
Gość
anna debska

poprosze po lacinie

Mahejo
Gość
Mahejo

Słucham od 6 rano – ale z tymi godzinami to się jakoś nie zgadza … W różańcu po łacinie ze św. o. JPII fragmenty w co drugiej „zdrowaśce ” powtarzały się – nie wiem, czy błąd odtwarzania u mnie czy coś z nagraniem. Proszono o spostrzeżenia, więc piszę… Ale tak w ogóle – radiem jestem zachwycona i bardzo dziekuję za nie. Dla zainteresowanych „językowo” – tekst po włosku piosenki „Madonna del Rosario”: Madonna del Rosario Testo di Giosy Cento Madonna del Rosario prega per noi prega per noi, siamo figli tuoi. Madonna del Rosario prega per noi prega per noi,… Czytaj więcej »

Mahejo
Gość
Mahejo

Od ok.8:15 (teraz jest 10:00) słyszę tylko muzykę – chyba jednak coś nie tak? Nie było różańca o 8:30. Poczekam na 11:00. A póki co, odmówię przecież też i bez radia :). I za Radio też.

Mahejo
Gość
Mahejo

Dziękuję za odpowiedź. Od 11:00 wszystko ok i planowo – odmawiam z Radiem smile

Teresa
Gość
Teresa

a moze by byl rozaniec rano poludnie i wieczor tak jak np jest w radio M 12:30 i 20:20 a rano 6:30

Marynia
Gość
Marynia

program się nie zgadza z zapowiedziami. O tej godzinie była zapowiadana lektura….

Kinia
Gość
Kinia

Trochę się pogubiłam, jak to jest – po każdej części odmawiamy „Pomnij o miłosierna …” albo „Cóż ci dać…” czy po 3 częściach różańca św jak w radiu?

Janka
Gość
Janka

Witam Panie Marku!Pierwszy raz dzisiaj rozważałam różaniec św.z lektorem o godz.21.30,Bóg zapłać!
wspaniała sprawa.Bóg zapłac wszystkim,ktorzy się angażują w rozszerzanie Nowenny Pompejańskiej
i radio ;Różaniec;oraz całej Redakcji i Wolontariuszom.Niech Dobry Bóg Wam błogosławi,a Królowa
Rózańca św.z Pompejów tuli do swego kochającego serca i wyprasza wszelkie potrzebne łaski.Pozdrawiam serdecznie!

Kasia
Gość
Kasia

Witam serdecznie. Zauważyłam kilka nieścisłości pomiędzy program Radia Różaniec przedstawionym na tej stronie a programem Radia Różaniec. Rozbieżności dotyczą godzin: 8:30, 9:30, 11:00, 12:00, 16:00, 17:00. Jeżeli mogę zasugerować kilka rzeczy.Przydałoby się aby lektor czytał róznież „tytuł modlitwy”. Np: „Różaniec – częsci radosne i bolesne” bo od razu przechodzi do modlitwy. Spis programu przedstawiony na tej stronie wydaje mi się dużo lepszy, niż prezentowany na stronie a programeu Radia Różaniec. Tutaj Nowennę Pompejańską mamy 08:30, 16:30, 21.30 ,22.45, 0:00 zaś tam tylko 21:30, 22:45, 0:00. (Wieczorami po całym dniu pracy i zajmowania się dzieckiem padam na twarz i nie ukrywam,… Czytaj więcej »

Teresa
Gość
Teresa

Jeśli można, to chciałabym, na gorąco, dwie podstawowe kwestie skorygować :-). Po pierwsze, Jezus Chrystus był i jest Bogiem, a nie żydem :-). Owszem, Słowo stało się ciałem w Maryi, a Jezus swoje ludzkie życie wiódł wśród żydów i pogan. W kosciołach pierwotnego chrześcijaństwa byli żydzi, nawróceni ze starożytnych wierzeń i nawróceni poganie. Judaizmu jeszcze wtedy nie było, bo jego początki, to lata 70. Jeszcze jedna skromna sugestia; warto się skupić na wierze sercem, czyli na modlitwie, przede wszystkim, bo zbyt dużo główkowania na początku, może nas wyprowadzić na manowce, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, w którym ludzie, często przekonani o… Czytaj więcej »

ANNA
Gość
ANNA

Na obrazkach z nowenną pompejańską jest wskazówka jak odmawiać różaniec.Niestety mówiąc z lektorem nie ma miejsca na intencje i modlitwę końcową.Może moglibyście dać maleńką przerwę czasową między kolejnymi tajemnicami.

