Monika: Jeszcze troszkę, ale błagania o zdrowie wysłuchane.

Niech będzie pozdrowiona Najukochańsza Maryja , Pan Jezus i Pan Bóg. Chodzi o uzdrowienie mojego syna. Chciałabym opisać jak wielką pomoc otrzymał/otrzymaliśmy , to był naprawdę CUD!
Read More

Mirek: Moja Nowenna Pompejańska

W tym roku odmawiałem nowennę pompejańską trzy razy w pewnej intencji o nowennie dowiedziałem się w internecie przez przypadek i coś mnie ciągło do jej odmawiania dwie pierwsze nowenny odmawiałem na pewno z błędami ale zawsze byłem pod opieką Matki Bożej czułem że jest zawsze przy mniePrzeczytaj Mirek: Moja Nowenna...
Read More

Joanna: Intencja tej nowenny była dla mnie szczególnie ważna

Obecnie kończę już odmawiać ósmą Nowennę Pompejańską i zastanawiam się dlaczego dopiero teraz piszę świadectwo, bowiem za każdym razem otrzymywałam od Maryi nawet więcej niż prosiłam
Read More

Barbara: zdrowie dzięki nowennie

Nowennę zaczęłąm odmawiać w momencie gsy dowiedziałam się o chorobie mamy dziś jest 44 dzień nowenny choć początkowe wyniki mamy nie wyglądały najlepiej miała trudności z umówieniem się na operację itp. ja o co tylko prosiłam dostawałam jak tylko poprosiłam o to żeby ustalony był termin wizyty jeszcze tego samego...
Read More

Ewa: Prosiłam Maryję o łaskę pojednania

Jest to moje drugie świadectwo. W pierwszym opisałam ogólnie to wszystko, co się działo w trakcie i po odmówieniu moich pierwszych nowenn pompejańskich. Czasami odmawiam różaniec pompejański, jadąc samochodem, bo zdążyłam nauczyć się wszystkich modlitw na pamięć.
Read More

Monika: Uzdrowienie mojej duszy

Nowennę pompejańską odmawiałam w intencji uzdrowienia duszy. i żałuję tylko tego, że nigdy wcześniej nie pomyślałam, aby się o to modlić. Wciąż jestem niedoskonała i grzeszna, ale żyję miłością do Pana Boga. Potrafiłam wyrzec się grzechów, które wydawały mi się powszednie, które nieustannie popełniałam od wielu lat! Człowiek jednak może zmienić przyzwyczajenia, wystarczy łaska.
Teraz odczuwam fizyczny ból, kiedy nie mogę udać się na Mszę Świętą (mówię o dniu powszednim!). Wstaję często o 5:00, mimo że kładę się spać o godzinie 3:00, aby zdążyć na Eucharystię przed zajęciami – a zawsze należałam do osób, które lubią długo sypiać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Monika: Uzdrowienie mojej duszy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

To naprawdę wielka łaska że masz taką siłę, bo najtrudniej jest zmienić codzienne przyzwyczajenia a już samo to że wstajesz co dzień tak wcześnie rano to duży dar. Modlitwa daje wytrwałość i samodyscypline.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też kiedyś nie mówiłam czasami pacierza i wydawało mi się, że nowenna jest nie do przejścia, ale Bóg daje nam łaskę i siłę, jeśli tylko my tego pragniemy. Teraz mówię codziennie duchową adopcję dziecka poczętego, tajemnice szczęścia i nowennę pompejańską. Wstaję rano godzinę wcześniej i czasami dokańczam w południe, po pracy. Siedzę wieczorami długo na kompie, czytam portale katolickie takie jak np. opoka i oglądam filmy katolickie. Jeśli my chcemy się przemienić to Bóg będzie zawsze z nami. Jezu Ufam Tobie.

Ania
Gość
Ja tez pamietam jak wiele lat temu pracujac w Niemczech w czasie wakacji codziennie przed praca chodzilam na msze ok. 6 rano I to kawalek drogi. A w czasie drogi dochodzily do mnie siostry zakonne. Ile lask otrzymalam nie sposob opisac Ilu ludzi poznalam, dobrych Niemcow a pewna rodzine nauczylam modlic sie koronka do Milosierdzia Bozego po niemiecku. Poznalam tez pewnego polskiego ksiedza na misjach, ktory osiadl pozniej w Licheniu I nawet 2 x moja rodzine odwiedzil. A zaczelo sie od tego, ze jako studentka pojechalam do obcej miejscowosci, obcego kraju do pracy I poczulam sie tak samotna, ze zaraz… Czytaj więcej »
Karina
Gość
Karina

Aniu czy przebywasz jeszcze w niemczech, mnie spotkal podobny los
po studiach wylechalam za chlebem do niemiec, bylo ciezko ale wytrwalam z Bogiem i kochana mateczka i do dzisiaj zostalam wierna Bogu i Mateczce.
Poznalam meza niemca i nauczylam go rozanca i innych modlitw razem pielgrzymkujemy po swiecie. A wieczorami codziennie odmawiamy rozaniec i koronke do Milosierdzia Bozego…..
Jesu ufam Tobie ty sie tym zajmnij ……

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!