Sylwia: Cud Poczęcia… Wymodlony dzidziuś…

Nie wiem od czego zacząć.. Może od tego, że Maryja mnie wysłuchała..że uprosiła u swojego syna dzieciątko dla mnie.. Na niekorzyśc było wszystko..mój wiek, czas...marne ... naprawde marne wyniki moich badań ... 5% szans by zaistniał mały człowiek..
Przeczytaj całość

Marta: Mam dobrego pracownika!

Pisałam tu już świadectwo dot. pomocy w sprawach zawodowych. Matka Boża dała mi pomysł i pomogła założyć własny wymarzony interes, który szczęśliwie od roku prowadzę do dziś. Pracy jest tak dużo, że zatrudniłam pracownika. Okazała się bardzo nieuczciwy, prawie doprowadzając firmę do bankructwa. Przeczytaj Marta: Mam dobrego pracownika!
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny

Szczęść Boże, odmawiam trzecią Nowennie Pompejańską. Pierwsza o ratowanie rodziny, druga o moje małżeństwo (po zdradzie) i teraz odmawiam trzecią Nowennie o czystość serca i rozumu mojej rodziny.
Przeczytaj całość

Joanna: matura córki i odpowiedni wybór studiów

O nowennie dowiedziałam się 3 lata temu, podczas trudnych dla mnie chwil były to zmagania z ciężką chorobą i odejście bliskiej mi osoby. Pierwszy raz odmówiłam nowennę, intencja o którą prosiłam dokładnie się spełniła. Potem odmówiłam jeszcze dwa razy w intencji na spełnienie której z cierpliwością czekam, wierzę że nadejdzie na to czas. Kolejna moja nowenna była odmówiona w intencji zdania matury przez córkę i odpowiedni wybór kierunku studiów.
Przeczytaj całość

Radek: Uratowane małżeństwo

Krótko: dziękuję Ci Matko za wstawiennictwo w intencji uratowania małżeństwa mojego brata. Mimo wniosku o rozwód, sprawa zakończyła się orzeczeniem separacji. Dostali czas na uratowanie rodziny. Bogu niech będą dzięki!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Radek: Uratowane małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Bardzo budujące świadectwo! Mam nadzieję i wierzę, że małżeństwo brata wyjdzie z tej próby umocnione!

Barbara
Gość
Barbara

Wierzę, że brat uratuje swoje małżeństwo! Nasza Matka niech ma Go w swej opiece.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!