Barbara Bęben
Gość
Barbara Bęben

Świetną sprawą byłoby móc pobrać Różaniec Pompejański na komputer lub na telefon, ponieważ czasami koliduje mi to z godzinami pracy. Można by też odmawiać podczas podróży.

karolina
Gość
karolina

leca teraz muzyka czy bedzie rozaniec?

Aurelia W
Gość
Aurelia W

Wsaniale odmawia sie rozaniec z Waszym radiem.Piekna muzyka.
Niech Pan Bog Wam blogoslawi a M.B.Pompejanska otacza Was Swoja matczyna opieka,za Wasze wszechstronne apostolstwo.

Chcialam tylko zasygnalizowac, ze dzisiaj w 3 czesciowym rozancu pompejanskim o 21, 30 miala miejsce usterka, polegajaca na przeskoczeniu z konca tajemnic radosnych na druga tejemnice bolesna.

SZCZESC WAM BOZE!

Aurelia W

Teresa
Gość
Teresa

Przed godziną po raz pierwszy odmawiałam Rożaniec z tym radiem :-). Jest to doskonała inicjatywa. Bóg zaplać! Może tylko jedna uwaga; dlaczego pomiędzy dziesiatkami nie odmawia się, w ciągu dnia:Modlitwy Jana Pawła II z kaplicy objawień Cudownego Medalika „O Maryjo, bez grzechu pierworodnego poczęta Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, I za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, A zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego, I poleconymi Tobie”, a po południu: Modlitwy fatimskiej, która brzmi:” O Mój Jezu , przebacz nam nasze grzechy , zachowaj Nas od ognia piekielnego , zaprowadz wszytkie dusze do nieba , a… Czytaj więcej »

Teresa
Gość
Teresa

Przepraszam, ale Modlitwa fatimska brzmi trochę inaczej niż podałam powyżej: „O Mój Jezu , przebacz nam nasze grzechy ,
zachowaj Nas od ognia piekielnego ,
zaprowadz wszytkie dusze do nieba ,
I dopomóż, szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia „

Bożena
Gość
Bożena

młoda Damo smile to nie donoszenie tylko reakcja na coś co nie jest dobre, mylisz pojęcia i wybacz nie dam się wciągnąć w dyskusje która nie ma sensu, więcej życzliwości i pokory życzę.

lulu
Gość
lulu

młoda Damo przyznaję użyłam tego słowa, to nie zmienia faktu że skarżą na siebie dzieci w przedszkolu ponieważ nie potrafią jeszcze rozwiązywać konfliktów między sobą więc lecą z tym do pani, można było się zwrócić do mnie bezpośrednio a nie od razu do administratora, chyba ma pani więcej lat niż 5, dlatego uprzejmie proszę jak będzie mieć pani coś do mnie to proszę bezpośrednio dziękuję że mnie pani w tym tłumie 30tys. komentarzy zauważyła musi mnie pani bardzo lubić ja również, pozdrawiam jeszcze raz wszystkich przepraszam kiedyś na tu przeprosiłam wszystkich za to że żyje, myślałam że wystarczy

