Marzena: Dziekuję za wszystkie otrzymane laski.

Odmawiajac nowenne czuje opieke Matki Bozej ,czuje sie spokojniejsza ,wiem ze Matka Boza ma w opiece mnie i moja rodzine i nie zostawi nas samych trzeba tylko zaufac
Read More

Janieon: Parę słów

Modlę się różnie: chodząc, klęcząc, leżąc, jadąc samochodem, jak tylko mam czas. Codziennie zaglądam na stronę ze świadectwami i komentarzami i dziękuję za to. Faktycznie jest tak, że gdy się skończy nowennę to czegoś brakuje w ciągu dnia, nie potrafię tego określić.
Read More

Marcelina: Modlitwa z prośbą o kontakt

Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach.
Read More

Lucyna: Nie żałuję ani chwili spędzonej na modlitwie

Pierwszy raz zaczęłam NP z siedem lat temu ,ale po pierwszym dniu uznałam,że to za trudne. Ale wróciła ona do mnie i po pierwszej odmówionej z ogromną wiarą i miłością nowennie poszły w krótkich odstępach czasu kolejne.
Read More

Agnieszka Maria: Bądź pozdrowiona pełna łaski!

Właśnie obejrzałam wzruszający film "Tajemnica Nowenny Pompejańskiej" i był to dla mnie impuls do złożenia świadectwa. Do tej pory odmówiłam w swoim życiu cztery nowenny.
Read More

Radek: Morze łask!

Witam,
odmówiłem swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, ale o tym za chwilę.
Do odmówienia skłoniła mnie sytuacja, w której się znalazłem, po prostu beznadziejna, bez wyjścia. Na kilka dni przed zaistnieniem mojego problemu, pewna osoba przekazała mi małą karteczkę z instrukcją odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Myślę, że to nie przypadek. Była to moja pierwsza styczność w życiu z tą modlitwą. Oczywiście trafiła do szuflady… Ale już po miesiącu zacząłem ją odmawiać gdyż po ludzku wykorzystałem wszystkie możliwości. To co działa Nowenna Pompejańska to prawdziwe cuda!! Choć moja intencja o którą się modliłem jeszcze się nie spełniła to wciąż ufam, że to kwestia czasu. Otrzymałem łaskę w postaci wewnętrznego spokoju-że mam opiekę Matki Bożej, Jezusa, że będzie dobrze. Ponadto w wyniku odmawianej Nowenny Pompejańskiej poszedłem do spowiedzi i Komunii Świętej po kilkunastu latach przerwy… To również uważam za wielką łaskę. Ponadto uczęszczam na msze o uzdrowienie choć nigdy tego nie praktykowałem.
Dodatkową i ogromną łaską jest łaska pracy!! Byłem bez pracy prawie rok, kilka rozmów i nic, gdy zacząłem odmawiać Nowennę Pompejańską po prostu telefony się rozdzwoniły, dosłownie mógłbym zmieniać pracę co tydzień. Podjąłem jedną, lecz szef był nieuczciwy, przeniosłem się do drugiej, w której również jest źle. Ale pojawiają się na mojej drodze ludzie, którzy oferują mi pomoc, w postaci pracy, wsparcia w trudnym czasie.
Może dla kogoś będzie to śmieszne ale dla mnie nie jest to zbieg okoliczności:
12 września rozpocząłem Nowennę Pompejańską,
12 października wstałem rano z myślą, że muszę jechać na Jasną Górę,
12 listopada podjąłem pracę.
Ufam, że Matka Boża wie co dla mnie najlepsze i w jakim czasie mnie tym obdarować.
Do Nowenny Pompejańskiej namówiłem brata, też zaczął odmawiać:-)
Odmawiajcie i ufajcie!!
Ja wspomagam się krótką modlitwą: Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij.
Dodaje mi sił!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Radek: Morze łask!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
sylwia
Gość
sylwia

Radku, dziękuję że to napisałeś 🙂 Teraz wiem, że nawet jeśli nie uczestniczę w komunii św. od baardzo dawna, jest szansa na naprawę 🙂

Radek
Gość

Zawsze jest szansa! Też tak kiedyś myślałem. Ale sytuacja w której się znalazłem i to zw zacząłem odmawiać NP uważam za działanie Mateczki by się po prostu zbliżyć do Niej, Jezusa i Boga. Najpierw NP zmienia nas samych. Mam nadzieję że dopiero po tych zmianach Maryja pomaga nam rozwiązać nasze problemy, wyprostować drogi, naprawić relacje między ludźmi.

Waldemar Bryszewski
Gość

dzieki za to swiadectwo dalo mi duzo nadzieji

Asia
Gość

Ja odmawiam 2ą Nowennę Pompejańską, póki co, nic się nie dzieje, tj. nie to, o co proszę (łaska zdrowia). Nadmienię też, że wartościowa jest Nowenna do św. Charbela, modlitwa do św. Rity (sprawy beznadziejne), św. Józefa. Powodzenia!!

Sandra
Gość
Sandra

Radku i Asiu, ja odmawiam już drugą nowennę i również intencje, w których się modliłam i nadal modlę jeszcze się nie spełniły. Tak jak podkreśliłam JESZCZE, gdyż wierzę, że spełnią się one w odpowiednim czasie. Jestem spokojna, bo wszystkie swoje troski powierzam Panu Bogu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!