JolaJ
Gość
JolaJ

Panie Marku,zauważyłam ,że na tym forum utworzyła się grupa osób ,która w jakiś sposób stała się sobie bliska.Osoby te mają potrzebę rozmowy i bardzo często z braku innego miejsca pod różnymi świadectwami nawiązuje się dyskusja zupełnie nie związana z danym świadectwem .Czy nie dałoby się utworzyć czegoś w rodzaju czatu, czy działu rozmów nie związanych ze świadectwami .Nie przeszkadzałoby to osobom czytającym świadectwa a pomogłoby ludziom ,którzy mają jakieś trudności i mającym potrzebę dzielenia się swoimi przeżyciami czy wątpliwościami .Może nie jest to zły pomysł

lulu
Gość
lulu

mnie się ten pomysł nie podoba

lulu
Gość
lulu

jest przecież forum zywyrozaniec pl, jednak skoro tyle osób tutaj pisze to myślę że ta forma im bardziej odpowiada, nie widziałam żeby się ktoś obraził, że pod jego świadectwem toczy się jakaś rozmowa nie na temat, chyba się przyzwyczailiśmy

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Mnie również nie do końca się podoba. Źle się czuję z tym, że często komuś spamuje pod świadectwem, ale myślę, że jak utworzy się tutaj czat to łatwiejszy będzie wstęp dla różnych prowokatorów itp.
Na ten temat powinno się więcej osób wypowiedzieć.

JolaJ
Gość
JolaJ

Jak uważacie ale miejcie na uwadze ,że nie wszystkim odpowiada „zaśmiecanie ” świadectw .Ludzie najczęściej zaglądają tutaj poczytać świadectwa i ewentualnie odnieść się do konkretnego przypadku,wesprzeć osobę piszącą świadectwo ,czy skomentować dany przypadek a często problem autora świadectwa ginie w potoku słów nie związanych z tematem .Nie będę się jednak upierać przy tym pomyślę jeżeli wam nie odpowiada

lulu
Gość
lulu

eh wszędzie tylko „zaśmiecam” sad tylko przeszkadzam sad

JolaJ
Gość
JolaJ

Eh Gabrysiu, zawsze wszystko odniesiesz do siebie osobiście smile Dziewczyno więcej optymizmu a i u ciebie słoneczko zaświeci smile .Inaczej nigdy tych chmurek nie odpędzisz smile To tylko luźna propozycja i nie ma z tobą nic wspólnego.Pomyślałam ,że fajnie jakbyśmy miały swój kącik i nikomu nie przeszkadzały czytać i komentować świadectw .Myślę ,że w innym miejscu mała chwila słabości nie zdenerwowałaby Bożenki smile

lulu
Gość
lulu

aaa to o to chodzi, że Bożenka się zdenerwowała smile na to to jest tylko jedna odpowiedź smile : Life is brutal

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Różaniec pompejański jest odmawiany „ciągiem”, nie ma żadnej przerwy żeby odmówić modlitwę.

Teresa
Gość
Teresa

Matka Boża prosila o jak najczęstsze odmawianie tych modlitw, a teraz takie czasy mamy, że to jest bardzo wskazane. Pytał Pan o sugestie, to zasugerowałam. Rozumiem, że to jakiś problem jest? Nie chodzi o to, czy jest to wymóg, czy nie. Chodzi o jak największą skuteczność i zadośćuczynienie Matce Bożej. Pozdrawiam.

Nowak Ewa
Gość
Nowak Ewa

Bardzo,bardzo dziękuję za to radio. Jestem dzięki Wam rozmodlona przez cały dzień, modlę się gdy sprzątam , gdy gotuję gdy płaczę i gdy się uśmiecham. Bogu dzięki za Was , a Wam za Radio Różaniec.

Kinia
Gość
Kinia

witam
mam pytanie, kiedy lub w którym miesiącu będziemy mogli pobrać z radia Różaniec pompejański?
Nie wiem jaki ma plan administrator. chociaż bardzo bym chciałam pompejańską z panią Ewą , i jeszcze jedno pytanie , czy możliwe będzie 4 częściowy różaniec NP ( mam na myśli dodatkowo tajemnicę światła) z panią Ewą? Dziękuję za odp. i pozdrawiam

Łucja
Gość
Łucja

Panie Marku. Serdecznie dziękuję za informację mailową o radiu różaniec i odmawianych nowennach pompejańskich. Rewelacja.Miły głos lektora, dobra dykcja, odpowiednie tempo. Dopiero z Wami, bez rozproszeń, mogę w skupieniu odmawiać nowennę pompejańską.Bóg zapłać za wszystko i szczęść Boże w dalszej pracy ewangelizacyjnej.

ewelina
Gość
ewelina

Przepraszam, że piszę nie do końca w temacie, ale jestem stara i moje umiejętności w obsłudze komputera są na etapie „raczkowania”
Szukam tą drogą kogoś kto był w ubiegłym roku na pielgrzymce organizowanej przez redakcję KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚW pielgrzymce do Padwi, Rzymu, San Giovanni rotondo , i Pompejów.
Chciałam zasięgnąć nieco technicznych informacji.
Z góry dziękuję za odzew…………napilut55wp.pl@wp.pl

Krystyna
Gość
Krystyna

Panie Marku,
Jestem w Australii takze nie mam mozliwosci sluchania radia.
Czy mozna byloby pobrac Nowenne by odtworzyc w dogodnym czasie?
Czy istnieje mozliwosc zakupu nowenny pompejanskiej do modlenia sie z lektorem/prowadzacym?
Krystyna

Danuta Gaworska
Gość
Danuta Gaworska

Szczęść Boże. Panie Marku w Drodze Krzyżowej dwa razy powtarza się stacja pierwsza, stacja druga jest urwana…Natomiast w rozważaniach jest mowa o Błogosławionym Janie Pawle II, a On jest już Świętym.

Ilona
Gość
Ilona

Czy mogłabym prosić o podanie tekstu Drogi Krzyżowej z roważaniem męki naszego Pana czytanym przez Panią? Bardzo mnie to rozważanie poruszyło. Dziękuję smile

Anna
Gość
Anna

Witam, Nowenne odmawiam 7 dzień, przeważnie z Radiem Różaniec, ostatnio zawsze o 21:30, chcialam prosic jesli jest taka mozliwosc aby po slowach „Ten rozaniec odmawiam…” byla chwila przerwy, bo nie zdążam wymowic intencji :-/ i jesli jest taka mozliwosc aby Tajemnice lecialy jedna po drugiej, wczoraj bylo opoznienie zaczelo sie kolo 21:50 przelecialy dwie Tajemnice i zostala puszczona muzyka…czekalam dlugo na Trzecia Tajemnice ale sie nie doczekalam i odmowilam sama…:-/ Ale ogolnie dziekuje ,ze jest takie Radio i ze mozna razem sie modlic. pozdrawiam

Armin
Gość
Armin

Dzień dobry lub dobry wieczór! Pracuję z Misją Pokojową w Afryce. Niestety nie zawsze mam możliwość odsłuchania Nowenny Pompejańskiej z przyczyn technicznych. Czy istniałaby możliwość ściągnięcia tej Nowenny wraz z lektorem na telefon? Ułatwiłoby mi to w Jej praktykowanie. Dziękuję za info. Dalszych sukcesów. Arim

Jola
Gość
Jola

22.45 Różaniec pompejański z panią Ewą zaczyna się za wcześnie a znów Różaniec pompejański z lektorem o godz 0.00 nie ma o tej godzinie czekałam do 0.15.

Barbara
Gość
Barbara

Szczęść Boże o ktòrej godz. Są nowe nagrania (rozważania różańcowe? Bardzo lubię się z radiem modlić,ale już do znudzenia lecą te same nagrania.Pozdrawiam:-)

TERESA
Gość
TERESA

Na youtube jest nagranie z Janem Pawłem i można sobie o której porze włączyć pozdrawiam.

Anna Barbara
Gość
Anna Barbara

Matka Boża w Fatimie prosiła,aby po każdej dziesiątce różańca św. odmawiać modlitwę ;O mój Jezu przebacz nam nasze grzechy…..jeśli prosiła,to znaczy że jest ważna i należałoby ją odmawiać.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